Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Jest bom Pedroso pa Melandrija,pa ce bo Ducati zmagu bo tut lepo

Vi?

Sva že dva :D :OK: pa Elias ma tud možnosti (z yamahe na hondo - kot Melandri lansko leto) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182 najbolj, da ga ti naučiš kako se res dela. Čeb vsa leta spremlu dirke pa tud Biaggija, bi lohk opazu, da ma, če izuzamemo Rossija, od vseh v motogp najbolj vrhunske uvrstitve v povprečju. In ko je bil res v formi, takoj, ko je prestopu v 500ccm je na svoji prvi dirki dosegel pole position ter zmago in to pred Mickom Doohanom.

Dosegel je 13 zmag, kdo razen Rossija, ki je klasa zase, od aktivnih jih ima še toliko?

Ti naštejem nekaj zmag v 500ccm/motogp še aktivnih dirkačev:

Evo, tle je nekaj dejtev s katerimi izpodbijam tvojo trditev, da Max v 8ih letih ni naredu veliko. Zdej pa podaj še ti nam argumente za katere misliš, da je v teh osmih letih Max pokazal bore malo.

Pa brez zamere :)

Jure ne mislm nbenga učit kako pa kaj

Pravjo da statistika ne odraža pravga stanja in je zavajujoča. Če bi se spravu analizirat dirke eno po eno

bi bla slika mal drgačna.

Da pa ni naredu velik pa pravm da je važna kvaliteta ne kvantiteta

res ne vem kaj bi nam Biaggi še lahk pokazu nasledn let

ni zamere, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil večino letošnje sezone v skupnem seštevku na 2. mestu (na koncu ga je mal kiksnu + okvare itd.) pa če je dosegel 4 podiume (2 druga, 2 tretja in 2 četrta mesta) še ne moremo reči da je slab <_<

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ne rečem, Biaggi je tut že mal veteran in vem, dejstvo je, da gre njegova kariera počasi v zaton. Ampak ni pa še tko slab, kot nekateri pravte oz. pravjo, kao da ne zna dirkat, qwa se sploh voz tam in podobno. In mogoče bi bla slika res drgačna, če bi analiziral dirko pa po dirko, ampak važno je, kaj na koncu pokažejo točke in uvrstitve. Tut Alzamora je biu sv. prvak brez ene same zmage v sezoni, pa evo, biu je prvak, mnogi kljub zmagam nikoli ne bojo :)

PS: Lepo, da ni zamer :)

Kar pa se tiče za naslednjo sezono je moj favorit Melandri :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Alzamora je lep primer zavajujoče statistike, na papirju je prvak v bistvu je bil pa tisto sezono povprečen in je konstantno nabiru točke kar se je na koncu brestval ,Melandri je bil tist let po moje velik bolši sam par kiksov je mel, pa mal pozn se je zbudu.

Biaggi je dobr voznik ko mu vse 100% štima, takrat ne dela napak in je zelo hiter, ko pa se pojavi en problemček se mu sesuje sistem, dela veliko napak in že je kriv motor, to ne dela tist je narobe itd.....,

stalno jamranje.Dobr voznik v MotoGP-ju bi mogu znat vozt s problemi in se jim znat prilagajat, če se že pojavjo. Zato mislm da Biaggi ni glih super voznik, vsaj za MotoGP ne, v 250ccm je bil pa špica

moje osebno mnenje, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi v vsem svojem sijaju, he he trance_21_laughing1.gif

in še podium - skupno drugo mesto v rallyju .) :D

post-2048-1134170047_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja favorita za to sezono sta HAYDEN pa Pedrosa :) žal pa luč biaggija ugaša :naughty: vedno sem tut za njega navijou...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja favorita za to sezono sta HAYDEN pa Pedrosa :) žal pa luč biaggija ugaša :naughty: vedno sem tut za njega navijou...

LP!

kar imej ju :grim

na kaj več pa pozabi :grim

a misliš da bo kr en mlečnozobec doctorja dol vrgu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Jaz se vedno prisegam in verujem v zmago Rossija. Njemu pac ni enakega. Tudi Pedrosa bo nekaj ven iztisnil ------------- potek dirke, ce bo na ravnini Pedrosa za Rossijem ga bo ta prehitel zaradi svoje majhne teze in velikosti ( kako je ta clovek majhen ne mores verjeti, videl sem ga v Barceloni V Crte Inglesu -trgovina, bil sem 1, 50 stran od njega, sprva nisem dojel, da je to resnicno on, nato sem pa zelel pristopiti sta pa dve "mrgi" stopili do mene in me ustavili, takoj mi je bilo jasno,da je to resnicno bil on) -- velik je pa meter in cevap, jaz merim 182 cm, ze jaz nisem velik, ampak on je pa kot kaksen solarcek iz 5. razreda. bwahahahah, nic cudnega da se Rolfo pritozuje nad njegovo lahkotnostjo. Edini velikan v motoGP je Rossi - lahko vsaj s svojo visino dodatno vpliva na nakolon motorja v ovinku.

M.G.: Maxl, stara se, ni vec v svojih zlatih letih dirkanja, zalostno. Lepo bi bilo, ce bi ostal samo tako, da bi se lahko pred svojimi ekrani se malce nasmejali njunemu prepiranju ( ceprav se mi zdi, da se je malce umiril). Je pa model, same maekenke je imel za svoje, ni kaj.

