Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Lahk je bit pametn tukile za računalnikom, bi vas rad vidu na gridu v mehaničarski koži!?!?!?

Ponavadi ti dirkač pove kaj je narobe oz. kje čuti problem in tako je blo tudi danes. Vsi smo krvavi pod ožo in vsi delamo napake.

Hondino mehanii so bli pač danes srečnejši, sicer pa ne vem kakšn vpliv sploh ma mehanik na novo gumo?? :blink: :blink: :hmm: :hmm:

Kolk napak ....sorry vsem slovničarjem in bralcem... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa ne vem kakšn vpliv sploh ma mehanik na novo gumo?? :blink: :blink: :hmm: :hmm:

Kolk napak ....sorry vsem slovničarjem in bralcem... :?

ja valda jo mora zamenjati .) če je ferderbana, baje da je že iz boksov odpeljal brez prednjega blatnika in z poškodovano gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že menjava zadnje gu,e pomen zgubljeno dirko in je relativno hitra, kaj šele sprednje...je treba čeljusti snet, pa še kej se najde , preden jo zamenjaš.

Verjetn nihče ni posumil, da je sprednja fuč.

Je pa res čudn, da niso vidl, da blatnik manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in kaj naj bi Kameraman storil :)

Sicer pa je ni opazil 'dosti prej' ampak sekundico al dve preden je Rossi speljal, ko se je premaknil malo nazaj (...in speljal) - torej istočasno kot ljubi :P

...

to je res, ja, bilo je par sekund takrat, pa tud mehanik mu je mahal, pa je speljal takrat, še vedno je hotel na stopničke ;)

s prejšnjim postom sem imel bolj v mislih to da bi kamerman "ruknu" enega mehanika in ga opozoril na to, da se slučajno ne bi zgodila kaka nesreča potem, vendar je res da tako luknjo težko ne opaziš pri vožnji, tko da je useen

Že menjava zadnje gu,e pomen zgubljeno dirko in je relativno hitra, kaj šele sprednje...je treba čeljusti snet, pa še kej se najde , preden jo zamenjaš.

Verjetn nihče ni posumil, da je sprednja fuč.

Je pa res čudn, da niso vidl, da blatnik manjka.

ko se je pripeljal v bokse so vsi njega gledali, potem pa zadnjo gumo. Tud doktor se kdaj zmoti pri diagnozi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa so ponavad tekme 125setk na eurosportu, kiri dnevi, pa kir cajt?

hvalaa

Isti dan kt MotoGP, sam d mal prej

Njprej je 125, pol 250 pol pa GP

Ponavad se 125 začne tm 11h-12h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je lahk pa Dani vesel ker ima Hondo

dani je lohk vesel, ker nosi 26ko! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je prov da je jezen je**m jim mater nesposobno, majo najbolsga dirkaca na svetu pa ne da bi dober motor nrdil, nej usaj vzržljiv motor :angry2: :angry2: :BUA: :BUA: yamaha res zamenat inžinirje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :angry2: :BUA: :BUA: yamaha res zamenat inžinirje

Ne ne, Rossi zamenjat moštvo :D Yamaha Kitajc no good for him :D :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirko pogledu z mal zamude...

Super odpelju Pedrosa...ta mulc ma prihodnost :OK:

Rossi se pa na žalost letos še ni našu...oz.mislim da je bolj Yamaha kriva tega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi se pa na žalost letos še ni našu...oz.mislim da je bolj Yamaha kriva tega .)

Ja, valjda... Ko je bil prvič prvak z Yamaho, se je na veliko kurčil v stilu: "Zdaj sem končno vsem dokazal, da je pomemben voznik, ne pa stroj bla bla..." Zdaj so pa krivi inženirji, pa motor, pa gume... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, valjda... Ko je bil prvič prvak z Yamaho, se je na veliko kurčil v stilu: "Zdaj sem končno vsem dokazal, da je pomemben voznik, ne pa stroj bla bla..." Zdaj so pa krivi inženirji, pa motor, pa gume... :BUA:

so true

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah popolnoma nepomemben tut material ni ampak vseeno je Rossi dokazal da se da z nekonkurenčnim motorjem tut kaj naredit...za začetek ga narediti konkurenčnega :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcas se je dalo kaj pametnega prebrat v temi športni motociklizem

sej se se danes da, kje pa kjekak post, ampak nazalost hudo mal

sam koliko je pa enih padalcev tuki ki nimajo pojma kaj je motor da ne govorim kaj so dirke pa so toliko pametni da im kr skod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, valjda... Ko je bil prvič prvak z Yamaho, se je na veliko kurčil v stilu: "Zdaj sem končno vsem dokazal, da je pomemben voznik, ne pa stroj bla bla..." Zdaj so pa krivi inženirji, pa motor, pa gume... :BUA:

