Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Dukatijevem konju so dali steroide - investigation is on it's way?! :blink: :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka, čestitke Capirexu huda dirka, tut Roberts je hudo odpeljal, Shinya pa dobi za pir ker je tko fino Haydna snel

Še 37 pik (Dani je tut še nevaren)

Ja in to celo po zunanji strani ovinka :eek: :yea1:

Dobra dirka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo faaaaak kok je Haydn dobr ..mislm..prou zasluž si naslov prvaka l0l <_<

sej..pol je dobr odglumiu da bla zadna guma kriva ka0 ...hahahaha bumbar

Ja :D :D

Dirka je šla precej po pričakovanjih - razen Edo se je neki štrulil tam na polovice dirke okol petega mesta, ampak je na koncu nazadoval na svojo standardno pozicijo...

Obetam si precej točk v Managerju :P

Vsekakor dobra dirka za prvenstvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nek hud fen od Heydna, ampak ga razumem, da je mal slabši. Dober ve, da ne sme vozit na polno, ker ima (oz. je imel) veliko prednost in je edini ki še ni mel piz.... letos. Se je pa težko pelat 4. al pa 5. ko so vsi tako dobri in skup. Med dirko bo moral pozabit na naslov in sepelat tako kot do zdej, če hoče da bo nakonc med prvih 3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dukatijevem konju so dali steroide - investigation is on it's way?! :blink: :hmm: :P

tut jamaha je mim šonde delala "ziiing ziiiiiiinggggg ziiiingggggggggggggggggggggg" ;)

pa pohvalno, tokrat nič crknlo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo.....danes je pa Piki Hejdn pokazu kak DOBER je....ne sam da ga je kawasaki prehitu, še (v primerjavi z njegovo repsolko) doma pod marofom narjen KR211v ga je scotal kot psa :OK: ....mimo grede je prvi dirkač honde, pa ma pedrosa jajca velka tolk kot je on cel :grim :grim :grim

capirex...nevem no, a je dirku sam z sabo al z senco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brno!!!! :OK: rosijevci so malo solzni bli ampak jebi ga, ducati je bil tokrat :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak: Kako hosteso ma pa Melandri :kva2: :kva2:

PS: Kot se govori, je šef glavnega sponzorja ekipe D'Antin, Paolo Campinoti potrdil, da naj bi Biaggi že podpisal pogodbo za naslednjo sezono. Kolk je to res, bomo pa kmal vidl :doze:

post-2044-1156159818_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brno!!!! :OK: rosijevci so malo solzni bli ampak jebi ga, ducati je bil tokrat :eek:

46 levo spodaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Še nekaj vtisov SoloRiderja :)

bilo je noro lepo, pogrešal pa sem lansko Press karto :blush: srečal albandyjevo jato :OK: in bil z njimi v kampu (Start), 1. presenečnje: žur v kampu ZELO reven (v primerjavi s prejšnjimi, da sploh ne primerjam kaj je bilo letos v Montmeloju!!!) 2. presenečenje da se je po koncu dirke vse zelo hitro končalo, en počasen krog z malo mahanja, that's it... na naši tribuni nismo utegnili niti čez ograjo splezat ko je blo že vse prazno :eek:

prišlo je do dolgo in željno pričakovane bitke med Valetom in Danijem, a je Vale hitro pokazal da je še vedno tahujši petelin v kurniku :naughty: KRjr, stari mojster, kapo dol - zelo lepo odpeljana dirka, na koncu pridobil kup mest, skoraj stopničke :worship: ; Hayden se je kr neki zgubu (a ga je kam tiščalo al kaj :hmm: ), gušter Casey je pokazal nekaj ZELO hudih krogov, bravo!, Marco je malo begal sem in tja, zgleda mu nikjer ni bilo všeč al kaj :whistle: aja, Capin je pa zmagal (kar meni sicer ni preveč všeč), ampak je bilo pa zasluženo, tokrat ostali niso imeli niti za burek proti njemu :slap:

druga plat medalje: za domov gužva ko svina, a le par sto metrov od piste oz kampa do AC, policaji zgledno urejali promet, hitro preko češke meje, nato pa kar naenkrat ful počasna kolona dolga ~30 km - v nekem malem naselju pred Dunajem nesreča, sredi ceste motor (z A registracijo) pod avtom (ki je pripeljal iz stranske ulice ali parkirnega prostora), motorist ležal na zelenici obkrožen s prijatelji :cry: :cry: za povrh pa močan dež in veter... upam da je z njim vse OK in bo kmalu spet na svoji lubici

na poti domov srečal kopico motorčkov s CE, GO, LJ, MB in podobnimi črkami :OK: :OK:

za konec pa še nekaj slikovnih vtisov :P

drugo leto pa spet :yea1:

post-163-1156162273_thumb.jpg

post-163-1156162402_thumb.jpg

post-163-1156162448_thumb.jpg

post-163-1156162486_thumb.jpg

post-163-1156162553_thumb.jpg

post-163-1156162612_thumb.jpg

post-163-1156162645_thumb.jpg

post-163-1156162689_thumb.jpg

post-163-1156162712_thumb.jpg

post-163-1156162730_thumb.jpg

post-163-1156162813_thumb.jpg

post-163-1156162868_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje tri slikce so mi všeč :naughty: No pa tut une mal višje niso tko slabe ampak vseen prednjačijo spodnje .)

Meni pa so najlepši avioni. IIIIIIIIIIIiiiiiiiiii :wub: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa so najlepši avioni. IIIIIIIIIIIiiiiiiiiii :wub: :lol1:

Nič čudnega, če pa si na pikniku bil ..... ko avion. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor in dirka je bla res zakon :kva2: , škoda ker je loris popizdil sam kaj češ , tudi on ni še reku zadnjeKar se pa žura u START u tiče-KATASTROFA :slap: Lani je bla akcija brez se ustavt letos pa....... P še zanalašč smo šli tja kao žur in to...

