Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

v primeru da Rossi zmaga v nedeljo, bo prvi dirkač v zgodovini, ki bo presegel 3000 zbranih točk v GP prvenstvu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru da Rossi zmaga v nedeljo, bo prvi dirkač v zgodovini, ki bo presegel 3000 zbranih točk v GP prvenstvu :)

Zanimiv podatek...

In to mu je uspelo pri 27 letih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem sam sebi ...

:lol1: :lol1: :lol1:

Drugače bom pa držal pesti za Nickya! Če mu pa že ne bo ratalo, bom pa tudi z Rossijevo zmago zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst mislm da ma vale u sacsu realne šanse za zmago, sam se spomnm da nima glih rad te proge. ponavad so tuki zlo majhni zaostanki in če bo naredu kšn kiks za 1 al pa 2 sekunde bo kriza :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst mislm da ma vale u sacsu realne šanse za zmago, sam se spomnm da nima glih rad te proge. ponavad so tuki zlo majhni zaostanki in če bo naredu kšn kiks za 1 al pa 2 sekunde bo kriza :hmm:

Rozi ta vikend ne bo vozu :grrr

sva se pogovarjala po fonu :grim

pride na :beer2: u Kranj pa na zbor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja prasc men je pa reku, da ga ne bo v kranj...... spet se me izogiba ker sm tolk lepši, pa ga pol nobena ne pogleda :(

ps. sorry za offtopic, btw go vale!!!!!

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me bilo doma in nisem videl nore zadnje dirke GP.

Ali ima kdo posneto? Kje bi jo dobil?

Nasvete prosim!

Seveda sem vnaprej hvaležen!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me bilo doma in nisem videl nore zadnje dirke GP.

Ali ima kdo posneto? Kje bi jo dobil?

Nasvete prosim!

Seveda sem vnaprej hvaležen!!

LP

Dej zrihti si emule če še nimaš. Tm maš ful tga. Use dirke. Emule je drgač en program za downloadad filme pa mp3-je pa to... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sreča d sm kuj pršu na forum (šiht) :D če ne bi pisal na forumu da je dons trening na eurosportu bi ga 1000% zamudu :D zdj pa že gledam :D hvala -Jani- :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...

Kako ti kaj gre?

Ja skupno sm 44. pa mam 923 točk. Drgač sm biu pa zdej u Donningtinu 2., sam sm meu isto točk k taprvi(125) :OK: !!! Sej drgač mislm da kr obvladam, sam mal me je do zdej vale zajebu k vedno stavm da bo 1.

Uf, luksuz; celo danes prenos MotoGP treninga na Eurosportu :)

Ja res čudež, učasih še u soboto ne prenašajo, al pa napišejo na teletekst da bo, pol pa kr še naprej kšn fuknen tenis gledm, al pa kolesarstvo.

Učasih je biu vedno prenos tud ob petkih, zdej je pa 2x na sezono!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja skupno sm 44. pa mam 923 točk. Drgač sm biu pa zdej u Donningtinu 2., sam sm meu isto točk k taprvi(125) :OK: !!! Sej drgač mislm da kr obvladam, sam mal me je do zdej vale zajebu k vedno stavm da bo 1.

Uf, dober si - čestitke :)

Js sem trenutno 156. (906 točk) - sej tako ne gleda tako zelo slabo, a ma nisem letos še prav nič dobro trofil (zmeraj se zgodi kaj čudnega in nepredvidljivega + Rossija za stavit je tut tako tako, ja ~ ampak zato je pa toliko boljše za gledat :P ; tk kot npr. Edo zadnjič v Assenu - kdo bi to previdel :hmm: :P , je bil edini, ki me je recimo tam (kardinalno) zajebal, ampak če-ji pač nič ne pomagajo; sestra je pa enkrat letos že naštimala na 4. mesto... )

I suck :blush:

'Škoda' za Donington... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, dober si - čestitke :)

Js sem trenutno 156. (906 točk) - sej tako ne gleda tako zelo slabo, a ma nisem letos še prav nič dobro trofil (zmeraj se zgodi kaj čudnega in nepredvidljivega + Rossija za stavit je tut tako tako, ja ~ ampak zato je pa toliko boljše za gledat :P ; tk kot npr. Edo zadnjič v Assenu - kdo bi to previdel :hmm: :P , je bil edini, ki me je recimo tam (kardinalno) zajebal, ampak če-ji pač nič ne pomagajo; sestra je pa enkrat letos že naštimala na 4. mesto... )

I suck :blush:

'Škoda' za Donington... :grrr

:eek: Ja zdej vidm da si mi ti resna konkurenca!!! Eno dirko jst zajebem pa teb se userje pa si pred mano!

Sam nevem kok more bit 4000 folka tko gnilih... Jst če še tko zajebem kšno dirko, k mi usi taprvi odstopjo, pa sm še zmiri med prvo polovico. Sam teško je bit pa prvi na koncu sezone. Lani sm biu blizu, sam 2 dirk pol nism stavu, k nism mogu na net...in pol sm meu okol 220, 230 pik zaostanka za prvim :devil:

te bom mogoče uprašu gdaj za kšn nasvet, če se nebom mogu odločit za vrstni red. OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP ob 14.00

:eek: Ja zdej vidm da si mi ti resna konkurenca!!! Eno dirko jst zajebem pa teb se userje pa si pred mano!

Sam nevem kok more bit 4000 folka tko gnilih... Jst če še tko zajebem kšno dirko, k mi usi taprvi odstopjo, pa sm še zmiri med prvo polovico. Sam teško je bit pa prvi na koncu sezone. Lani sm biu blizu, sam 2 dirk pol nism stavu, k nism mogu na net...in pol sm meu okol 220, 230 pik zaostanka za prvim :devil:

te bom mogoče uprašu gdaj za kšn nasvet, če se nebom mogu odločit za vrstni red. OK?

Sure :)

Tudi mene čudi, da sem - kot rečeno - ob takih povprečnih rezultatih relativno visoko; morda je pa stvar pač v tem, kar si napisal v nadaljevanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Ja zdej vidm da si mi ti resna konkurenca!!! Eno dirko jst zajebem pa teb se userje pa si pred mano!

Sam nevem kok more bit 4000 folka tko gnilih... Jst če še tko zajebem kšno dirko, k mi usi taprvi odstopjo, pa sm še zmiri med prvo polovico. Sam teško je bit pa prvi na koncu sezone. Lani sm biu blizu, sam 2 dirk pol nism stavu, k nism mogu na net...in pol sm meu okol 220, 230 pik zaostanka za prvim :devil:

te bom mogoče uprašu gdaj za kšn nasvet, če se nebom mogu odločit za vrstni red. OK?

Ka pa se greta to zaeno stvar??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pederćino je vrglo ven iz sedla :OK: :OK: :OK:

bog daj da ne vozi vsaj dve dirke :grim

kot ostali poškodovani

Hudoba :nono:

To je blo zjutr, ni mew niti praske in jutr bo zmagal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudoba :nono:

To je blo zjutr, ni mew niti praske in jutr bo zmagal :whistle:

pankrt ma srečo zmage mu pa ne privoščim tud ene ne :grrr :grrr :grrr

je prezelen pa še velik ŠPINAČE bo moral španćek požret :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pankrt ma srečo zmage mu pa ne privoščim tud ene ne :grrr :grrr :grrr

je prezelen pa še velik ŠPINAČE bo moral španćek požret :lol1: :lol1: :lol1:

Hehe, a gledaš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!