Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

..naslednja dirka že to soboto na Nizozemskem :)

Na prenovljenem Assenskem dirkališču .) ma kdo mogoče kakšne zračne posnetke tanove varijante te proge?? :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Ducatija mi pišejo, da je Capirossi zapustil bolnišnico in da bo v Assnu dirkal, Gibernau pa bo jutri operiran in bo Assen izpustil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ja...

Med nadaljnimi preiskavami so ugotovili da naj bi imel Melandri pretres možganov, obtolčenino možganov in intrakranialni hematom kot posledica obtolčenine ter druge manjše poškodbe rame :? :(

Capirossi naj bi imel obtolčenino na levi strani trebuha, hematom v prsnem košu in druge manjše poškodbe. Testi so izključili možnost na ponovitve stare poškodbe iz Avstralije, kjer je imel predrta pljuča <_< :(

Gibernau je dobil lažji pretres možganov in zlomljeno ključnico. Včeraj je bil operiran na levi ključnici, kjer so mu zamenjali fiksacijsko ploščico, ki jo je imel nameščeno že od prejšnje poškodbe.

Capirossi naj bi bil nared že za VN Nizozemske .)

Čimhitrejšnje okrevanje vsem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: glede na čustveno zrelost bi blo bolj primerno da Rossija damo v vrtec :lol1: :lol:

RUGELJPRESS...

če želiš lahko utemeljim .)

Če izhajaš iz dejstva, da smo vsi odrasli otroci, potem to ni nekaj čudnega in nenavadnega. Človek uživa in je srečen, ker je uspešen, talentiran in zmaguje z Yamaho, ki je odlična :grim (a si ti že kje zmagal - sam vprašam). Probleme s tem pa imaš samo ti, ker tega ne dojemaš ali pa ne razumeš, da je vse skupaj spektakel, nastopanje za gledalce, kot v gledališču ..... očitno si preveč trd po duši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glih tolko, malo manj (ne pa dosti manj).

:?

Event maximum speed pravi naslednje:

MotoGP: Casey Stoner, 334 km/h, QP

250 ccm: Roberto Locatelli, 272,8 km/h, FP1

125 ccm: Andrea Iannone, 239,4 km/h, FP2

.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med nadaljnimi preiskavami so ugotovili da naj bi imel Melandri pretres možganov, obtolčenino možganov in intrakranialni hematom kot posledica obtolčenine ter druge manjše poškodbe rame :? :(

Capirossi naj bi imel obtolčenino na levi strani trebuha, hematom v prsnem košu in druge manjše poškodbe. Testi so izključili možnost na ponovitve stare poškodbe iz Avstralije, kjer je imel predrta pljuča <_< :(

Gibernau je dobil lažji pretres možganov in zlomljeno ključnico. Včeraj je bil operiran na levi ključnici, kjer so mu zamenjali fiksacijsko ploščico, ki jo je imel nameščeno že od prejšnje poškodbe.

Capirossi naj bi bil nared že za VN Nizozemske .)

Čimhitrejšnje okrevanje vsem .)

Ma pretres možganov ti diagnosticirajo že ob vsakem manjšem udarcu v glavo .)

Sicer pa good luck fantom pa da bi jih čimprej spet videli na stezi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mal offtopic::

Mene pa nekaj zanima ,, zelo mi je bilo čudno,presenečen ko sm na koncu dirk videl povprečne hitrosti vseh razredov..

Npr . 125ccm 154 km/h ; 250 157km/h , GP 164km/h vsi tile so bili zmagovalci..

Kako je to mogoče da so komaj take male razlike,, saj v cilni ravnini pri GP gredo motorji 325+ km/h , kaj

to pomen da tudi 125 gredo tolko lahko????

Lep pozdrav

TEŽA! Računaj da ima 125 z rajderjem vred tm nekje 120kg! Na ciljni in na ravnem ne pridobiš toliko kot bi si mislil - je dolžina prekratka in več brzine več bremzanja za v ovinek. Vse je v vhodu in izhodu ovinka. No in tukaj se porodi vprašanje zakaj 600 ni dost in rabiš jurja - sploh pa za po cesti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pretres možganov ti diagnosticirajo že ob vsakem manjšem udarcu v glavo .)

Ampak sploh niso tako nedolžni, kot se zdi ob branju tvojega zapisa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da če je po ravnem močnejši motor hitrejši ( razlika je velika) je pol 125 čez ovinek hitrejši...so nas učil v šoli.

Al pa ma 125 kako bližnjico na stezi???

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da če je po ravnem močnejši motor hitrejši ( razlika je velika) je pol 125 čez ovinek hitrejši...so nas učil v šoli.

Al pa ma 125 kako bližnjico na stezi???

