Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Rossi je proslavljal zmago v dresu italijanske reprezentance, kar bi bilo čisto kul, če bi bil to pač 'normalen' dres italijanske reprezentance, ampak bil je pa tisti s številko 23 :angry2: :angry2:

Ne vem, kaj je bilo tega treba :nono:

Drugače pa tudi jaz nimam pojma, kdo da bi se poslavljal...

Sej Rossi je car pa vse, sam tole je blo pa res nepotrebno oz. smešno sploh ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesreča :blink: saj Keniju ni blo vseeno :grrr

fanta spremlja smola :hmm:

Ja sej vem da se naredi tudi kaj takega,in da so padci tudi del tega športa :) Itaq navijam za Robertsa(in Rossija :D ) že odkar gledam MotoGp :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo Rosija na sumu, da je peder?? :eek:

.....Now, I have never met Mr. Rossi but people like journalist / racer Mat Oxley have and they say he’s a true genius. This brings us to our final question – is Rossi gay! Many bike mag writers have wondered and, as genii are quite often gay - Alexander The Great, Socrates (probably), David Bowie (definitely!), then it’s a valid question. Vale tends to hang out with his mates a lot whilst his relationships with women are fleeting. Does this mean he’s gay or is this all part of the psyche of the mysterious Doctor, and are men more important to him than women? Who knows, time will tell, I suppose.....

vir: Ciao.co.uk

o tem, da naj bi bil Rossi gay se govori že nekaj časa, ampak zgornja teorija se mi zdi dokaj neutemeljena <_< :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni vseen al je al ni, sam da dobr vozi.

Sam je pa res da je na veliko slikah npr. iz lokalov pogosteje v družbi moških kot žensk. Ampak to še ni dokaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kenny's error deprived me of a good result but I've been to the hospital for an X-ray and nothing is broken - my knee feels OK so I should be fine to race at Laguna Seca," he continued, adding: "When I was lying in the dirt Kenny asked me if it was a big problem or a small problem - speaking in not very good Japanese! I couldn't help laughing..."

:D :D

Glede Rossijevih nagnjenj - verjetno res ne bo imel noben kaj od tega...

Ampak da dodam k čenčam: ono 'praznovanje' v parc ferme po tekmi v Doningtonu izpred dveh let je bilo pa res malo sumljivo, če se kdo spomne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to ste mi pa debili....zdej je pa pedr...ker je mal dolgčas in pol se folk spomne da je pedr...to je itq blo zmer aktualno...da ena huda ženska...pa povezava glivice...al pa en tip...k je dobr v nečem...pol je pa že pedr...

kulnzi bitte .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da je. But what the heck do I know. Tko sm slišu govorit ljudi iz dirkaških krogov, ki naj bi poznali nekaj ljudi v domačih krajih od Rossija in ti naj bi povedali,da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš rajši motorje kot pa babe, potem si že pedr, a kva :? :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sem jaz tudi peder, ker mam rad motorje pa nimam punce??? :blink:

Tip je čisti profesionalec, vse da za uspeh in kariero, tako pač je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne fantje narobe ste slišal - magnifico je peder - ne rossi! :lol1:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, Rossi je peder, ker vse Honde na suh nategne.... .) :lol1: :lol1: :lol1: :lol: :lol: ! Vse osd zad podela :grim :grim :grim :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, je preder! Sigurno!!!

Še ko kamermana vidi' se za jajca šlata, pa hlače z rit 'uleče, pa zvija se k ena glista...

Po moje je res peder?

Pa še babe nima 'nbene!

Ampak mal' me moti k' Yamaho jaha...:o :hmm: :hmm: :?

Če bi Suzukija, bi bil pa res prepričan! :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, Rossi je peder, ker vse Honde na suh nategne.... .) :lol1: :lol1: :lol1: :lol: :lol: ! Vse osd zad podela :grim :grim :grim :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:hmm: Sam pol so honde tut k ga hočjo nazaj ... sam jim ne rata zato k je Rossi "hard to get" .) :D

Je, je preder! Sigurno!!!

Še ko kamermana vidi' se za jajca šlata, pa hlače z rit 'uleče, pa zvija se k ena glista...

Po moje je res peder?

Pa še babe nima 'nbene!

Ampak mal' me moti k' Yamaho jaha...:o :hmm: :hmm: :?

Če bi Suzukija, bi bil pa res prepričan! :yes: :yes:

LOL a pol usk k se za "pimplna" prime je pedr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Sam pol so honde tut k ga hočjo nazaj ... sam jim ne rata zato k je Rossi "hard to get" .) :D

LOL a pol usk k se za "pimplna" prime je pedr :D

potemtakem je pol sveta samih pedrov :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!