Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Ja bomo vidl kako bo kej, dokler ni črno bele kariraste zastave na vidiku, ni konc dirke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Rossi je car pa vse, sam tole je blo pa res nepotrebno oz. smešno sploh ne

se strinjam! <_< potem ste pa nekateri kritizirali kako so Pedrosa, Stoner, Gibernau... zamorjeni na podiumu- oni vsaj vejo kaj je še sprejemljivo in smešno in kaj ne <_<

čudno pa da ni dobil čelne v prsa od DePunieta :D

A ma kdo Rosija na sumu, da je peder?? :eek:

:D :D

ono 'praznovanje' v parc ferme po tekmi v Doningtonu izpred dveh let je bilo pa res malo sumljivo, če se kdo spomne :P

V Rosijevi garaži še nisem vidu spremljevalke, ima pa "prjatla" vedno seboj!

Camel Yamaha 2007??? :? :lol1:

post-2048-1153251963_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me baš zanima, kako bo v laguni .. .roberts danes najboljši, hayden drugi ... rossi 11... edwarc 5. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js seveda upam na zmago Haydna :D ampak po zadnjih predstavah robertsa.. hmmm, hayden nima tako lahke naloge kot lansko leto.. ali pač :) dirka bo zanimiva!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati kvalifikacij:

Driver Time Laps

1 C. Vermeulen (AUS) Suzuki 1:23.168

2 C. Edwards (USA) Yamaha 1:23.321

3 K. Roberts (USA) KR Honda 1:23.420

4 D. Pedrosa (ESP) Honda 1:23.490

5 J. Hopkins (USA) Suzuki 1:23.498

6 N. Hayden (USA) Honda 1:23.536

7 C. Stoner (AUS) Honda LCR 1:23.651

8 S. Nakano (JPN) Kawasaki 1:23.658

9 M. Melandri (ITA) Honda 1:23.750

10 V. Rossi (ITA) Yamaha 1:24.047

11 C. Checa (ESP) Yamaha 1:24.153

12 A. Elias (ESP) Honda 1:24.230

Rossiju zopet ni šlo... Ne verjamem, da mu bo na tej stezi uspelo, kar je storil prejšno dirko. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Vermeulen najhitrejši na kvalifikacijah

Na kurac mi gre k bridgestoni delajo gužvo u prvih vrstah!!!

Že unaprej pa veš da z njimi nebo nč!

Drgač bo pa zanimiva dirka, mislm da je kr enih 5 takih k majo šanse da zmagajo, noben ni preveč prepričljiv da bi izstopu, vale pa itk lahko usako dirko zmaga magar z zadjega mesta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mislm da ma vale use šanse, ker eno je trening, drugo pa dirka. Pa tud na warmupu je biu več k pol sekunde hitrejši kukr učeri na kvalifikacijah, tko da mislm da je našu dobr setup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, saj bo kmalu. Kolin je v prvi vrsti, kar pomeni, da je yamaha hitra. Ali bo Valeta odnesl, al bo pa zmagov. Je Laguna dost pasja, pa tud jo bolje poznata tako Hajden kot Kolin kot ta mal Roberts. Honda ma dnarja kot dreka in tud ta najbolj zrihtan motor, sam jebe jih to, ka nimajo dohtarja. Bomo vidl. Dirka bo zajebana. Upam pa da bo dr. dobr odpelov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, saj bo kmalu. Kolin je v prvi vrsti, kar pomeni, da je yamaha hitra. Ali bo Valeta odnesl, al bo pa zmagov. Je Laguna dost pasja, pa tud jo bolje poznata tako Hajden kot Kolin kot ta mal Roberts. Honda ma dnarja kot dreka in tud ta najbolj zrihtan motor, sam jebe jih to, ka nimajo dohtarja. Bomo vidl. Dirka bo zajebana. Upam pa da bo dr. dobr odpelov.

Dr. bo zmagu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mau do začetka :P američani in avstralci dominirajo laguno :)

včerej ko sem gledal kvalifikacije kar nisem mogu vrjet da je proga polna grbinc.. takoj po tisti šikani "corckscrew" so motorji dobesedno skakali po progi.. to bi lohk mau uštimal :)

jah nč ane.... upam na zmago repsola, in s tem upam da bo Hayden #1 :P hehe

želim vam prijetno gledanje dirke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!