Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

# ROSSI LEADS AND THE RING GOES MAD!!!!

# 13/30 The pace has dropped off at the front... The leaders are clocking mid to low 1min 24sec laps... Nakano is closing in sixth

# 13/30 Melandri leads but Rossi is all over him as we approach half distance...

# 13/30 ROSSI GOES SECOND!!! HE CUTS UP PEDROSA DOWN THE HILL AGAIN!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberts je kar 'pometel' s Tamado v pesek :doze:

Njegov komentar:

17/30 ROBERTS: "I got anxious trying top pass Tamada, I block passed him and Melandri came across. I grabbed too much brake and lost the front, taking out Tamada. It's my fault completely. I feel bad when I do something stupid and end up taking someone else with me, he seems to be ok."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke za zmago Rossiju :OK: in pa še za to, da je kot prvi v zgodovini zbral več kot 3000 točk v GP prvenstvu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da 'mini' Pedrosa ni zadržal tretje pozicije in bi Rossi s tem še bolj zmanjšal zaostanek za Hydnom, ki zdaj znaša 26 točk :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Rossija ne navijam več - čefur 23 :angry2:

Futbal je naša kruha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberts :worship: :worship:

Pedrosa daleč pred vsemi :OK: :worship: Hayden :yea1:

Yamahe pa daleč za ostalimi <_<

pederoza je bil daleč pred vsemi v slaćilnici Prvi!!!! :lol1: :lol1: :lol1: jao pogi :grrr

pej se skrit :grim smetarji smeti pobirajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo ROSSI :kva2: :worship: :yea1: ,ahh Roberts je pa zajebal dirko in s padcem odnesel še Tamado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo ROSSI :kva2: :worship: :yea1: ,ahh Roberts je pa zajebal dirko in s padcem odnesel še Tamado...

nesreča :blink: saj Keniju ni blo vseeno :grrr

fanta spremlja smola :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker danes dirke zaradi nevarnosti infarkta nisem gledal, sem obsojen na hvatanje informacij po netu. Na eurosport sem našel ta zapis, pa ne vem, kdo je to rekel? Je to rekel kateri od dveh komentatorjev ali morda Randy Mamola? A kdo pozna razloge?

13:38 Well, as I am leaving Eurosport.com next week, that was my last MotoGP races after almpost seven years... What a great race to go out on, and thanks to Valentino Rossi for all the good times that he has given me over the years, and thank you to you, the viewers, for your presence... Stay with us for the F1 French GP coming right up at 14:00 CET.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm :hmm: nč sploh nisem slišal da je to kdo reku..(sem bil še poln adrenalina od gledanja, hehe) drgač pa upam da ni noben izmed teh treh.. (toby, julian, randy).. ker brez njih bi postalo bolj dolgočasno, kar se tiče komentiranja..

.. Stay with us for the F1 French GP coming right up at 14:00 CET...

dvomim da je sploh kdo izmed njih. ker na eurosportu je bila potem dirka 125ccm.. in ne F1, ker na eurosportu sploh ne predvajajo F1 (na srečo) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čefur?

Rossi je proslavljal zmago v dresu italijanske reprezentance, kar bi bilo čisto kul, če bi bil to pač 'normalen' dres italijanske reprezentance, ampak bil je pa tisti s številko 23 :angry2: :angry2:

Ne vem, kaj je bilo tega treba :nono:

Drugače pa tudi jaz nimam pojma, kdo da bi se poslavljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!