Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

REZULTATi KVALIFIKACIJ:

1.Gibernau (DUC)

2.Capirossi (DUC)

3.Rossi (YAM)

4.Hayden (HON)

5.Nakano (KAW)

6.Melandri (HON)

7.Hopkins (SUZ)

8.Pedrosa (HON)

9.Stoner (HON)

10.Tamada (HON)

ducati nima sans jutr :grrr ... Rossi bo zmagu (ce nau yamaha crknla!) :OK: ..pedrosa... :nono: ... nakano :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce yamaha jutri ne bo ponagajala bo to zmaga za Rossija :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Rossi ma na novo čelado 'pobarvano'

pozer :grim

Ne pozabite jutri na Melandrija! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rossi si bo mogu mal podkurit pod ritjo, da ne bo več imel -43°C na zicu ;)

Rossi bo jutri zmagal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se meni samo zdi al je angleški komentator omenil, da je capirossi svoj fastest lap odpeljal na navadnih race gumah? glede na to, da je ta krog odpelu v svojem 3. runu se mi zdi da je čist možno.. če je temu tako se mi zdi da ga bo jutri teško ujet :OK:

LP

FORZA ROSSO :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp res je, jutri se bo Rossi povzpel na drugo mesto :D

Kdaj je jutri dirka?Boprenos na eurospori,ker dans ni blo nic :( al sem pa zamudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je jutri dirka?Boprenos na eurospori,ker dans ni blo nic :( al sem pa zamudo

bo prenos :grim , začne se ob 9:45 z jutranjim ogrevanjem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se meni samo zdi al je angleški komentator omenil, da je capirossi svoj fastest lap odpeljal na navadnih race gumah? glede na to, da je ta krog odpelu v svojem 3. runu se mi zdi da je čist možno.. če je temu tako se mi zdi da ga bo jutri teško ujet :OK:

LP

FORZA ROSSO :D :yea1:

S tem se ne bi lih popolnoma strinju... ducati je vedno dober v uvodnem delu dirke, na dobri tretini oziroma polovici pa ne gre tako kot bi mogu (mogoce je problem v Bridgestonu) tako da ja... v uvodnem delu se lahko zgodi tvoja napoved, kasneje bodo pa bl uni.. s "postran" ocmi spredi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se ne bi lih popolnoma strinju... ducati je vedno dober v uvodnem delu dirke, na dobri tretini oziroma polovici pa ne gre tako kot bi mogu (mogoce je problem v Bridgestonu) tako da ja... v uvodnem delu se lahko zgodi tvoja napoved, kasneje bodo pa bl uni.. s "postran" ocmi spredi :grim

maš delno prav ja, samo je pa že parkrat blo tudi tako da je capirex prav na koncu vozil najbolše.. npr takrat ko je ene 2 dirki nazaj par krogov do konca lovil pedroso ki je bil na 2 mestu in ga potem tudi prehitel v zadnjem krogu. pa še eno par takih situacij je bilo.. sicer pa niti ni blo govora o tem v mojem tekstu :closedeyes: še enkrat preberi... rekel sem da je ta kvalifikacijski čas odpelu takrat ko ni mel gor "qualifyer" gum ampak normalne race gume..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo prenos :grim , začne se ob 9:45 z jutranjim ogrevanjem B)

Hvala,ceprav dvomim da ne bom prespal ogrevanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš delno prav ja, samo je pa že parkrat blo tudi tako da je capirex prav na koncu vozil najbolše.. npr takrat ko je ene 2 dirki nazaj par krogov do konca lovil pedroso ki je bil na 2 mestu in ga potem tudi prehitel v zadnjem krogu. pa še eno par takih situacij je bilo.. sicer pa niti ni blo govora o tem v mojem tekstu :closedeyes: še enkrat preberi... rekel sem da je ta kvalifikacijski čas odpelu takrat ko ni mel gor "qualifyer" gum ampak normalne race gume..

