Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Nagradno vprašanje: Kdo bo letos svetovni prvak v motogp? :D

Še zmer privoščim Rossiju, a težka bo (no, upam, da mu rata - to bi bila spektakularna sezona) - sicer pa stavim še na Capirossija (ker vozi tapravi motor in je okej), ali Melandrija, ker je skuliran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje: Kdo bo letos svetovni prvak v motogp? :D

Pozabu napisat: Moja favorita: Melandri al pa Hayden :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu napisat: Moja favorita: Melandri al pa Hayden :whistle:

se vedno upam na rossija :hmm: kar se pa melandrija tice se mi zdi tut dost verjetno za haydna pa mal dvomim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj favorit je še vedno Rossi (držim pesti), če pa mu ne bo uspelo, pa bi najbolj privoščil Capirosiju (počasi ga že leta dajejo) pol Melandriju.... in Nikiju....

Ena pozitivna pa je vseeno v tej Rossijevi smoli... je vsaj nehal razmišljat o dolgočasni F1 (oz. vsaj upam da je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.motogp.com so pa kr zaprl zgleda ...

Res jim neki cuka, že včeraj so imeli težave - morda je pa tak naval :P

Btw., dans je mogla bit pa najnižja povprečna višina na stopničkah ever - sami palčki :D

IPB Slika

Not that size matters, of course :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem pred časom povedal,je vsega kriva CAMELa.Biaggia je pokopala,Rossia še ni ampak vsi veste koliko je on vražjeveren :BUA:

Kar se ekipe tiče,je spet dokazala da so daleč najboljši,saj so rešli chattering po par dirkah,HRC ni zmogel tega v dveh letih!!!

Naj zmaga ta boljši samo da ni 46 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden na motorju od Pedrose :P

:lol1:

Po moje fotomontaža...nemogoče da bi blo tole res...zgleda pa vsekakor veryyyyyy funny :OK:

Jst pa pravim da če Rossiju ne rata do konca nabrat največ pik bi si jih zaslužu Pedrosa,pol pa kakšen Melandri,Stoner,Hayden pa tut Kenny Jr. mi je všeč........ moji favoriti :yea1:

Ampak Pedrosa je pa zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje pa da ni fotomontaža. Kr poglej mehanihe kk se režijo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj tile pepeki pri Siol Sportalu se morajo malo hecati.

Danes sem šel pa celo namenoma pogledat, kaj da so napisali in pri tem naključno naletel na profil Pedrose:

V Pedrosi se namreč skriva izjemen talent, ki bi v prihodnosti lahko konkuriral nedotakljivemu Italijanu. Seveda, če se Valentino ne bo po letošnji sezoni preselil v formulo 1. Daniel bo letos najmlajši dirkač v Moto GP. Najstarejši Jeremy McWilliams bo od njega več kot enkrat starejši (41 let) in bi mu zlahka bil tudi oče. Med svetovno elito bo tudi najlažji, tehta namreč samo 47 kg. Tudi višina je temu primerna - 158 cm. A navzlic temu ne bo najmanjši. Naziv "Palček Moto GP" bo nosil Suzukijev dirkač John Hopkins s 155 centimetri.

1. Pedrosa ni najmlajši v MotoGP.

2. Remind me again, za katero ekipo že vozi McWilliams? Aprilia Ghostbusters?

3. Hopkins pa res zgleda kot pravi palček, ko stoji poleg Pedrose...

IPB Slika

V glavnem, obupal... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je bla dirka kr razbirljiva.. še posebej 250ccm :D zadnji ovinki.. huh :D rossija se pač drži smola.. kva mormo :) dons ga je ta okvara čist potolkla, se je vidl po drži telesa pa še par solz je potočil se mi zdi. Hayden je končal svoj pohod po stopničkah.. če se ne motm je bil do sedaj (kar) 7x zapored na stopničkah. škoda pedrose ki je meu soft/soft zmes pnevmatik.. če bi meu soft/medium, kot recimo melandri, milsim da bi bila dirka še tolk bolj razburljiva. melandri je pa prvi voznik letos ki mu je uspelo 2x zmagati :)

btw: hopkins je velk 175 :) naši "wannabe moto novinarji" so itq sam še za v smeti :) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tale jamaha je pa za na smetišče :angry2: :BUA:

Ali veste zakaj Randy Mamola ne more dobiti intervjuja ali se drugače pogovarjati z Rossijem?

