Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

ampak stanje v točkah bi bilo drugačno, če bi Yamaha zdržala vse tiste dirke pri katerih je zatajila (verjetno 3 zmage več v prit Rossija .) )

Eh, tri nikakor ne. Ena zmaga in dve tretji mesti pa bi bilo čisto realno.

Enim je pač Rossi trn v peti. Dokler je vozil hondo je bil itak motor vzrok za njegove zmage. Sedaj, ko je s čisto povprečno Yamaho (predvsem letos) dokazal svoje znanje, se pa iščejo take in drugačne malenkosti, da bi ga nekako diskreditirali, popljuvali, razčlovečili... mah :wacko:

Za ene je motogp bog, za druge pa (kot kaže) bednik. Navijaški ekstremi pač.

Ampak še vedno pa ne razumem te umazane privoščljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden samo koristi trenutno situacijo (Rossijeve težave z yamahao, pol poškodba roke) in zaradi tega je stanje na lestvici tako kot je :doze:

Sprašujem se, kako je mogoče, da potem lahko samo Hayden izkorišča tako priložnost :hmm: Kaj pa drugih 15 ali 16 dirkačev?

Čeprou smo včeraj lepo vidl, da je mel Rossi (pred mašin kaput problemi) veliko dela celo z Robertsom, kaj šele z ostalimi dirkači. Pozabljaš, da so tudi ostali fantje ratali preklemansko hitri in so hočeš nočeš Rossija ujeli ravno tako, kot je Alonso edini sposoben se sedaj peljati pred Šumaherjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tri nikakor ne. Ena zmaga in dve tretji mesti pa bi bilo čisto realno.

in smo pri 57 točkah ki bi jih imel več in bi bilo stanje čist drugačno a .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj ne dajem ostalih dirkačev v nič in čeprav so hitri, jih Rossi vseeno počasi prehiteva in se prebija v ospredje :) .. mislim, da je ravno v tem veličina nekega dirkača, da zna tudi iz 'ozadja' dobit dirko :rolleyes:

Rossijeva bera letos so štiri zmage, eno drugo mesto, pol malo tko, tko in trije odstopi zaradi tehničnih problemov

..še mal statistike

post-2583-1153745500_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak stanje v točkah bi bilo drugačno, če bi Yamaha zdržala vse tiste dirke pri katerih je zatajila (verjetno 3 zmage več v prit Rossija .) )

če bi...

če...

če...

nimaš kej tko je... :rolleyes:

če bi jest vozu bi bil sigurno prvi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kljub vsemu temu si pač mormo priznat, da si letos Hayden zasluži lovoriko najboljšega. Tako kostanten kot je letos on, razen Rossija prejšna leta, je le malokdo.

Hayden se mi ne zdi pravi za naziv najboljšega oziroma svetovnega prvaka MotoGP. :BUA: :BUA: :BUA: :angry2: :angry:

1. Koliko zmag ima Hayden? Koliko Rossi? <_<

2. Kdo pokaže več "znanja" in borbenosti v vožnji?

<_<

Prej naslov SP privoščim D. Pedrosi ali pa Melandriju, saj se mi zdi, da vozita veliko bolje kot tisti šupak 69.

69 ima srečo..... da ima Rossi neizmerno smolo :BUA:

Statistika Rossia kaže nekako tako -- če ga kdo ne izrine ven (prva dirka T. Elias ), če mu ne odleti stran velik kos gume, če mu ne raznese mašine, če ni poškodovan, če ni prehudega chateringa (vibracij na motorju and shit like that) Rossi zmaga. :hmm:

Haydnu pa motor vedno dela kot urca, zato bi moral skoraj vsako dirko osvojiti prvo mesto, če je že res tako dober :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistika Rossia kaže nekako tako -- če ga kdo ne izrine ven (prva dirka T. Elias ), če mu ne odleti stran velik kos gume, če mu ne raznese mašine, če ni poškodovan, če ni prehudega chateringa (vibracij na motorju and shit like that) Rossi zmaga. :hmm:

Haydnu pa motor vedno dela kot urca, zato bi moral skoraj vsako dirko osvojiti prvo mesto, če je že res tako dober :hmm:

to ni le tekmovanje med dirkači temeč med moštvi in znamkami

kaj moreš ce nekateri nemorjo motorja tko pogruntat da bi deloval tako kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni le tekmovanje med dirkači temeč med moštvi in znamkami

kaj moreš ce nekateri nemorjo motorja tko pogruntat da bi deloval tako kot je treba

Saj vem.....jaz sem pisal o naslovu SP.

