Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Še 2 uri in odrinemo u Brno :kva2:

In ne nabijat od Haydna :nono: , ker se dobro ve kdo je doktor :worship: in dirka s srcem in dušo -mi pa itak stojimo za njim u dobrem in slabem....

46-ZAKON

Kako ste nabavili karte - na dirkališču ali se jih da dobiti tudi kje v predprodaji? Zanima me, ker imam drugo leto namen tudi jaz iti gledat v živo!

Gibernau bo dirko v Brnu pred Tv-jem gledu, gre še na eno operacijo ključnice, oz. je bil

namesto njega bo vozil Hoffman.

Kaj pravi Sete;

"Together with the team and my surgeon we decided that the best way forward is for me to continue my recovery, because the most important thing is that I return to racing in the best possible condition, rather than just to make up the numbers. So now I will work to prepare myself to contest the last part of the championship with even more vitality and determination. Once again I want to thank my team because they have treated me like family since I first joined them, which is something I appreciate very much, especially during difficult moments like these."

Če mene vprašate bi bilo bolje, da bi na Setejev motor posadili Baylissa kot pa Hofmanna! Zagotovo bi bil hitrejši, pa še stil vožnje ima tak, da ga je veselje gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate bi bilo bolje, da bi na Setejev motor posadili Baylissa kot pa Hofmanna! Zagotovo bi bil hitrejši, pa še stil vožnje ima tak, da ga je veselje gledat.

Hoffman res ni najbolš izbira, Baylisu pa se z Gp-jem vrjetn ne da več ukvarjat

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zadnji krog Rossija :kva2: :OK:

Svaka čast tudi za Robertsa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zadnji krog Rossija :kva2: :OK:

Svaka čast tudi za Robertsa :worship:

se strinjam za oba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Rossi we trust.

Privoščim mu, privoziti zmago si mora pa sam (z yamahino in mušelinovo pomočjo seveda).

Držim pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če ne bo kaj nepredvidljivega vmes prišlo, mislim da Capirossiju zmage danes ne more noben odvzet...fant vozi kot v transu :)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke Capirossiju :OK: ....yamaha zdržala do konca :rolleyes: ....Hyden deveti

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capirossi :OK: :worship: :worship: :yea1: lepo se je poigračkal z Rossijem in konkurenco

Hayden :BUA: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In končno smo dočakal tut boj Rossi vs. Pedrosa :yea1:

Dobr sta se udarla...svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka, čestitke Capirexu huda dirka, tut Roberts je hudo odpeljal, Shinya pa dobi za pir ker je tko fino Haydna snel

Še 37 pik (Dani je tut še nevaren)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo faaaaak kok je Haydn dobr ..mislm..prou zasluž si naslov prvaka l0l <_<

sej..pol je dobr odglumiu da bla zadna guma kriva ka0 ...hahahaha bumbar

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!