Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

upam da bo tud zmagal!ali kdo ve koliko ima že posamičnih zmag Rossi?vseh skupaj odkar vozi svetovno?lp in hvala za odgovore! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ni problem prej sm bil na faksu pa je angleška tipkovnca pa se mal lovim, drgač pa hvala za dobrodošlico hehe em neki me zanima a kej veste kje bi dubu lanske rezultate iz quatarja pa ne zanima me kdoj zmagu k to vem zanima me kje sta bla Checa pa Capirossi

Vejice, ki ti tako lepo manjkajo, da je vse skupaj dost neberljivo, si pa v najbližjem gozdu naberi, ok?

Ene par ti jih pa jaz tukaj dam: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, (vstavi jih po potrebi in želji)

;)

Kukr jest vem ma Agostini 122 posamičnih zmag in 15 naslovov sv. prvaka ne pa 8 kakor piše tam :hmm:

odvisn, v kterih prvenstvih? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest vem ma Agostini 122 posamičnih zmag in 15 naslovov sv. prvaka ne pa 8 kakor piše tam :hmm:

odvisn, v kterih prvenstvih? :?

Ja, tako je; odvisno, kaj gledaš - če šteješ tudi podatke za razrede, ki dandanes niso uradni (npr. 350cc), bo slika malo drugačna. .)

Tule so pa npr. podatki samo za kraljevski razred:

Riders All Time: GP500/MotoGP

Ja kje si pa to najdu? Tanx. :OK:

Ja, sej pravim: MotoGP.net :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motogp.com

To je uradna spletna stran motogp-ja - na njej so čist vse možne informacije. Razpored tekem, čas dirk, vrstni redi, novice, ... sam mal je treba pobrskat, pa izveš karkoli te pač zanima. .)

U, pardon, nisem vido, da je že en pred mano napisal.

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo bomo zopet prišli na svoj račun - nekateri! :lol1: :lol1: :lol1: :grim

Pozabil - Gooooooooooooooooooooooo!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvalifikacije dobil Vermeulen :) ...bomo vidli, če bodo suzukiji zdržali jutri na dirki :rolleyes:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvalifikacije dobil Vermeulen :) ...bomo vidli, če bodo suzukiji zdržali jutri na dirki :rolleyes:

Odlično so letel fantje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zgleda da se bridestonove gume zelo dobro obnesejo v dežju, namreč med prvimi šestimi jih je kar pet, ki vozijo z bridestonkami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!