Nisem ravno Rossi fan, sem bolj MotoGP fan :) (zato mi je rahlo bolj po godu, da Rossiju zaenkrat ni šlo preveč dobro in ni že na začetku sezone pobegnil kot drugekrati), samo se ne strinjam najbolj s tem - kje/kdaj naj bi se tako hvalil; a lahko daš link do enega samega komentarja ali intervjuja..

Normalno pa, da je bil on & ekipa največji faktor pri preobrazbi Yamahe - kdo pa je bil zadnji prvak? Rainey? Verjetno ni bilo le srečno naključje...

In ne, na tej dirki gume sploh niso bile kaj krive, a ne :?

Izmed ostali letošnjih dirk je bil pa enkrat povožen, enkrat je zmagal in enkrat je bil 4.; nisem ga ravno videl paničariti in kazati na vse druge, kdo da je kriv za to... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej so prenosi na eurosportu?

nism še gledu tekme 125setk, pa si res želim vidt...hehe

neveš kaj zamujaš :D osebno morm rečt da so dirke 125ccm zelo zanimive :D ker v cilj pride približno 5 dirkačev v sekundi.. in zadnji trije krogi so po večini neverjetni :) hehe

glede zadnje dirke pri MotoGPju pa lohk sam rečem vsa čast repsolu :OK: :worship: .. imajo odlične motorje in idlična motorista :) odkar je Hayden prišel v MotoGP navijam zanj. in morm rečt da sem ga šele drugič vidu da je dirko odpelou ves čas konstantno.. nazadnje je bilo to pomoje v Laguni Seci lansko leto :) hehe.. ker skoraj vse dirke vozi dobro, v zadnjih 5ih krogih pa popusti.. ta vikend pa ni bilo tako :OK: upam da bo tako tudi v naslednjih dirkah, in naslov bo imel v žepu :P :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijev komentar na koncu dirke: " We are in deep sh**t!"

To je blo pred tekmo v Kini (vključno s sliko, ki sem jo že pripopal tule :P), me je pa precej 'zmotil' članek, iz katerega si (verjetno) pobral sliko in sem ga našel po naključju:

Siol Sportal: Pedrosa hitro dozorel

Ne vem, ali preveč pričakujem od SLO poročevalcev (come to think of it; ne vem, ali sem že kdaj bral domače komentarje na temo MotoGP-ja... ), ampak podatki, ki se jih navaja, morajo biti pač verodostojni oz. jih je treba preveriti, a ne?, ne pa kar na pamet improvizirati (npr. Hopkins, Suzuki) in poleg tega še pisati popolne bedastoče v smislu, kako se 'Haydenu maje stolček' ali kako ima Yamaha 'težave z odnašanja zadka'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali preveč pričakujem od SLO poročevalcev (come to think of it; ne vem, ali sem že kdaj bral domače komentarje na temo MotoGP-ja... ), ampak podatki, ki se jih navaja, morajo biti pač verodostojni oz. jih je treba preveriti, a ne?, ne pa kar na pamet improvizirati (npr. Hopkins, Suzuki) in poleg tega še pisati popolne bedastoče v smislu, kako se 'Haydenu maje stolček' ali kako ima Yamaha 'težave z odnašanja zadka'...

Zaradi takih bedastoč, sem že zdavnaj prenehal poslušal Slo poročevalce!

So drugi precej boljši :OK: :OK:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja! Sam gledam italijanski prenos.........kako hitro se nekoga pozabi. Do nedavnega je bil Rossi car, the doctor vendar, napovedovalci so dobesedno vreščali ko je pilil ovinke, predzadnjo dirko (lani) niso niti vedeli kolikokrat je zmagal Ducati,.....letos so ga skoraj odpisali.......čeprav nisem fan Rossija, fant je fenomenalen! :OK:

Lp in W Honda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm v tistmu clanku pise da je biu prejsni najbolsi razultat leta 2002 na portugalskem

A ni Kenny lansklet v Angliji ful dobr prvozu drugo mesto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!