Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

zgleda da se bo za zmago udaril trio Stoner-Melandri-Pedrosa......Hyden ne more več slediti njihovemu tempu :doze:

...Pedrosa padel v zadnjem ovinku pred ciljno ravnino

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa padu :cry:

Melandri :worship:

Stoner :worship: :yea1:

FANTASTIČNA DIRKAAAAAAAAAAAAAAAA :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantasticna dirka v 250cc!!! sploh me je pa KTM presenetu :OK: :OK: , ceprov je v 125cc crknu 2 kroga pred koncem :angry2: ... Kar se pa motogp tice je pa tako kot je reku jure007... ducati+bridgestone :BUA: , honde itak vozjo svojo dirko... pa rossi me je razocaru :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORO NORO NORO :kva2:

Svaka čast Melandriju :worship: :worship: :worship:

Tut Stoner je super dober glede na to da je novinc :worship: :worship: :worship:

Škoda za Pedroso...res škoda...zaslužu bi si :closedeyes:

Rossi pa naslednič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA POWER :OK: :OK: Drugač sta pa res hudo vozila Pedrosa in Rossi, čeprov zadnji krog je tud Melandri pokazu svoje adute..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pa naslednič :)

ja glede na to, da je slabo štartal, pol še eno napako naredil in izgubil par mest, je četrto mesto dobra uvrstitev :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Gibernau spet zatajil...kar nekaj časa bil v vodstvu, pol pa zdrsnil globoko po lestvici navzdol :grrr

..Hopkinsu spet motor nagajal :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska dirka :OK:

Za Pedrosso že ne... :(

Sezona je še dolga!

Letos se je pa vse zgodlal'...

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast markecu pa pedrossi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to, da je slabo štartal, pol še eno napako naredil in izgubil par mest, je četrto mesto dobra uvrstitev :yes:

heh, za napako si je sam kriv al kako.....ze kaze use na to, da vozi bolj na noz, kot prej, ko je lahko zmagval....pa se sem pa tja kej zalom al kako.....

drgač pa itq, najbolj zanimiva dirka v zadnjih treh letih....še več takih, pa bo ql, bmk kdo zmaga, sam da je akcija.....

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to, da je slabo štartal, pol še eno napako naredil in izgubil par mest, je četrto mesto dobra uvrstitev :yes:

Ma lepo je vozu samo glede zmage sem mislu da pride naslednič :D

Drgač pa Gibernau nima in nima sreče,suzukiji so pa blazno napredval...mislm da še kakšna dirka,2 pa bodo še boljši :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lepo je vozu samo glede zmage sem mislu da pride naslednič :D

Drgač pa Gibernau nima in nima sreče,suzukiji so pa blazno napredval...mislm da še kakšna dirka,2 pa bodo še boljši :OK:

Ducati je upal na dež,vedli so da po suhem nimajo možnosti...

46 je pa kasiral to kar je Biaggija matralo (chattering),sicer pa so vsi vedli da kamela prinaša nesrečo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 je pa kasiral to kar je Biaggija matralo (chattering),sicer pa so vsi vedli da kamela prinaša nesrečo :lol1:

He he... samo na koncu bo kamela na prvem mestu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka!

Stoner :eek: Par ovinkov oz. 0,2 sekunde mu je zmanjkalo do rekorda za najmlajšega ever zmagovalca. Thumbs up.

Suha proga je znova premešala karte, ne glede na to pa je zelo težko napovedati vrstni red (predvsem pa tudi na vrhu), kar je seveda :OK:

Rossi je kar precej potegnil iz te dirke, glede na vse skupaj.

Hopkins je tokrat v boksih dobro skrival svoje navdušenje :headbang: :D , dobro je bilo videti tudi Suzukija spredaj, čeprav le za kratko.

Kam je pa poniknil Gibers po začetkem (navidezno suverenem) vodstvu :krneki: - pri Ducatiju so res stiskali za dež .)

Največje presenečenje pa sta bila zame Pedrosa in pa Melandri (ki čeprav je lani tu zmagal, je bil letos precej bled, še posebno ta vikend), škoda za Danija :o

Šeee takih dirk :grim

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantasticna dirka v 250cc!!! sploh me je pa KTM presenetu :OK: :OK: , ceprov je v 125cc crknu 2 kroga pred koncem :angry2: ... Kar se pa motogp tice je pa tako kot je reku jure007... ducati+bridgestone :BUA: , honde itak vozjo svojo dirko... pa rossi me je razocaru :grrr

A če je pa enkrat 4 je to zate razočaranje al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je prekleto dobro odpeljal glede na dogajanje včeraj ... še vedno je moj favorit

stoner je pa prava mona na koncu izpadel... nečustven in dolgočasen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!