Sprašujem se, kako je mogoče, da potem lahko samo Hayden izkorišča tako priložnost :hmm: Kaj pa drugih 15 ali 16 dirkačev?

Čeprou smo včeraj lepo vidl, da je mel Rossi (pred mašin kaput problemi) veliko dela celo z Robertsom, kaj šele z ostalimi dirkači. Pozabljaš, da so tudi ostali fantje ratali preklemansko hitri in so hočeš nočeš Rossija ujeli ravno tako, kot je Alonso edini sposoben se sedaj peljati pred Šumaherjem.

Ostali super vozniki so bili vsi pohabljeni (poškodovani), med tem ko je Hayden mirno vozil in nabiral točke.

Melandri se mi zdi, da je boljši od 69, ampak je imel hudo nesrečo v SPA......

Capi(rex) - enako

Sete - enako

Pedrosa bo moral še malo čokolina pojest, ker šele prvo leto dirka v MotoGP

Stoner je na podobnem položaju kot D. P.

Potem pa ostanejo samo še (bedni šupki, ki se koljejo za podium) Vermulen, K. R. Junior, Hopkins, Edwards, Hayden..... - vsi našteti imajo zanič motorje razn Haydena in zato prav on tudi zmaga.

bedno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je ta njegov prestop k Yamahi bil eden izmed njegovih večjih napak ki jih je storil in jih še bo v življenju :hmm: :doze: ker preprosto ni dorasla Hondi <_< Rossi če se le da potegne maximalno iz nje,sam če pa še takrat zataji pol jim ni pomoči :(

Ja, lani je imel pa res predvsem samo srečo... takorekoč je zadel sedmico na loteriji, čeprav je obkrožil samo 5 številk :devil:

Eh, tri nikakor ne. Ena zmaga in dve tretji mesti pa bi bilo čisto realno.

Živim v iluziji, da bi the Doctor včeraj ujel Nikito in mu isprašil tiste ameriške hlače.

Jebiga, "I am a believer!", in tako, kot je Rossi včeraj spet odbiral enega za drugim ...

Sprašujem se, kako je mogoče, da potem lahko samo Hayden izkorišča tako priložnost :hmm: Kaj pa drugih 15 ali 16 dirkačev?

Čeprou smo včeraj lepo vidl, da je mel Rossi (pred mašin kaput problemi) veliko dela celo z Robertsom, kaj šele z ostalimi dirkači. Pozabljaš, da so tudi ostali fantje ratali preklemansko hitri in so hočeš nočeš Rossija ujeli ravno tako, kot je Alonso edini sposoben se sedaj peljati pred Šumaherjem.

Hmm, pozabljaš Pedrota in Marcota... vsem skupaj je konstantno rpedvsem to, da jim Rossi ne nadevle očenašev in zdravamarij tolikokrat, kot bi jim mogel, če ne bi imel težav z motociklom in enkrat s pnevmatiko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lani je imel pa res predvsem samo srečo... takorekoč je zadel sedmico na loteriji, čeprav je obkrožil samo 5 številk :devil:

Živim v iluziji, da bi the Doctor včeraj ujel Nikito in mu isprašil tiste ameriške hlače.

Jebiga, "I am a believer!", in tako, kot je Rossi včeraj spet odbiral enega za drugim ...

Pojasni kaj si s tem mislil; kje se je njegova sreča kazala? Jaz bi rekel, da se je pokazala njegova nadrajenost. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojasni kaj si s tem mislil; kje se je njegova sreča kazala? Jaz bi rekel, da se je pokazala njegova nadrajenost. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem velik van Rossija in ta moj odgovor je bil zlobno ciničen odgovor na neke trditve, da je naredil napako, ko je šel k Jamahi in da je itak imel samo srečo z njo ...

priden tako se piše - :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priden tako se piše - :D

sem ekstra počasi natipkal, da bi ti ja 100% razumel vsaj v drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo tele poste bral nazaj in mi ni jasno, kako imate cajt med dirko poste pisat???!!! :? :? :? :hmm:

Jaz še dihat' nimam cajt !!!!!!!!!!!!