Ker je preveč na glas pokomentiral Rossijevo odločitev za prestop k Yamahi. Rekel je: "Valentino, you are fucked."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem je bil 2x prvak :yea1:

S takim bedakom tudi jaz ne bi govoru, je preveč na eno firmo udarjen (se ve katero), kar za komentatorja ni ravno cool :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

ha ha samo ta slika je pa zakon.... le kaj je mladi Dani videl prvič, da tak presenečeno gleda???? :D

Fant nima neke karizme.... je pa hiter ko hudič :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi Vale... tole ni fer.. magari mi je vseeno kdo zmaguje, sam tole je pa že res totalna smola...

kar se pa Danija tiče... a mu je kdo prepovedal se kdaj nasmejat al to je kao nek HUD hard IMAGE :D kakorkoli ne pali... če ne zmaga Rossi pa naj zmaga kak drug Italijan, zdaj ko ni več Biagija,.. so vsi ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Res škoda za Valeta, bi mus privoščil da spet zmaga že samo zaradi tistih lulčkov tukaj (in še kje) ki ga kujete v nebesa dokler zmaguje, in takoj popljuvate ko ne :P je pa res da je prvenstvo tako bolj napeto :OK: mislim pa da bo spet prvak (ejga Vale, samo to ne pomeni da greš potem lahko v tisto glupo F1!)

mislim da je treba posebej pohvalit ekipi Suzukija in Kawasakija, ki sta po nekaj medlih sezonah končno zaživeli, čeprav jima še manjka nekaj mišic... npr Hopper je moral to pomanjkanje spet pokriti z boljšim/ostrejšim zaviranjem in večjo hitrostjo/nagibom skozi ovinke, kar pa seveda ne znese vedno (sicer bi to vsi počenjali, a ne)... pa so šle stopničke, škoda, škoda...

Juretova provokacija: ja ja, to je zihr originalni Danijev dirkalnik, se vidi že po zavorah in gumah (jao, jao, triput jao, kako se vas nekatere da našponat - bravo Jure :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se spomnim na včerajšnjo dirko me popade naval jeze :grim - prokleta Yamaha :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel že takoj, ko je prišel na vodilno mesto, zle slutnje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komentator na eurosportu je reku da bo rossi odšel k F1 le kot prvak v MotoGP.

Drgač pa škoda besed za to Yamaho.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali veste zakaj Randy Mamola ne more dobiti intervjuja ali se drugače pogovarjati z Rossijem?

Ker je preveč na glas pokomentiral Rossijevo odločitev za prestop k Yamahi. Rekel je: "Valentino, you are fucked."

A se samo meni zdi, ali pa se Mamola ponavadi čisto normalno pogovarja tudi z Rossijem po dirki (izjema recimo zadnja tekma :P )

:hmm:

In potem je bil 2x prvak :yea1:

S takim bedakom tudi jaz ne bi govoru, je preveč na eno firmo udarjen (se ve katero), kar za komentatorja ni ravno cool :devil:

Hmm, js nisem dobo občutka, da preveč favorizira katero izmed firm - katero pa?

Vrhunec kariere je doživel ravno na Yamahi...

Jaz sem imel že takoj, ko je prišel na vodilno mesto, zle slutnje ...

A je mew še kdo občutek, da je preveč pritiskal?

Morda je pa preveč gnal motor, ki je zato izdahnil :fredy:

Ker gnal ga je preveč - kot da bi hotel kaj dokazati :D

Lahko bi malo spustil ritem, ko se je prebil na 1. mesto...

Morda bi pa mogo uprizorit Hopperja:

IPB Slika

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se ekipe tiče,je spet dokazala da so daleč najboljši,saj so rešli chattering po par dirkah,HRC ni zmogel tega v dveh letih!!!

Honda tega nikol ni mela in tut nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mew še kdo občutek, da je preveč pritiskal?

Morda je pa preveč gnal motor, ki je zato izdahnil :fredy:

Ker gnal ga je preveč - kot da bi hotel kaj dokazati :D

Lahko bi malo spustil ritem, ko se je prebil na 1. mesto...

če takšni motorji niso dovolj vzdržljivi za eno tekmo, da jih tišijo do konca, kateri pa potem bodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda tega nikol ni mela in tut nima

Ravno Yamaha ni imela posebej težav s tem nikoli ... do nedavnega.

Honda ima to že od 'nekdaj'.

če takšni motorji niso dovolj vzdržljivi za eno tekmo, da jih tišijo do konca, kateri pa potem bodo?

Dirkači (v ospredju) le redko vozijo na polno (vso dirko) - Rossi je enkrat izjavil, da je samo enkrat šel na polno (Philip Island 2002, če se ne motim).

Ne vem, če je vzdržljivost ravno kvaliteta, s katero bi označil MotoGP prototip...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!