Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Kljub vsemu sranju, ki ga je imel letos (in upam, da ga ne bo več imel), se je na podiju obnašal skoraj rutinsko. No, bogve, kaj si je mislil 'navznoter'. Mogoče "Tako je prav, stvari so spet na svojem mestu" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem kako bi se lahko najboljš izrazla :hmm: ; npr.: adrenalinsko orgazmična dirka :kva2: ; že dolgo ni bilo tako zelo napeto; živčna sem bila do zadnje sekunde, ampak na koncu se je izšlo tako kot je prav :OK: Superca res!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ta posnetek gor že nalimat!

Rač. bom mogu kr resetirat k nemorm več pohval brat! Lokacija: delovno mesto :SS :SS :SS

P.S. ne gleda se mi odlomkov ne ES & ES2, k še bolj skurjo!!!

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..komentar včerajšnje dirke na eni naši spletni strani

Valentino se je nato odločil, da počaka na Capirossija in ga sredi dirke spusti predse, zmagovalca pa naj odloči finiš. Pri namernem zaviranju in širokem loku se je Yamahin dirkač nekoliko uštel, saj ga ni prehitel le Capirossi, temveč še Gibernau, Melandri in Hayden.

:o :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..komentar včerajšnje dirke na eni naši spletni strani

Valentino se je nato odločil, da počaka na Capirossija in ga sredi dirke spusti predse, zmagovalca pa naj odloči finiš. Pri namernem zaviranju in širokem loku se je Yamahin dirkač nekoliko uštel, saj ga ni prehitel le Capirossi, temveč še Gibernau, Melandri in Hayden.

:o :slap: :lol1: :lol1:

Hja, sliši se res trapasto a točno to je Rossi povedal na konferenci po podelitvi. Rekel je, da se kljub trudu ni uspel odlepiti od zasledovalcev, zato se je odločil, da bo malo počakal...

"so I decide to wait but... i close the throttle for half a second and I go to fifth position he, he" ... so bile njegove točne besede :D

Če ne verjameš, si oglej posnetek intervjuja na motogp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: po pa zdaj to tako ven izpade, kot da se je malce poigral z nasprotniki :unsure:

že velikokrat se je :grim

pa še se bo :OK:

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: po pa zdaj to tako ven izpade, kot da se je malce poigral z nasprotniki :unsure:

to je čudežno zdravilo za njegovo psiho in čudežno orožje proti njihovi psihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolateralna škoda včerajšnje dirke: nekaj km od dirkališča so v vinogradu ob cesti reševalci pripravljali zbitega skuterista na transport. Glede na to, da so uporabljali specialna nosila za poškodbe hrbtenice...

Od Mugella do Bologne smo stali in se občasno premikali v koloni dobrih 5 ur, zaradi prometne nesreče v kateri so bili udeleženi trije (3!) motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep

monstruous horsepower wants to break free :devil:

ampak kljub temu jim ni ratal jamahe snet, čeprav so vedno ful bolj pospeševal...

pr Pirelli-ju pravjo; power is nothing withouth control

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirke !ŽAL! nisem gledou, ker sem biu na šihtu :glare: ampak, sj jo bom na motogp.com gledou :) sam to ni isto.. ker ni v živo, pa še ni dobrih komentatorjov (toby, randy, julian) brez njih je dougcajt :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nora dirka!!! :OK: :kva2:

Tričetrt ure čistega uživanja, niti en krog ni bil dolgočasen. :OK:

Samo ne vem kaj je spet Sete "the Emotional Rock" naredil narobe, ker so bile ravno reklame - DAMN :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne vem kaj je spet Sete "the Emotional Rock" naredil narobe, ker so bile ravno reklame - DAMN :devil:

After the race, it was confirmed that Gibernau had suffered the unusual problem of a damaged toe slider on his right boot - which meant that when his foot touched the asphalt during cornering a hole was worn, leaving the Spaniard with a bleeding little toe and forcing him to change his riding position.

Presodi sam...

Še zdaj ne vem kje bi si lahko ogledal posnetek dirke

Vsi, ki ste zamudili dirko (in ne rabite jutr na šiht :D ):

ponovitev jutri na Eurosportu ob 10.00, cela dirka.

Lahko jo pa tut kdo snema in deli z drugimi :) (lahko jo tut js snemam prek IPTV, pa jo malo obdelam, pa nardim torrent al pa kaj ... samo imam najožjo široko pipco .) + izpit ... prihaja :wacko: )

EDIT: Pravzaprav stvar na torrent straneh in muli že obstaja zgleda...

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi fenomenalno :OK: cist v njegovem slogu... drgac pa ta mugello... dokej zajebana proga, sploh tapru ovink po ciljni (vemizigrcpress :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo of topic al pa ne...

ene par vprašanj bi imel ker rešujem en kviz..pa nisem siguren...

1-kdo je najlažji od teh treh dirkačev v moto gp:

-Hoffman

-Pedrosa

-Nakano

po moje pedrosa???

2-najbolj zastopana nacionalnost v moto gp:

-španija

-italija

-japonska

italija??!

hvala za pomoč :D

aja pa še to:

apex naj bi pomenilo;

-moment ko se začne odpirat gas iz zavoja

-najbližja točka notranjosti zavoja

-sredina zavoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Pedrosa

-Italija (trije vozniki, Špancev je 5)

apex naj bi pomenilo;

-moment ko se začne odpirat gas iz zavoja

apex je "teme" zavoja... po mojem je ta definicija še najbolj prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

apex je "teme" zavoja... po mojem je ta definicija še najbolj prav.

sam kot dodatek: v bistvu je letos še amerov več v motoGPju kot italijanov, hehe

se mi pa zdi neumno da taka trivialna vprašanja postavljaš (en klik na motoGP pove "vse" o dirkačih, težo, poreklo :D, ...)

glede same definicije za zadnje vprašanje, se mi zdi zelo ohlapna (namreč da je apex tam, kjer se začne gas odpirat)

apex je, kjer je linija dirkača najbližja notranjemu delu ovinka, to pa ni nujno (fizično) sredina ovinka, gas pa tko al tko začne vsak drugje odpirat.

IMO druga alineja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru misty hvala:beer2:

vem da bi lahko iskal na moto gp, sam tako mi je blo lažje :P pa še mogoče bo za koga na tem forumu ta info zanimiva!!!

Popravljeno . Popravil punK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!