Sem kupil uro za srčni utrip merit pri plavanju, sedaj jo pa za dirke gledat uporabljam, da me fršlok ne trešči!!! ...

...Je čist' na zgornji meji!!! :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo tele poste bral nazaj in mi ni jasno, kako imate cajt med dirko poste pisat???!!! :? :? :? :hmm:

Jaz še dihat' nimam cajt !!!!!!!!!!!!

jst tut tega ne kaprema kako lahko se tuki visijo k je tekma je tekma in cist not padem e reklame prekovnem :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut tega ne kaprema kako lahko se tuki visijo k je tekma je tekma in cist not padem e reklame prekovnem :angry2:

v tvojem stavku je tudi odgovor kdaj tipkajo !

ti preklinjaš oni tipkajo ! .) oboje je zdravo da se malo spucaš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut tega ne kaprema kako lahko se tuki visijo k je tekma je tekma in cist not padem e reklame prekovnem :angry2:

Ene stvari so res nepojmljive, a ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..za vse ostalo, je tu eurocard :)

Rossi je dokazal, da je še zmeraj prvak, ker iz 11 mesta zmagat pa spet ne uspe vsakemu in je eden izmed redkih za katerega veš, da ima šanso za zmaga ne glede na kateri poziciji začne. Kljub temu pa mislim, da bo nasledna dirka rdeče obarvana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden se mi ne zdi pravi za naziv najboljšega oziroma svetovnega prvaka MotoGP. :BUA: :BUA: :BUA: :angry2: :angry:

1. Koliko zmag ima Hayden? Koliko Rossi? <_<

2. Kdo pokaže več "znanja" in borbenosti v vožnji?

Prej naslov SP privoščim D. Pedrosi ali pa Melandriju, saj se mi zdi, da vozita veliko bolje kot tisti šupak 69.

69 ima srečo..... da ima Rossi neizmerno smolo :BUA:

Statistika Rossia kaže nekako tako -- če ga kdo ne izrine ven (prva dirka T. Elias ), če mu ne odleti stran velik kos gume, če mu ne raznese mašine, če ni poškodovan, če ni prehudega chateringa (vibracij na motorju and shit like that) Rossi zmaga. :hmm:

Haydnu pa motor vedno dela kot urca, zato bi moral skoraj vsako dirko osvojiti prvo mesto, če je že res tako dober :hmm:

Hm no ja vsak ma pač svoje razmišljanje sam moje je tako:

Rossi je nedvomno kralj Motogp, tle ni dileme. Ok Rossi ma letos res 2 zmagi več kot Hayden, po 2 zmagi imata tudi Pedrosa in Melandri, vendar v seštevku pa imata oba omenjena slabše rezultate kot Hayden, tudi vsak po en odstop - tu se nebi strinjal, da vozita bolje od Haydna, vsaj letos ne. Čeprou pa je Pedrosa za novinca pokazal trenutno zelo veliko in bo naslednja leta sigurno postal sv. prvak, o tem sem prepričan. Ampak - trenutno Nicky nabira bolše rezultate.

Glede Rossija in tistih če-jev ki si jih omenil. Ja maš prou, in te napake trenutno zna izkoristiti edino Hayden. Povsem enake možnosti ma tudi Pedrosa, prav tako Melandi, Capirex, Edwards, ki bi lahko celo zmagal, če nebi naredil tiste napake v Assnu.

Ja, Haydnu dela motor kot urca, tut Rossiju je vedno delal kot urca, letos ma pač smolo. Samo kaj čmo, enkrat eden enkrat drugi. Na koncu so točke tiste, ki dajo svetovnega prvaka in ne zmage, najhitrejši krogi, pol pozišni... Alzamora je bil sv. prvak brez ene same zmage. Nikjer ne bo pisalo da ni niti enkrat takrat zmagal, vedno bo pisalo, da je bil svetovni prvak. In to je edino za kar se dirkači potegujejo.

Je pa res da ma pač vsak svojga favorita. In mislm, da letos sigurno ni tako dolgočasno kot prejšna leta, ko si že v naprej vedel, kdo bo na koncu prvak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!