B) B)

Bližnjica je kasnejše in bolj učinkovito bremzanje (zaradi prednosti v teži), lažja vodljivost hitrejši padec v nagib, (zanimivo ampak pri max nagibu v apexu hitrost podobna) nato lažja in hitrjša tranzicija iz nagiba in hitrejši začetni pospešek iz ovinka - in to je to čeprav je GP ful močnejši in zato v povprečju ni velike razlike čeprav je ta izjava relativna - 10km hitrejši v tm nekje 115 kilometrih je ama v dirkanju večnost!

Primerjalno; Kolikokrat ste se s kolegi vozili po cesti pa se trije odločijo prtegnt in začnejo letet k snete skire na ful. In... po 10-ih kilometrih šopanja na ful se uni zadaj pripeljejo 40 sekund kasneje? E - to je to. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ccm: Andrea Iannone, 239,4 km/h, FP2

a tok letijo te mjhne zverince :D huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandri je zapustil bolnico in danes ze leti v nizozemsko, samo ne vejo se ce bo dirkal.

vir: gazzeta dello sport

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavljaš kako bi zgledala karavana MotoGp-ja če bi bli vsi smrtno resni kot Pedrosa, Stoner, itd...

ko zmaga Pedrosa zgleda kot da so mu lih kar mamo ustrelil ne pa kot negdo ki je zmagal dirko

:nono:

Ta njegova resnost me niti ne moti, je pač tak...

Samo, ko je zmagal, je pa čisto pristno spustil vsa čustva na plano, tako da si malo falil.

Kje si pa Stonerja pobral in kaj te na njem moti zopet :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Ta njegova resnost me niti ne moti, je pač tak...

Samo, ko je zmagal, je pa čisto pristno spustil vsa čustva na plano, tako da si malo falil.

Kje si pa Stonerja pobral in kaj te na njem moti zopet :hmm:

no pa se spomni še kakšne 250 dirke ko je zmagal, jst se ne spomnim kakšnih

blaznih emocij, sploh pa moj namen ni bil debaterat o tem, point posta je bil

da je Rossijeva razigranost fajn poživitev MotoGp-ja, ker če bi bli vsi smrtno resni

bi bil dolg cajt

se ne spominm da bi prej na Stonerju kej motil :hmm: , mi lahko malce osvežiš spomin :hmm:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa se spomni še kakšne 250 dirke ko je zmagal, jst se ne spomnim kakšnih

blaznih emocij

Se strinjam, da je 'debata' o tem brezvezna, ampak če že želiš:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Če pa letos prvič vidiš Pedroso, je to pač druga stvar...

se ne spominm da bi prej na Stonerju kej motil :hmm: , mi lahko malce osvežiš spomin :hmm:

Tega stavka sicer ne vem, če ga kdo razume, ampak odgovor boš verjetno našel v tem:

si predstavljaš kako bi zgledala karavana MotoGp-ja če bi bli vsi smrtno resni kot Pedrosa, Stoner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ccm: Andrea Iannone, 239,4 km/h, FP2

Tudi jaz si nisem mislil, da te prdule tok letijo :D

Ve mogoče kdo, koliko km imajo ti 125ccm motorji? Se mi ne da po netu iskat.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prenovljenem Assenskem dirkališču .) ma kdo mogoče kakšne zračne posnetke tanove varijante te proge?? :? .)

evo ti stara verzija in prenovljena steza .)

post-2583-1150890299_thumb.jpg

post-2583-1150890320_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavljaš kako bi zgledala karavana MotoGp-ja če bi bli vsi smrtno resni kot Pedrosa, Stoner, itd...

ko zmaga Pedrosa zgleda kot da so mu lih kar mamo ustrelil ne pa kot negdo ki je zmagal dirko

če se mi zdi človek dolgočasen še ne po meni da me to moti, nasprotno, menim da sta Stoner in Pedrosa

odlična dirkača

Kje si pa Stonerja pobral in kaj te na njem moti zopet :hmm:

nič me moti zopet, samo zadeva v prejšnem postu

da bi me pa že kej prej motil sem ti povedal da se ne spomnim

beri: zopet; ponovno, še enkrat ,spet.......

Če pa letos prvič vidiš Pedroso, je to pač druga stvar...

Tega stavka sicer ne vem, če ga kdo razume, ampak odgovor boš verjetno našel v tem:

če ti po pravici povem ga sploh še nisem videl, ko ga boš ti naslednjič ga pocukaj za rokav in

pozdravi v mojem imenu .)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Avtomaniji piše da je gospod Nicky Hayden priznal da se je vso dirko Vale z njim dobesedno poigraval :grim

jao Hondaši :hmm: :hmm: :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!