Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

nihče ti ne bo šel delat CT zapestja razen, če si Rossi :D

s tem se pa ne strinjam :grrr

men so ga naredl, ker se na navadnih slikah ni nič vidlo :closedeyes:

poleg tega so mi CT naredli tudi za peto, ker se tudi tam ni nič vidlo :(

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se pa ne strinjam :grrr

men so ga naredl, ker se na navadnih slikah ni nič vidlo :closedeyes:

poleg tega so mi CT naredli tudi za peto, ker se tudi tam ni nič vidlo :(

Pa ti si neviden :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni bil problem v prehitrem premetavanju ampak v prehitrem dodajanu gasa

to je res. ker edwards je dejal v enem izmed intevjujev da je videl ciljno črto v mislih že 3 ovinke pred ciljem.. in je hotel kar se da hitro priti čez črto.. rekel je da je bila ta napka (prehitro dodan plin) čisto začetniška in neumna.. pač adrenalin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej veš kako pravjo v Edwardsovi rodni deželi: no guts, no glory B)

A to kao da je Edwards brez "guts"? :lol1: Ma ... sam ste pametnjakoviči :wacko: Kaj je zadn krog naredu Nikiju k je mu 1,2 sec. prednosti :worship: samo žov mu je koncentracija popustila za še čisti finiš ...

Djte prej mal premislt predn pišete k tale tema je res ze bedna ratala. Cev kup enga pametnjačenja in ostalga sranja :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to kao da je Edwards brez "guts"? :lol1: Ma ... sam ste pametnjakoviči :wacko: Kaj je zadn krog naredu Nikiju k je mu 1,2 sec. prednosti :worship: samo žov mu je koncentracija popustila za še čisti finiš ...

jah no...sej tega kak se mu je prbližal pa v enem samem krogu pa noben ni vidu....edi ma jajca :grim medtem ko tale niki samo špekulira na račun drugih, ki majo pač smolo! in niti pod slučajn se ne zna "borit", zato si tud ne zasluži teh točk in vodstva....zlo fejst ga rešuje napis REPSOL...pa to nekterim itak ni jasn

....mal se spomnte kak dolgcajt je biu ko je na rosijevmu mopedu pisalo repsol .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to kao da je Edwards brez "guts"? :lol1: Ma ... sam ste pametnjakoviči :wacko: Kaj je zadn krog naredu Nikiju k je mu 1,2 sec. prednosti :worship: samo žov mu je koncentracija popustila za še čisti finiš ...

Djte prej mal premislt predn pišete k tale tema je res ze bedna ratala. Cev kup enga pametnjačenja in ostalga sranja :BUA: :BUA: :BUA:

@Beno, očitno se ti ne sanja kaj sem mislil z zgoraj napisanim pregovorom oz. kaj pregovor pomeni :slap:

o pametnjačenju in ostalem sranju pa nebi zgubljal besed B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: glede na to, da niki ni bil v stanju ohranit sekunde prednosti po napaki edvardsa krog pred koncem si zmage zopet NI zalužil. Če pa nikol ne zmagaš pač ne moreš bit najboljši in prvak. Se prav da je ta prednost res rezultat tega, da ma pob veliko srečo! Upam, da ne bo tut nega snelo enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: glede na to, da niki ni bil v stanju ohranit sekunde prednosti po napaki edvardsa krog pred koncem si zmage zopet NI zalužil. Če pa nikol ne zmagaš pač ne moreš bit najboljši in prvak. Se prav da je ta prednost res rezultat tega, da ma pob veliko srečo! Upam, da ne bo tut nega snelo enkrat!

Hehe, Nicky je bil čisto zmeden, ko je kar naenkrat on vodil in ni vedel, kaj in kako (pustimo Hillbilly Circuit)... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Beno, očitno se ti ne sanja kaj sem mislil z zgoraj napisanim pregovorom oz. kaj pregovor pomeni :slap:

o pametnjačenju in ostalem sranju pa nebi zgubljal besed B)

Sj sm prašov če tko mislš...

"no guts no glory" --> pomoje bi to pomenilo: brez jajc ni slave

Ampk dej me vseeno ti pouči k si strokovnjak :blush: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj sm prašov če tko mislš...

"no guts no glory" --> pomoje bi to pomenilo: brez jajc ni slave

Ampk dej me vseeno ti pouči k si strokovnjak :blush: :glare:

sicer nisem strokovnjak, ampak vseno hvala .)

kakor si že sam ugotovil kaj naj bi rek pomenil, naj ti razložim kaj sem s tem mislil:

boril se je za 1.mesto, imel je "jajca" da je poskušal in se ni hotel zadovoljiti z 2. mestom,

POINT: če nimaš jajc da probaš ne boš nikoli zamagal, Colin jih je imel in probal vendar mu ni uspelo, naslednjič mu verjetno bo .)

@Beno, ko boš odgovoril na ta post prosim izpusti besede kot so:

Ampk dej me vseeno ti pouči k si strokovnjak :blush: :glare:

Ma ... sam ste pametnjakoviči

Djte prej mal premislt predn pišete k tale tema je res ze bedna ratala. Cev kup enga pametnjačenja in ostalga sranja

...o temu delu se lako zmenva na PM

pa brez zamere, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje VSAK, ki se vsede na motoGP mašino in jo pripelje do cilja na dirki ima več jajc kt vsi mi na temle forumu skup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje VSAK, ki se vsede na motoGP mašino in jo pripelje do cilja na dirki ima več jajc kt vsi mi na temle forumu skup .)

jst mam še 2 jajci zaenkrat, binca tut po mojem ... evo ... a hočeš rečt, da ma Rossi pa vsaj 5 jajc, oziroma, če je nas uporabnikov 1000, da ma Rossi 2001 jajco? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom pa bolj premočrtno povedal - marsikdo drug s tega planeta bi znal tiste motorje enako hitor peljati, pa žal nima te priložnosti. Seveda ne pravim, da je to krivica.

Tako, kot eni radi posplošujejo, pač jaz dlakocepim, ker se mi zdi vsake toliko pomembno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... marsikdo drug s tega planeta bi znal tiste motorje enako hitor peljati, pa žal nima te priložnosti. Seveda ne pravim, da je to krivica...

Če mene vprašaš, je to res krivica :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bom pa bolj premočrtno povedal - marsikdo drug s tega planeta bi znal tiste motorje enako hitor peljati, pa žal nima te priložnosti. Seveda ne pravim, da je to krivica.

Tako, kot eni radi posplošujejo, pač jaz dlakocepim, ker se mi zdi vsake toliko pomembno.

Sej se strinjam, čeprav malo spominja na tisto :

Znaš igrat na klavir?

Ne vem, še nisem poskusil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, je to res krivica :grim :devil:

Binca, mau shujšaš pa mrbit še par krogov prej z R1 ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!