Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Kdaj pa je oz je bla dirka :?

Včeraj (sobota), 14.00 CET. Vem tudi jaz sem slučajno dopoldan prižgal Eurosport in videl, da je že 125cc dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (sobota), 14.00 CET. Vem tudi jaz sem slučajno dopoldan prižgal Eurosport in videl, da je že 125cc dirka.

Potem niso vedno dirke ob nedeljah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se umir :grim

honda ima tričetrt tabora na hondicah :grim

pa kwa so nardil :eek:

lahko pridejo k nam njive branat :lol1: :lol1: :lol1:

dajmo Rossija nazaj na Hondo al pa kr na Ducatija. A mislte da nebi več zmagoval :? seveda bi, Yamaha bi bla pa spet to kar je bila brez Rossija <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da je yamaha brez rossija en povprečn motor v motogp klasi kot je recimo zdaj kawasaki.

drgač pa gooooooooooooooo yamaha :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo Rossija nazaj na Hondo al pa kr na Ducatija. A mislte da nebi več zmagoval :? seveda bi, Yamaha bi bla pa spet to kar je bila brez Rossija <_<

Ja imaš prav - samo Rossi je trenutno v naši štali! Sicer se pa kar tolažite, če bi bila Yanmaha TAKO zanič je tudi Rossi nebi obudil od mrtvih! KAPIŠ...

On je le klasa zase. Samo za njim prihajajo naspedirani mladci - skratka zanimive predstave se nam obetajo tudi v prihodnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imaš prav - samo Rossi je trenutno v naši štali! Sicer se pa kar tolažite, če bi bila Yanmaha TAKO zanič je tudi Rossi nebi obudil od mrtvih! KAPIŠ...

On je le klasa zase. Samo za njim prihajajo naspedirani mladci - skratka zanimive predstave se nam obetajo tudi v prihodnje!

Ja, on je klasa zase. Nobena ekipa v motogp ni ZANIC! Roko na srce... brez cloveka, ki ne zna povedat kje manjka motorju nobena ekipa ne more uspet, najbolj me razkacijo izjave dolocenih oseb tukaj v smislu "kok ma honda tabora blablablabla." Pa se nekej... ce bi bla yamaha v motogp res tak STROJ kot jo vsi klele opevate se edwards nebi vozu okol 9ga mesta (kje je ze lansko leto koncal sezono?? :lol1: ). Tko da puste ze enkrat osebne stvari kaj vozite in kaj ne, a ste za rossija al za yamaho? jest sm za rossija in brez njega lahko yamaha njive branta...ane Advokat :nono: ....mislm da je to jasno kot beli dan, ce bi bil pri ducatiju ostali ne bi mel sans (yamaha ne bi bla tut pol tok dobrga kokr je pa zej honda!), ce bi bil pr kawasakiju, bi pa zmagoval kawasaki.

tko.. zej me pa spluvite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka je bla pa dirka dans in ne u3 :?

ker je bla tokrat v soboto in ne v nedeljo ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se umir :grim

honda ima tričetrt tabora na hondicah :grim

pa kwa so nardil :eek:

lahko pridejo k nam njive branat :lol1: :lol1: :lol1:

same blesave honde, da bi pa kej pametnga pokazal, pa ne :grim sploh pa yamaho se neda z hondo primerjat .) honda je kot vigradov cekret proti yami :grim

Sam kok mate prot hondam eni zdej za govort. A ko je kraljeval Doohan, pa kasnej Rossi, so ble honde alfa in omega vsega. In ste pluval čez vse ostale motorje :doze: Če bi šu Rossi vozt v Suzukija in bi zmagoval pa bi se spet eni in isti najdl k bi govoril kok je Yamaha zanič, pa kok Honda...Kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus :OK:

mal :topic:

imel sem že vse motorje od Kravasakijev Bmwejev Suzukijev največ Yamah :grim

honde pa nobene v 35 letnem stažu motoriranja :grrr

pa nobene ne bo doma :grrr

zakaj že :hmm: ( ker je kup železja nč vrednega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus :OK:

mal :topic:

imel sem že vse motorje od Kravasakijev Bmwejev Suzukijev največ Yamah :grim

honde pa nobene v 35 letnem stažu motoriranja :grrr

pa nobene ne bo doma :grrr

zakaj že :hmm: ( ker je kup železja nč vrednega)

