Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Razvrstitev po gumarjih. :lol1:

Komplet Dunlop na repu. :slap:

Dunlop! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je komentator na Eurosportu neki govoru o teh Dunlopkah kolk so za en drek .)

Drgač pa ko gledaš tegale Capirossija ne veš a gledaš supermoto al kaj :wacko: ...svašta kaj počnejo s temi motorji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PURA VIDA !! DUCATI rules !! :OK:

ja, tudi Sete je reku isto po koncu dirke :)

Mal me je presenetu tut Roberts z 8. mestom :yes:

heh Jure, po lanskem drugem mestu na kitajskem GPju te ne bi smel... :)

mene je pa Dani presnetil, nisem verjel da se bo tako hitro ujel s čisto novo mašino, v novi klasi! BRAVO!

kar nisem mogel verjeti ko se je Valetova sreča takoj po startu zabremzala... škoda, ampak tako je dirkanje... lepo (in prav) da se mu je Toni opravičil

125 dirka je bila (kot ponavadi) totalno nora :OK: škoda za polomljenega Toma in bolnega Pođa v 250, bi zihr dosegla več če bi bila zdrava...

lep dolgo pričakovan dirkalni vikend... komaj čakam 8 april!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, me prav zanima kdo bo imel prednost "domačega" terena naslednjo dirko ! upam stavit da Dani in ostali Španci ne bo tako suveren kot na Jerezu ! Doktor Vale pa je imal pač dvakratno smolo, oljnate kvalifikacije in posledično vroč prvi ovinek v dirki ! Pa upam da Ducati-ju uspe za dirko pripraviti več kot en motor ! :P

Do Katarja in naprej ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capirossi ima 59 kg, pedrosa 51... da ne bo kdo govoril, kako je s pojslo vred lažji za 20 kg ... ;)

PS: ne bom več govoril, da je Rossi moj favorit, 'cause he's gay you know ;)

O: še zmer navijam zanj, tut za capirexa 'f course

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capirossi ima 59 kg, pedrosa 51... da ne bo kdo govoril, kako je s pojslo vred lažji za 20 kg ... ;)

...

Na Eurosportu se je govoril o njegovih 49 kilah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism si mislu da bo najhitrejši krog dosežen v drugmu krogu... sm mislu da bo proti koncu padu kšn fastest lap :P

se pa strinjam s tem da bodo španci na naslednji dirki manj suvereni. me prou zanima kam se bo pedrosa uvrstu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno res. Zdaj je na vrsti Hayden za porcijo slabšega materijala. Honda ne bo dopustila, da bi Pedrosi odžiral točke. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa Elias odpeljal odlično dirko (če odštejemo prvi ovinek ) iz ozadja je na koncu skoraj prehitel Nikija.... Letos bo še mesarsko klanje.... pubeci so v odlični formi.... Rossi bo imel težko delo in upam da mu bo uspelo.... če pa ne, pa bi privoščil Lorisu in Ducatiju (ostali so še malinovci in še bojo meli dosti priložnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Letos bo še mesarsko klanje.... pubeci so v odlični formi.... Rossi bo imel težko delo in upam da mu bo uspelo....

bo vsaj bolj zanimivo in napeto, ne kot lani, ko je že sredi sezone bil znan skupni zmagovalec :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tut lani ni blo slabo...so dirkal na nož tko kt so in še bodo letos :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre slike :)

morm pa rečt da mi je žou za Hayden-a ker bo SPET mož št.2 v ekipi :glare: odkar je prišel v MotoGP je št.2 :nono: upam da bo pokazou da je lohk tut #1! čeprou mu prot koncu dirke zmer mau zmanka :blush: še to more odpravt poj bo pa večkrat v vrhu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm pa rečt da mi je žou za Hayden-a ker bo SPET mož št.2 v ekipi :glare: odkar je prišel v MotoGP je št.2 :nono: upam da bo pokazou da je lohk tut #1! čeprou mu prot koncu dirke zmer mau zmanka :blush: še to more odpravt poj bo pa večkrat v vrhu :)

Nicky je #1 in ima edini tovarniško Hondo, vsi ostali pa pol-tovarniško uključno s Pedroso, ki pa ima tovarniško elektroniko, tko so na Eurosportu povedal. Kolk je pa to res oz. gdo ma kakšen motor pa sam pr Hondi vejo.

Dokler je zaposlen v Hondini kuhinji mu bo težka za bit številka 1. :grim

zakaj že :hmm:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velka konkurenca

Pa nevem ce Haydenu lihk zmanjka nakonc,Hayden je zmozn zmage in tut bit prvak,kr spomnte se kaj je blo leta 2002 v Ameriki,pa tri leta kasnej

Pomojem mu zato casi padajo nakonc ker ma gume unicene,tisto njegovo slidenje je strup za gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je #1 in ima edini tovarniško Hondo, vsi ostali pa pol-tovarniško uključno s Pedroso, ki pa ima tovarniško elektroniko, tko so na Eurosportu povedal. Kolk je pa to res oz. gdo ma kakšen motor pa sam pr Hondi vejo.

zakaj že :hmm:

Eden od razlogov:

Citat;

Američki mediji već stvaraju frku Hayden-Pedrosa. Hayden stalno ima nekakvih problema s motorom tako da je prvi dan treninga u Sepangu bio sekundu sporiji od Pedrose. Ćudno je u svemu nagađaju dalje, da bi Hayden kao nosioc razvoja motora ipak trebao dobivati prave stvari a ne isprobavati nešto što ne valja. I sad Amerikanci gunđaju da Hondi nije stalo da Hayden bude prvak jer kao Amerikance više nitko u svijetu ne voli zbog Bushove politike . Čak idu dalje i predviđaju da bi Hayden mogao naslijediti Rossia u Yamahi kad ovaj ode u formulu 2007.

U svojoj tvrdnji da Amere više nitko ne voli a naroćito u Evropi navode primjere iz Engleske štampe gdje kada Hopkinsu ide dobro onda je Anglo-Amerikanac a kada ne onda je samo Amerikanac.

I sam Hayden izjavljuje da ne upire prst u nikoga ali da od poćetka nešto ne štima i da bi on da se to riješi da se može mirno posvetiti utrkama. A sada se meni nameće jedno pitanje. Nije li možda Biaggi ipak bio u pravu kada je tvrdio da mu Honda podmeće klipove pod kotaće.

Honda je javno izjavila da sve karte baca na mladog Pedrozu ali za 2007-kada stupa na snagu novi pravilnik u GP (koji je opet skrojila Honda). Manja zapremnina 800ccm, lakši motor i Pedroza je idealan vozać za to. No međutim Pedrozi je dobro krenulo s RC211 i u Hondi vide šansu da ove godine pobijede Rossia prije nego ode u F1 i tako mu se osvete za dobro znate šta. I u toj kombinaciji Hayden je smetnja i treba ga usporiti.

Jedino mi je Melandri tu nepoznanica. Honda bi htjela da njihov tvornićki tim HRC bude prvak pa što će biti ako Melandri ugrozi Pedrozu. Jel će proći ko Biaggi i Gibernau ćemo vidjeti.

Itd. :zzz:

Popravljeno . Popravil kp-kp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!