Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Hmm... a Maxa hočejo imet na pisti. :OK: Kaj pa pomeni tisti prvi stavek?

ne znam Italijansko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... a Maxa hočejo imet na pisti. :OK: Kaj pa pomeni tisti prvi stavek?

ne znam Italijansko

Na HR forumu so prevedli takole: "Svugdje čemo nositi tvoja junaštva. Maxa na stazu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..naslednjo nedeljo dirka v Španiji....bo uspelo Seteju zmagat na domačih tleh :hmm: :unsure: :grrr

ne... ziuci ga bodo pokopal...stavm na rossija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..naslednjo nedeljo dirka v Španiji....bo uspelo Seteju zmagat na domačih tleh :hmm: :unsure: :grrr

Raje vpraši če bo Pedrosi uspel zmagat na domačih tleh .) mislim da ma več možnosti kot sete, predvsem zato ker se bridgestonke bolj slabo obnesejo na tem dirkališču <_< .) Bo pa Rossi spet vozil na ful, upam na dramatično končnico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je tam na plakatu pisalo MAX IN PISTA-MAKSIMALNO NA PISTI :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje vpraši če bo Pedrosi uspel zmagat na domačih tleh .) mislim da ma več možnosti kot sete

Pedrosa po moje še ni 'zrel' za zmago, kar se je lepo pokazalo dve dirki nazaj, ko po odstopu Rossija ni uspel zadržat prve pozicije in je zdrsnil na tretje mesto :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa po moje še ni 'zrel' za zmago, kar se je lepo pokazalo dve dirki nazaj, ko po odstopu Rossija ni uspel zadržat prve pozicije in je zdrsnil na tretje mesto :doze:

Not this sh*t again :D :D :D

Saj veš, debata o gumah, pa to :P

Pedrosa je letos že zmagal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa po moje še ni 'zrel' za zmago, kar se je lepo pokazalo dve dirki nazaj, ko po odstopu Rossija ni uspel zadržat prve pozicije in je zdrsnil na tretje mesto :doze:

Kot je -Jani- napisal si pa malo za cajtom :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj tisto se mu je slučajno enkrat 'usralo' :P :whistle: ...bolj sem mislil to, da je Pedrosa zaenkrat še nepredvidljiv in mal niha od dirke do dirke :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj tisto se mu je slučajno enkrat 'usralo' :P :whistle: ...bolj sem mislil to, da je Pedrosa zaenkrat še nepredvidljiv in mal niha od dirke do dirke :doze:

mlad je še, psihe nima stabilne ... in če rata Rossiju par dirk suvereno zmagat, bo Pedrosa mogoče samo še lanske mokre sanje menedžerjev Honde .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bom isto napovedal kot za prejšnjo dirko, če yama niht goes kaput - bo Rosko zmagu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo REPSOL HONDA zmagala hehe :D

privoščim pa obema haydnu in pedrosi.. hayden se že celo letošno sezono trudi in trudi, pa mi ne rata :doze: pedrosa pa more dobit en zagon, in z zmago na domačih tleh bi mu to kr ratal pumoje :) upejmo na najbolše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bom isto napovedal kot za prejšnjo dirko, če yama niht goes kaput - bo Rosko zmagu... :grim

:OK: right on :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez bi pa Seteju prav privoščil.....recite kar hočete ampak fant je že velikokrat dokazal da je iz dobrega testa (kar spomnite se kolikokrat je bil edini ki je Rossiju sploh lahko sledil) in glede na leta ...

No ja, tokrat bom navijal za Seteja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez bi pa Seteju prav privoščil.....recite kar hočete ampak fant je že velikokrat dokazal da.......

lohk nrdi neumno napako :D pa da ne more vozt pod pritiskam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj tisto se mu je slučajno enkrat 'usralo' :P :whistle: ...bolj sem mislil to, da je Pedrosa zaenkrat še nepredvidljiv in mal niha od dirke do dirke :doze:

No ja, pravzaprav sta bolj konstantna od Pedrose letos zaenkrat le vodeča v skupnem;

njegove uvrstitve: 2, 6, 14 (= padec po boju za zmago, krog pred koncem), 1, 3, 4

Pravzaprav je mene celo presenetil s tem, da je v bistvu zmeraj v boju za vrh :whistle:

Tudi js bi pa Seteju privoščil dober rezultat doma, brez nepotrebnih napak in okvar ter ostalega vudu sranja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konstantnost Pedrose: 1 zmaga, 1 drugo mesto, 1 tretje mesto, 1 četrto mesto, 1 šesto mesto, 1 odstop (v boju za drugo mesto v zadnjem krogu)

Mislim da je letos poleg Haydna in Capirossija najbolj konstanten dirkač - in ne pozabimo da je novinec .) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani Pedrosa letos še ni odstopil. Takrat, ko je padel, je nekako uspel pobrati motor (čeprav ne vem kako mu je to ratalo :P ) in prišel v cilj kot 14. Tako da je 2 točki pa le dobil. Glede na to, kako majhne razlike so trenutno v skupnem seštevku, mu ti dve točki mogoče še zelo prav prideta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!