Yamaha rocks, zato ker lahko rezervne dele kupiš kar v Big Bangu :lol1: :lol1: :lol1:

http://www1.yamaha.com.sg/ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste pri ženskah tako načelni, da vztrajate samo pri eni potem vam pa res ni pomoči dragi zagovorniki HOND! :slap: :lol1:

Tako, kot ste poraženi na pisti isto se vam dogaja na Motosvetu...... :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste pri ženskah tako načelni, da vztrajate samo pri eni potem vam pa res ni pomoči dragi zagovorniki HOND! :slap: :lol1:

Tako, kot ste poraženi na pisti isto se vam dogaja na Motosvetu...... :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Lej stric mare... ne dojames pointa, se enkrat preberi moj zgornji post pa ga mogoce bos. Naj ti se enkrat razlozim kaj hocem povedat... Ni fora kateri motor vozis, ker ima v koncni fazi zelo malo skupnega z motogp strojem, point je, da ce imas fenomenalnega dirkaca ki zna tud povedat kje motorju manjka si zmagov (tko k je rossi), tko da...stay on topic pa ne primerjej hond pa zensk skp :grrr , pa ne dajat na ogenj ker ne bos odkril tople vode, samo smetis vse skupaj!

:topic: me pa strasno zanima kater motor vozis in kolk "hond pa yamah" si meu, k si tak strokovnjak :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste pri ženskah tako načelni, da vztrajate samo pri eni potem vam pa res ni pomoči dragi zagovorniki HOND! :slap: :lol1:

Tako, kot ste poraženi na pisti isto se vam dogaja na Motosvetu...... :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Tok glede Honde in njenih porazov...