Suzuki sej midva sva se srečala na koncu treninga u soboto....A gremo tudi u VALENCIO! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. presenečnje: žur v kampu ZELO reven (v primerjavi s prejšnjimi, da sploh ne primerjam kaj je bilo letos v Montmeloju!!!)

2. presenečenje da se je po koncu dirke vse zelo hitro končalo, en počasen krog z malo mahanja, that's it... na naši tribuni nismo utegnili niti čez ograjo splezat ko je blo že vse prazno :eek:

druga plat medalje: za domov gužva ko svina, a le par sto metrov od piste oz kampa do AC, policaji zgledno urejali promet, hitro preko češke meje, nato pa kar naenkrat ful počasna kolona dolga ~30 km - v nekem malem naselju pred Dunajem nesreča, sredi ceste motor (z A registracijo) pod avtom (ki je pripeljal iz stranske ulice ali parkirnega prostora), motorist ležal na zelenici obkrožen s prijatelji :cry: :cry: za povrh pa močan dež in veter... upam da je z njim vse OK in bo kmalu spet na svoji lubici

na poti domov srečal kopico motorčkov s CE, GO, LJ, MB in podobnimi črkami :OK: :OK:

še par mojih vtisov!

spali smo v mestu v študentskem domu za 500 kron (cca 4500 sit) na noč. nič posebnega ampak čisto OK za tistih par ur spanja.

1. žur (čaga) v mestu zalo revna v primerjavi z prejšnjimi leti - vsaj tako so rekli tisti ki hodijo gor vsa leta (meni je letos ratalo it prvič)

2. po koncu dirke vse hitro konec in gužva za odhod, iz dirkališča do AC smo rabli 1 uro. na poti na dirko in iz dirkališča sem preklinjal ker smo z avtom, ko je začelo deževat se nisem več bunil.

za pot od brna do dunaja smo porabili skoraj 6 ur :eek: zaradi gužve in zgoraj omenjene nesreče ko smo v 2,5 ure naredili 20 km od tega 1 uro stali na mestu. avstrijski policaji pač niso bili prej sposobni sprostit ceste ali porihtat obvoza. od dunaja dalje vse BP.

3. cene kar zasoljene za češko ampak še vedno znosne, drugo leto spet čeprav je vsak od nas zapravil čez 200 eur brez kupljenih majic ali bencina :slap:

4. češka (brno) ni več kar je bil pred leti, zgleda so tudi oni v EU :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čudnega, če pa si na pikniku bil ..... ko avion. :lol1:

Na pikniku sem se obnašal nadvse zgledno in primerno. B) O:-) :grim

okej okej da ne bom offtopic: DUCATI :yea2: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pozabil še tole: na treningih sem opazil da nekatere ekipe (oz najprej bi moral skurc* FIM, ki to dovoljuje!!!) že uporabljajo nekakšen TCS (traction control system - inverzen ABS :kva2: ), ki dopušča da lahko jezdec (ups, hotel sem reči voznik :naughty: ) privije FUL gas pri startu/speljevanju oz iz ovinka pa mu elektronika sama zmanjša predoziran gas na optimum... saj ne rečem, to je zihr fajn sistem zame in podobne pussyje, ampak dirkač bi pa moral SAM voziti motor, ne pa da mu ga pelje elektronika - pol naj dajo rajši kar robota gor namesto voznika!!! če je konjev preveč in se motorčka ne da več pelat - yebat ga, pač zmanjšat konje - že zdaj jih imajo več kot dovolj za zanimivo dirkanje!!!

če bo šlo tako naprej bomo dobili - IMHO seveda - namesto MotoGP dirk enako tragedijo kot je F1, kjer je vse na gumbke :cry: :cry: :cry:

PS isto velja za WSBK, videl pred tremi tedni v Brnu :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pozabil še tole: na treningih sem opazil da nekatere ekipe (oz najprej bi moral skurc* FIM, ki to dovoljuje!!!) že uporabljajo nekakšen TCS (traction control system - inverzen ABS :kva2: ), ki dopušča da lahko jezdec (ups, hotel sem reči voznik :naughty: ) privije FUL gas pri startu/speljevanju oz iz ovinka pa mu elektronika sama zmanjša predoziran gas na optimum... saj ne rečem, to je zihr fajn sistem zame in podobne pussyje, ampak dirkač bi pa moral SAM voziti motor, ne pa da mu ga pelje elektronika - pol naj dajo rajši kar robota gor namesto voznika!!! če je konjev preveč in se motorčka ne da več pelat - yebat ga, pač zmanjšat konje - že zdaj jih imajo več kot dovolj za zanimivo dirkanje!!!

če bo šlo tako naprej bomo dobili - IMHO seveda - namesto MotoGP dirk enako tragedijo kot je F1, kjer je vse na gumbke :cry: :cry: :cry:

PS isto velja za WSBK, videl pred tremi tedni v Brnu :cry: :cry: :cry:

Ti sistemi so v uporabi pri večini moštev že celo leto pri nekaterih pa že več. Vsi se pripravljajo na višje, težje obvladljive vrtljaje novih 800ccm motorjev. Dokler bo zanimivo naj pustijo proste roke.

Ni mogoče primerjat avta in motorja pri teh sistemih. Vsaj težje. Na koncu bo še vedno dirkač tisti pa lahk ima kolker hoče elektronike v nasprotju z f1 ko bi na konc že opica lohk vozla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 levo spodaj :naughty:

A to mislita prva slika levo spodaj :hmm: - slovenska zastava? :? :huh:

Upam, da nisem bedak izpadel :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!