Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

rossi je car :OK:

in mislim ,da jutri bo ze pokazal, zakaj je stevilka 1 v mot gp. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in mislim ,da jutri bo ze pokazal, zakaj je stevilka 1 v mot gp

možno da špara moči za jutri, lahko pa so bolečine tako hude, da hitreje pač ne gre, že tako na oko se vidi, da je 'počasen' v večini ovinkov sploh ne gre dol na koleno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da špara moči za jutri, lahko pa so bolečine tako hude, da hitreje pač ne gre, že tako na oko se vidi, da je 'počasen' v večini ovinkov sploh ne gre dol na koleno

se spara za dirko, tako komentirajo italijani. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno vse od padca orenk zublja kondicijo .... jutri ga bodo moral orenk nafilat, če naj bi zmagal v takem stanju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: po mojem rosiju ta vikend ne b o šlo preveč dobro--toda bomo vidli??? :rolleyes:

mene bolj zanima kaj bo storil roberts????

al je imel vzadnjič le srečo??::::: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutrišnji rezultati bodo :hmm:

tudi posledica predhodnih padcev favoritov ki vozijo z velikimi bolečinami

(Loris,Vale) :angry:

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je zaradi hudih bolečin in otekline desne roke predčasno zaključil kvalifikacije. Imel naj bi probleme z gibljivostjo, saj se je oteklina razširila iz zapestja na celo podlaket, kar mu otežuje vrtenje ročice za plin in zaviranje <_< Na jutrišnji dirki bo štartal z zadne štartne vrste, vprašanje je kako bo z bolečino in oteklino tekom dirke brez vmesnih "time-outov" kot si jih lahko dirkač privošči na kvalifikacijah <_<

Podobne težave je imel Capirossi, ki zaradi hudih bolečin v prsnem košu ni uspel prevoziti več kot 4 kroge zapored. <_< vprašanje je kako bo z njim na dirki <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je car :OK:

in mislim ,da jutri bo ze pokazal, zakaj je stevilka 1 v mot gp. :worship: :worship: :worship: :worship:

je car ja, samo ni pa bog in mislm da ma jutri bolj slabe moznosti, razen ce se zgodi cudez...pustimo se presenetit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi pa bolj odgovarjalo, da bi to dirko preskočil, se spočil in potem naslednjo naprej.... ne vem, koliko bi mu pomagalo, če zaradi preutrujenosti in prevelikih bolečin spet flikne, pa si še kaj ornk zlomi........

Rossi.... mi navijamo zate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred časom napisal da Kamela prinaša nesrečo so se mnogi smejali,zdaj so se vsi prepričali da nekaj je tudi v temu... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motosvetovci!

Moram vam povedati da se Rossi čisto nič ne špara ker je včeraj po boksih hodil z infuzijo v roki. Slike sledijo ko pridem v sredo domov, ker ne bom prenašal datotek s tukaj.

Malo več napišem v temi Milan Špendal Sidecar Slo team

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred časom napisal da Kamela prinaša nesrečo so se mnogi smejali,zdaj so se vsi prepričali da nekaj je tudi v temu... :hmm:

nekaj časa je kamela tud biaggiju prinašala nesrečo :P

ko sem danes gledal kvalifikacije in videl capirossija kako je dobesedno trpel se mi je resnično zasmilil :( res je težko dihal, moral je delati globoke vdihe med vožnjo... mislim da ne bo zdržal cele dirke :(

na kvalifikacija so spet američani v vrhu.. bomo vidl če bo tako tudi ju3 na cilju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj časa je kamela tud biaggiju prinašala nesrečo :P

ko sem danes gledal kvalifikacije in videl capirossija kako je dobesedno trpel se mi je resnično zasmilil :( res je težko dihal, moral je delati globoke vdihe med vožnjo... mislim da ne bo zdržal cele dirke :(

na kvalifikacija so spet američani v vrhu.. bomo vidl če bo tako tudi ju3 na cilju.

ja tale kamela men tut ni nc usec :angry2: , drugac pa vsa cast fantom da se v tako slabem stanju sploh upajo usest na tak stroj, sam to je pac njihova sluzba... za capirossija pa rossija bo pomoje jutri zmaga ze ce odpeljeta celo dirko, kar bo vec pa toliko bolje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi:

"This afternoon I tried using some painkillers but the fracture in my right wrist hurts a lot," sighed Rossi. "Truly it was very difficult to ride - the hand is very swollen and I don't have much strength. Together with Marco Montanari and Doctor Claudio Costa we have done the best that was possible, I've had a lot of treatment and I was able to ride for a few laps, but the strong pain stopped me from finishing the qualifying session.

"Tomorrow we will see how I am and, depending on what happens in the warm-up, we will decide whether I will ride or not," he declared. "Anyway it's going to be very difficult. We tried to move the brake lever a little bit down and we're now looking at the possibility of making a bigger brake lever to see if this is better for me."

vir: Crash.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri je šele car! En teden po tako resnem padcu pa je že zopet med najboljšimi (7.) - manj kot sekundo za najboljšim. :OK:

Eliasa pa zgleda, da ne bo.

"The early diagnosis is a fracture of his left humerus, Doctor Mir has ruled out surgery to correct it but revealed Elias faced an intense programme of physiotherapy.

A to pomeni, da ima zlomljeno, ali samo počeno kost na levi rami? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliasa pa zgleda, da ne bo.

"The early diagnosis is a fracture of his left humerus, Doctor Mir has ruled out surgery to correct it but revealed Elias faced an intense programme of physiotherapy.

A to pomeni, da ima zlomljeno, ali samo počeno kost na levi rami? :hmm:

Zlom na levi nadlahtnici? <_<

Kateri vrač je nad motogp spustil urok da se vsi kar po vrsti lomijo :? <_< iz tedna v teden več poškodovanih kot pa celih .) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo res težka ta dirka za Rossija. Se pa bo danes sigurno uvrstil med prve 3, naslov pa mu tudi ne uide letos. Hayden sedi na mnogo hujši zverini, pa se je v Španiji videlo, da dohtarju ne seže niti do kolen. Kaj bi bilo, dragi moji, da ta dva zamenjata prdulje. Saj potem bi imeli občutek, da je to dirkanje množice kolesarjev in enega mopedista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kljub temu, se pomoje, glede na trenutno situacijo zna Nicky borit za zmago danes..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Se pa bo danes sigurno uvrstil med prve 3,

2) Kaj bi bilo, dragi moji, da ta dva zamenjata prdulje. Saj potem bi imeli občutek, da je to dirkanje množice

kolesarjev in enega mopedista.

1) Hm :hmm: Si pa kr velik optimist. Je sploh še vprašanje, če bo Rossi sploh pelu, čeprou so mejhne koščice, bolijo pa k svina verjem.

2) Jah sej smo že vidl, kako je blo, k je biu Rossi pri Repsolu. Si pozabu? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!