Honda GRAND PRIX WORLD CHAMPIONS 500CC

2003 Valentino Rossi 1 Winner

2002 Valentino Rossi 1 Winner

2001 Valentino Rossi 1 Winner

1999 Alex Criville 1 Winner

1998 Michael Doohan 1 Winner

1997 Michael Doohan 1 Winner

1996 Michael Doohan 1 Winner

1995 Michael Doohan 1 Winner

1994 Michael Doohan 1 Winner

1989 Eddie Lawson 1 Winner

1987 Wayne Gardner 1 Winner

1985 Freddie Spencer 1 Winner

1983 Freddie Spencer 1 Winner

1965 Ralph Bryans 1 Winner

Honda GRAND PRIX WORLD CHAMPIONS 350CC

1967 Mike Hailwood 1 Winner

1966 Mike Hailwood 1 Winner

1965 Jim Redmond 1 Winner

1964 Jim Redmond 1 Winner

1963 Jim Redmond 1 Winner

1962 Jim Redmond 1 Winner

Honda GRAND PRIX WORLD CHAMPIONS 250CC

1997 Max Biaggi 1 Winner

1992 Luca Cadalora 1 Winner

1991 Luca Cadalora 1 Winner

1989 Alfonso Pons 1 Winner

1988 Alfonso Pons 1 Winner

1987 Anton Mang 1 Winner

1985 Freddie Spencer 1 Winner

1967 Mike Hailwood 1 Winner

1966 Mike Hailwood 1 Winner

1963 Jim Redmond 1 Winner

1962 Jim Redmond 1 Winner

1961 Mike Hailwood 1 Winner

Honda GRAND PRIX WORLD CHAMPIONS 125CC

2003 Daniel Pedrosa 1 Winner

1999 Emillo Alzamora 1 Winner

1998 Kazuto Sakata 1 Winner

1996 Haruchika Aoki 1 Winner

1995 Haruchika Aoki 1 Winner

1993 Dirk Raudies 1 Winner

1991 Loris Capirossi 1 Winner

1990 Loris Capirossi 1 Winner

1966 Luigi Taveri 1 Winner

1964 Luigi Taveri 1 Winner

1962 Luigi Taveri 1 Winner

1961 Tom Phillis 1 Winner

Honda WORLD SUPERBIKE CHAMPIONS AND TOP FINISHERS

2002 Colin Edwards 1 Winner

2001 Colin Edwards 2

2000 Colin Edwards 1 Winner

1999 Colin Edwards 2

1998 Aaron Slight 2

1997 John Kocinski 1 Winner

1997 Aaron Slight 3

1996 Aaron Slight 3

1995 Aaron Slight 3

1994 Aaron Slight 3

1990 Stephane Maertens 3

1989 Fred Merkel 1 Winner

1989 Stephane Maertens 2

1988 Fred Merkel 1 Winner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bodo pri Ducatiju sploh zainterisirani za Rossija. Glede na trenutne razmere, ne kaže tako. Če bo Ducati ostal celotno sezono v taki formi, bo še Rossi prosil, če lahko gre k ducatiju, da si povrne slavo. :D No, potem pa se lahko uresniči tvoja želja. .)

TI PA SI DEBILKO JONNI. A MISLIŠ DA ČE JE ROSSI ENKRAT

PADEL DA PA JE ZDAJ IZGUBIL SLAVO? DAJ MALO PRESPI IN PREMISLI NO

DA SE NE BOŠ PREVEČ OSMEŠIL!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej stric mare... ne dojames pointa, se enkrat preberi moj zgornji post pa ga mogoce bos. Naj ti se enkrat razlozim kaj hocem povedat... Ni fora kateri motor vozis, ker ima v koncni fazi zelo malo skupnega z motogp strojem, point je, da ce imas fenomenalnega dirkaca ki zna tud povedat kje motorju manjka si zmagov (tko k je rossi), tko da...stay on topic pa ne primerjej hond pa zensk skp :grrr , pa ne dajat na ogenj ker ne bos odkril tople vode, samo smetis vse skupaj!

:topic: me pa strasno zanima kater motor vozis in kolk "hond pa yamah" si meu, k si tak strokovnjak :kva2:

Mal si se zmotil - sem že ATA! S tvojim mnenjem se popolnoma strinjam - res ni važno, kaj voziš, važna je pripadnost, duša motorista, motiv, talent in na koncu tudi material in tehnika stroja!

Brez zamere, malo sem hotel razburit Hondaše, saj veš, da človek vidi reakcije.

Sem na Yamahi - samo v vednost in tako bo tudi ostalo....

Jure - seznam Hondinih zmag je veličasten in samo kapo dol....

Kot sem napisal - razumem POINT in sm hotel samo malo provocirati (vidim, da uspešno)

Pa brez zamere Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI PA SI DEBILKO JONNI. A MISLIŠ DA ČE JE ROSSI ENKRAT

PADEL DA PA JE ZDAJ IZGUBIL SLAVO? DAJ MALO PRESPI IN PREMISLI NO

DA SE NE BOŠ PREVEČ OSMEŠIL!!!

Hotel si napisati, da je bil sesut od zadaj....... Rossija bodo prosili, njemu ni treba prosjačit, se mi zdi!

Gionni - ti si ga pa fino pihnil v vakum....

Popravljeno . Popravil DRmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI PA SI DEBILKO JONNI. A MISLIŠ DA ČE JE ROSSI ENKRAT

PADEL DA PA JE ZDAJ IZGUBIL SLAVO? DAJ MALO PRESPI IN PREMISLI NO

DA SE NE BOŠ PREVEČ OSMEŠIL!!!

Hotel si napisati, da je bil sesut od zadaj....... Rossija bodo prosili, njemu ni treba prosjačit, se mi zdi!

Gionni - ti si ga pa fino pihnil v vakum....

:slap:

Ljudje, kaj pa je vam? A ne znate celoten forum prebrat? (@BILKO: zate to sigurno velja, ker se vidi, da ne poznaš pravil - ne vem zakaj moraš kričat!?) Kaj pa tole: KLIK!

Če nista opazila, je v mojem odgovoru veliko "če" -jev. Pač sanjaril sem, kaj bi se zgodilo, če bi ble vse tekme podobne tekmi v Jerezu.

Zdej, ko je Rossi zmagu, ste pa spet vsi pametni :lol: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!