Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Pa kje na eurosportu gledas posnetek, jest ga res ne najdem

ne na netu - na TV Eurosportu je bil posnetek dirke prejle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za nesrečo :( dirka je bila super :OK: po dolgem času sem jo gledal :yea1:

potem ti je pa lahko samo žal da nisi gledal prejšnih dirk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj, tole me ful zanima :)

Evo, zgolj moje subjektivno mnenje: Na cajte se pred kamero obnaša kot klovn, pa snegulčica in 7 palčkov scene, pa da ne omenjam njegovih na cajte že kr otročjih nalepk na motorju... :eek:

Priznam, vozi odlično, ampak ne govort da so drugi dirkači za v vrtec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: glede na čustveno zrelost bi blo bolj primerno da Rossija damo v vrtec :lol1: :lol:

če želiš lahko utemeljim .)

A si ti sploh predstavljaš, kje bi bila kunkurenca, če bi bil Rossi dozorel za v srednjo šolo? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj toliko prepirov--vsi so dobri!!!!! :?

samo rosi se preveč dela--je preveč -------jack--------- :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vsaj še malce zabave zraven in smeha, ne samo napetost med dirko. Meni je to všeč. Sproščen - ali pa tudi ne - humor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljate da bi sam mal pomahu navijačem po zmagi na dirki, se zapelju v boks, na stopničkah bil smrtno resn, na tiskovni bi se pa v stilu umirjenega govora Nika Miheliča zahvalu ekipi za delo v celem vikendu????? :blink: :blink:

Pa lepo vas prosim!?! Še ene 3 Rossije rabmo za show!!!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najmanj 3 rabimo :OK: .... se spomnim ko, je enkrat po zmagi v Dixija leto :D mislim da v 125ccm.... komentatora pa v napad smeha :D :D :D

za vse tiste, ki ne morete gledat dirk v živo in tudi za vse tiste ki vas motogp malo bolj zanima je www.motogp.com zakon.... in dobiš za letno članarino 35 eur ogromno materijala .....

meni so naj naj onbord posnetki dirk, in pa vrhunci dirk od 1992 dalje :OK:

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj "nezanimiva" dirka po vseh padcih... rossi je res opravil odlicno delo

gledam posnetek na Eurosprtu

ampak tale pederoza pa res ni za na motor :grrr

naj ga dajo še mal v vrtec :grim

pa kanglco in lopatko v roke pa v mivko :lol1:

Hja.. nc cudnga, cloveku koncentracija pade, rd bi tebe vidu na njegovmu mestu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zdela dokaj zanimiva tekma :OK: pripeljati iz šestega mesta na prvo ni mačji kašelj in žgati na zavojih gume, mahati občinstvu.... :worship: res je otročji... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je otročji... :lol1:

meni je pa prav zabaven...

trga gate,... in na koncu se obnaša, kot da vse skupaj ni blo nič drugega kot fun fun fun... :)

Po drugi strani svaka mu čast... če pa rad igra klovna, je pač to del njegovega karakterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so pa zakon te njegove scene, je pač showman za publiko prtegnt, bolš kt pa da trije zehajo na odru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://dl.maverick78.de/2006/GP/index.html tu boš imel gor posnetek celotne dirke gizmOkak

To z nesrečo Gibernaua z rešilcem je res. Rešilec se je zaletel in to 50m pred bolnišnico. Na srečo pa Sete ni utrpel dodatnih poškodb.

Men potegne film dol,dela pa ne...še komu to al sm (spet) edini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi doda določen karakter motoGp-ju, ki je pri navdušencih nad tem športom odlično sprejet in jim zelo odgovarja...zato ima tudi toliko navijačev in simpatizerjev...nihče ga ne sovraži...tudi če kdo navija za koga drugega, mu je rossi še vedno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc cudnga, cloveku koncentracija pade, rd bi tebe vidu na njegovmu mestu :kva2:

pa to so prou bedaste izjave...

posluši, če bi blo tebi, njemu al pa meni to dano, da vsak dan namesto, da vžgem avto in grem delat v neko drekasto delavnico, pisarno, trafiko, fax ipd, furam tovarniški motor in to že časovno gledano v letih (ne dnevih) bi tudi MI normalni socialci nardili kej iz tega...

Sam take izjave mi pa podkurijo... A misliš, da če daš pedrozi v roke lopato pa kramp bo znal nardit lukno :hmm: pomoje bo dvakrat pogrebal kukr kure, pa bo že žuljav :slap:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zgolj moje subjektivno mnenje: Na cajte se pred kamero obnaša kot klovn, pa snegulčica in 7 palčkov scene, pa da ne omenjam njegovih na cajte že kr otročjih nalepk na motorju... :eek:

Priznam, vozi odlično, ampak ne govort da so drugi dirkači za v vrtec .)

si predstavljaš kako bi zgledala karavana MotoGp-ja če bi bli vsi smrtno resni kot Pedrosa, Stoner, itd...

ko zmaga Pedrosa zgleda kot da so mu lih kar mamo ustrelil ne pa kot negdo ki je zmagal dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa prav zabaven...

trga gate,... in na koncu se obnaša, kot da vse skupaj ni blo nič drugega kot fun fun fun... :)

Po drugi strani svaka mu čast... če pa rad igra klovna, je pač to del njegovega karakterja...

Men so pa zakon te njegove scene, je pač showman za publiko prtegnt, bolš kt pa da trije zehajo na odru

Rossi doda določen karakter motoGp-ju, ki je pri navdušencih nad tem športom odlično sprejet in jim zelo odgovarja...zato ima tudi toliko navijačev in simpatizerjev...nihče ga ne sovraži...tudi če kdo navija za koga drugega, mu je rossi še vedno :OK:

:worship: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mal offtopic::

Mene pa nekaj zanima ,, zelo mi je bilo čudno,presenečen ko sm na koncu dirk videl povprečne hitrosti vseh razredov..

Npr . 125ccm 154 km/h ; 250 157km/h , GP 164km/h vsi tile so bili zmagovalci..

Kako je to mogoče da so komaj take male razlike,, saj v cilni ravnini pri GP gredo motorji 325+ km/h , kaj

to pomen da tudi 125 gredo tolko lahko????

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je to mogoče da so komaj take male razlike,, saj v cilni ravnini pri GP gredo motorji 325+ km/h , kaj

to pomen da tudi 125 gredo tolko lahko????

Lep pozdrav

ne glih tolko, malo manj (ne pa dosti manj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temenu ovnka naj bi bili 125ccm hitrejši od MotoGp-ja

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!