Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

zgleda da je odločitev o F1 padla;

Sources very close to MotoGP world champion Valentino Rossi say that the reigning world champion won't be racing F1 next season after all.

Sources say that Rossi and his manager informed Ferarri Corse yesterday that he has decided to race MotoGP in 2007.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sources say that Rossi and his manager informed Ferarri Corse yesterday that he has decided to race MotoGP in 2007.

pametna odločitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Tako za Rossija, ki bo še naprej počel kar zna najbolje, kot tudi za Ferrari, ki ne bo po nepotrebnem zgubljal uvrstitev in točk zaradi popolnega novinca v F1 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga pa res pihnil v temo :P Bom raje užival v nadaljevanju sezone :OK:

A si ti prespal to dirko? Ne vem kje Rossiju ni šlo? :hmm:

Eni res dajete take komentarje da me počasi že mineva da bi sploh kej še brav klegor :wacko:

A si slučajn gledov zej zadnjo dirko? Dokler se camel jamahca ni ustavla se je rossi dobesedno poigravov s konkurenco :kva2: :OK:

Je pa res da ste rossijevi "nefeni" končno prišli na svoj račun :photo: :rolleyes:

A bi lahko malo bolje brali forum?! A ni dovolj to, da sem se javno ponižal? Priznal sem, da sem napisal par neumnosti.

Drugač je pa bil moj odgovor mal iz provokacije. Itak si noben dirkač ni sam kriv, če ga kdaj zapusti sreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se pa res spravili na njega :D

Sej se je pokesal, pa napiso, da bo v prihodnje raje kot pisal neumnosti užival v tem, kar nam bo letošnja sezona še prinesla... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sources say that Rossi and his manager informed Ferarri Corse yesterday that he has decided to race MotoGP in 2007.

končno - rossi na ducatiju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno - rossi na ducatiju!

saj je vredu da gre na ducatija samo to pomeni da končuje kariero al kako. Vsaj tako je govoril v prejšnjih sezonah da bo na dučetu končal.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahko malo bolje brali forum?! A ni dovolj to, da sem se javno ponižal? Priznal sem, da sem napisal par neumnosti.

Drugač je pa bil moj odgovor mal iz provokacije. Itak si noben dirkač ni sam kriv, če ga kdaj zapusti sreča.

Naj ti bo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A torej je imel prvo sezono na yamahi tud dobro orodje? Vsi so govorili, da je car, ker je zmagal s slabšim motorjem. Da je pomemben le voznik...

Hecno je, da zdej, ko Rossiju ne gre, govorijo da je kriv motor. :wacko:

aja ne! sam je kriv da moped crkne, pa da blatnik odleti pa da se stoner u njega zakanta.....kake oslarije pišete nekteri na kozlaje mi gre... ti đoni pa itak se z takimi zadrž, oz. pejt raj gobarit! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi znal z motorjem delat, se mu ne bi to zgodilo

LOOL

Dobr d zj vemo d Rossi ne zna vozt, pol se prav d ta leta k je biu prvak je blo use podkuplen pa to :? :slap: :slap: :slap: :slap:

LOOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi znal z motorjem delat, se mu ne bi to zgodilo

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze smetiš po tej temi, k se ti vid da o dirkah in dirkalni tehniki nimaš pojma. Če pa že maš ti pa ni treba brezveze provocirat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je oblubo, da bo priden... :slap:

Btw.: kot verjetno veste, je Rossi dobil nagrado Laureus, vendar ne v kategoriji najboljši športnik (kjer je izvisel že 3x zapored).

Ne vem sicer, zakaj je tenis tako popularen (pobrali skoraj vse glavne nagrade); honestly - kdo gleda tenis? :yawn:

Upam, da niste videli Janice v sleeveless obleki :fredy:

P.S.: Stran zgleda ne dela v redu s FF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........pa da se stoner u njega zakanta.....

hmm, žou nism vidu da se je kdaj stoner vanj zaletu :D

čudno pa je da ni noben pokomentirou tega da je rossi v prvem ovinku skoraj zriniu pedroso vn :P na enak način kot je prvo dirko melandri rossija :D čeprou je to brezvezno komentirat, sam se mi čudno zdi da se ni noben spotaknu tudi ob to :) glede na to da mamo kr ene par takih "natančnežev" tuki na forumu :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno pa je da ni noben pokomentirou tega da je rossi v prvem ovinku skoraj zriniu pedroso vn :P na enak način kot je prvo dirko melandri rossija :D

Rossi je v prvi šikani zrinu DePunieta, ki je grdo padel, pri tem pa sta bila oškodovana tudi Gibernau in Edwards <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek kot da bi Rossi servisiral motor v Kranju :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Pregovor pravi - Slab začetek dober konec! Za enkrat gre za en kup smole......

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Pregovor pravi - Slab začetek dober konec! Za enkrat gre za en kup smole......

Mogoce res, ampak letos tud na kvalifikacijah se ni nc skup spravu. Se pa lahko obrne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, žou nism vidu da se je kdaj stoner vanj zaletu :D

čudno pa je da ni noben pokomentirou tega da je rossi v prvem ovinku skoraj zriniu pedroso vn :P na enak način kot je prvo dirko melandri rossija :D čeprou je to brezvezno komentirat, sam se mi čudno zdi da se ni noben spotaknu tudi ob to :) glede na to da mamo kr ene par takih "natančnežev" tuki na forumu :D hehe

Njah, meni se je zadeva zdela malo drugačna... Pedrosa je ovinek speljal kot da okoli njega ni nikogar - čisto po idealni liniji. Rosi (in še nekdo malo za njim) je bil na notranji strani ovinka, Pedrosa pa je iz polovice proge zasekal direkno v apeks... in pred Rossija. Rossi je trznil v desno in potem so se začele podirat domine :P , najebal je pa DePuniet.

Lahko pa, da se tudi motim in se res ne bom šel prepirat o tem. .)

@pogi

tebi je pa Rossi res trn v peti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!