ne pozabi da se je pedrosa takrat ustel pri izbire gum... vsi so vozili medium, edin on soft, ker je racunal na dez...sicer pa... pocajmo se dobrih 12 ur in vse bo jasno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakano je dans vozu s 16colskim zadnjim kolesom, guma pa je iste velikosti kot 16.5 ker je višja ob straneh.

zgleda se počas spet vračamo nazaj; najprej 17 pol 16.5 zdej pa spet 16 probavajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če yama zdrži bo po moje dotore jutri vse opral... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bo na startu kt ponavad mal zaspal v drugem krogu bo pa ze prvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti misliš, da gre to dvoje skup? :hmm:

gre :) zato k če bi dž začeu na polovici dirke prbližn, bi pedrosa do tistga trenutka dal od sebe 110% in bi s tem dobu prednost, poj bi pa dž začeu in bi biu prvi ki bi zamenou motor z dežnimi gumami in bi biu v prednosti.. toj to :)

Rossi bo na startu kt ponavad mal zaspal v drugem krogu bo pa ze prvi :)

sj na štartih niti ni več tok slb :D poglej prvo dirko :P do prvega ovinka je prehitu 2 vrste :) drgač pa ne vrjamem da bo prvi v drugem krogu :P zato k bo verjetno vozu za nekom in ga preučeval in gledou kje drugi delajo napake da jih poj on izkorist :) (nisemnavijačrossija)

P.S. zakva morm ju3 delat :( pa obeta se ena najzanimivejših dirk :glare: sam jutranje ogrevanje bom gledou.. sj bom pa zvečer posnetk poj gledou.. ampak to ni to :D LIVE je 300krat bolš :)

ŽELIM VAM PRIJETNO GLEDANJE DIRKE :) (upamdaborepsolzmagov) :D

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre :) zato k če bi dž začeu na polovici dirke prbližn, bi pedrosa do tistga trenutka dal od sebe 110% in bi s tem dobu prednost, poj bi pa dž začeu in bi biu prvi ki bi zamenou motor z dežnimi gumami in bi biu v prednosti.. toj to :)

Hehe, hudo zaroto si naštudiral tule :worship:

Samo, kako bi pa vedel, ali/kdaj bo začelo deževati... :P

Sej nemara so pa res tako razmišljali, kaj pa veš - čeprav, novo pravilo v praksi še ni bilo preizkušeno in je vprašanje, kako bi vse to skupaj izgledalo (eni bi sigurno hoteli še malo vztrajati na suhih gumah in upati na najboljše,... ); Pedrosa bi pa v dežju popušil v vsakem primeru :)

Kenny je mislil, da bo takoj začelo deževati, pa je napiknil samega sebe.

.

.

.

.

14. Edwards

IPB Slika

Jutri pazite na Ducatije v posebni preobleki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, hudo zaroto si naštudiral tule :worship:

Samo, kako bi pa vedel, ali/kdaj bo začelo deževati... :P

Sej nemara so pa res tako razmišljali, kaj pa veš - čeprav, novo pravilo v praksi še ni bilo preizkušeno in je vprašanje, kako bi vse to skupaj izgledalo (eni bi sigurno hoteli še malo vztrajati na suhih gumah in upati na najboljše,... ); Pedrosa bi pa v dežju popušil v vsakem primeru :)

Kenny je mislil, da bo takoj začelo deževati, pa je napiknil samega sebe.

IPB Slika

Jutri pazite na Ducatije v posebni preobleki :whistle:

ti si pa tud en specialc postal za motogp tematoko........................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumi na dukatiju z mamolo :yea1:

Me zanima kaksen bo komenar F1 vs.MotoGP :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :kva2: :kva2: :kva2: KAKŠEN FINIŠ 125cc DIRKE!!!!!!!! :kva2: :kva2: boj za zmago do zadnjega ovinka ki se je končal s fotofinišem in zmago Passinija :kva2: :eek: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!