Pa se nekaj. Ali Biaggiju manjaka mezinec na levi roki ali ga ima samo tako skrivljenega?

Za pisne napace se opravicujem, hitro slepo tipkam in se mi ne da popravljati, vazno, da razumete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je čisti tepec,kar kaže že zadnjih par let,ko je pa zmagoval v 250 je bla pa aprilia tko razred boljša od ostalih motorjev.Babe ma pa zraven sam za reklamo ker je tko peder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se nekaj. Ali Biaggiju manjaka mezinec na levi roki ali ga ima samo tako skrivljenega?

Ja, sam desna roka je mal čudna, še posebej mezinec. Pa zakaj bi kdo držal flumaster med kazalcem in sredincem.

A on daje avtograme tud namesto Rossija, al kako (glede na poster, ki ga ima na mizi)? :lol:

Sam imamo pa dobre debate, nimaš kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je čisti tepec,kar kaže že zadnjih par let,ko je pa zmagoval v 250 je bla pa aprilia tko razred boljša od ostalih motorjev.Babe ma pa zraven sam za reklamo ker je tko peder.

in kuko si poj razlagaš de je biv u svoji zadnji sezoni v 250 prvak s hondo če je pa ta bla za razred slabša od aprilie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kuko si poj razlagaš de je biv u svoji zadnji sezoni v 250 prvak s hondo če je pa ta bla za razred slabša od aprilie?

Najbrž si ne, ker itaq nima pojma qwa sploh piše :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imamo pa dobre debate, nimaš kaj :lol1:

Precej "strokovne" ja :lol1: :lol1:

Moja favorita sta pa tud letos oba kawasakija :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Britain's Motor Cycle News je izjavil da Biaggi, kljub podpori tobačnega proizvajalca Camel in dogovora z Ecklom (kawasaki team), ki ga je sprejel v svoj team kot tretjega voznika, naj nebi vozil pri kawasakiju, ker se Bridgestone ne strinja, da bi jim dobavljal gume še za tretjega voznika :nono: :nono:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Britain's Motor Cycle News je izjavil da Biaggi, kljub podpori tobačnega proizvajalca Camel in dogovora z Ecklom (kawasaki team), ki ga je sprejel v svoj team kot tretjega voznika, naj nebi vozil pri kawasakiju, ker se Bridgestone ne strinja, da bi jim dobavljal gume še za tretjega voznika :nono: :nono:

Decaf

Mogoče bo pa vseeno na rumenem Kawasakiju! KLIK

Če bo pristal na factory Kawasakiju potem bo pa njabrž eden redkih, ki je bil v kraljevski kategoriji v treh različnih factory ekipah. :xx: Zato, ker ne zna jezika za zobmi držat! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je Casey Stoner podpisal novo pogodbo z moštvom LCR (Luccio Cecchinello Racing), katera pa se seli v motogp klaso. Tako da bo Stoner ostal v motogp, a ne bo pri Honda Ponsu ampak pri novi ekipi LCR prav tako s Hondo (drugi sponzorji...).

Mogoče to pomeni še eno prosto mesto pri Ponsu??? :? mogoče Biaggi? .) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je Casey Stoner podpisal novo pogodbo z moštvom LCR (Luccio Cecchinello Racing), katera pa se seli v motogp klaso. Tako da bo Stoner ostal v motogp, a ne bo pri Honda Ponsu ampak pri novi ekipi LCR prav tako s Hondo (drugi sponzorji...).

Mogoče to pomeni še eno prosto mesto pri Ponsu??? :? mogoče Biaggi? .) :) :D

Po moje se bo Pons team prelovil in bo en motor v Camel barvah, drugi pa v Carrera barvah,da ga je Pons oddal Cecchinelu, ker bo vrjet drug let na štartu 6 Hond in ne 7, če pa se motm in bo drug let 7 Hond na njej zihr ne bo Biaggija ker se mi zdi da Honda ne pusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se bo Pons team prelovil in bo en motor v Camel barvah, drugi pa v Carrera barvah,da ga je Pons oddal Cecchinelu, ker bo vrjet drug let na štartu 6 Hond in ne 7, če pa se motm in bo drug let 7 Hond na njej zihr ne bo Biaggija ker se mi zdi da Honda ne pusti

Ja sej tut, če bi bil Stoner pod Luciem, bo še vedno 7 Hond, a ne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tut, če bi bil Stoner pod Luciem, bo še vedno 7 Hond, a ne? .)

sej bo pod Ceccinelom

pr cifri sm se pa res zmotu, bo 7 Hond; sm čist Tamado pozabu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ravno tu nisem sigurn <_< a bo Ceccinello in LCR povsem svoje moštvo, al bo to še vedno Pons :? Če bo tako, potem se zamenja samo sponzor-kakšno vlogo ma pa v ekipi potem Ceccinello (Pons svojega šefa že ima) pogodba pa verjetno ni bila podpisana zgolj za menjavo sponzorja <_< :? :? :?

zna biti podobno kot lani pri Tamadi ko je iz Ponsa prestopil k privatni Minolti <_< :?

Najbolj da počakamo na naslednje teste v februarju - takrat bo že vse jasno .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!