Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Ti sistemi so v uporabi pri večini moštev že celo leto pri nekaterih pa že več. Vsi se pripravljajo na višje, težje obvladljive vrtljaje novih 800ccm motorjev. Dokler bo zanimivo naj pustijo proste roke.

Ni mogoče primerjat avta in motorja pri teh sistemih. Vsaj težje. Na koncu bo še vedno dirkač tisti pa lahk ima kolker hoče elektronike v nasprotju z f1 ko bi na konc že opica lohk vozla......

:hmm: Saj vem, da je F1 dolgčas za gledat ampak ne ga no srat. K bodo GP riderji bremzal pa zavijal s 5g-ji se bomo pa o opicah pogovarjal. Moto GP in F1 sta primerljiva tako kot sta primerljiva jabolko in hruška. Sta pač drugačna ampak elektronka gor al pa dol F1 is un-fucking believable and difficult to drive. Ti bi se onesvestil že po treh krogih je pa res, da bi se opica verjetno šele po petih.

0-100 1.9 secs.

0-200 3.9 secs.

0-300 8.4 secs.

Go figure? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY nismo bli dosti narazen....še mojo bandjero si posliku

Maš še kaj zanimivih slikc .)

nekaj jih še mam ampak nisem dosti slikal, sem rajši pivo pil in gledal ko pa se z aparatom zajebaval.

aja pa zvok sem tudi posnel :whistle: :worship:

evo capirex - tip se kar nagne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMFG

Zmagal v MotoGP Managerju za Brno!! :o :OK: :whistle:

kje se to igra?

PS: čestitkam

:hmm: Saj vem, da je F1 dolgčas za gledat ampak ne ga no srat. K bodo GP riderji bremzal pa zavijal s 5g-ji se bomo pa o opicah pogovarjal. ...

Go figure? :whistle:

samo še tole moje :topic:

Je bil fajn dokumentarec na Discoveryju o Senni in Prostu ... in lepo razlagajo, kako je Senna "videl boga" ko je prvič vozil McLarna... dejstvo je ,da ga je verjetno malo pritisnilo preveč in je doživel svoje razodetje oziroma pol-zavestno stanje...

@Terminator - sej veš, na motosvetu smo vsi dirkači itd ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj jih še mam ampak nisem dosti slikal, sem rajši pivo pil in gledal ko pa se z aparatom zajebaval.

aja pa zvok sem tudi posnel :whistle: :worship:

evo capirex - tip se kar nagne :whistle:

Se strinjam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Saj vem, da je F1 dolgčas za gledat ampak ne ga no srat. K bodo GP riderji bremzal pa zavijal s 5g-ji se bomo pa o opicah pogovarjal. Moto GP in F1 sta primerljiva tako kot sta primerljiva jabolko in hruška. Sta pač drugačna ampak elektronka gor al pa dol F1 is un-fucking believable and difficult to drive. Ti bi se onesvestil že po treh krogih je pa res, da bi se opica verjetno šele po petih.

0-100 1.9 secs.

0-200 3.9 secs.

0-300 8.4 secs.

Go figure? :whistle:

jest bi se verjetn po enmu krogu onesvestu ne po treh............ :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sta Rossi in Capirossi testirala 800cc

Rossi prav da gre 1000ka bolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMFG

Zmagal v MotoGP Managerju za Brno!! :o :OK: :whistle:

kje se to igra?

PS: čestitkam

Na uradni MotoGP.com strani - tam, če greš pod Community in nato Team Manager 2006 se me še ravno vidi na koncu tabele top 15 :P

mitiž46: how you doin'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi prav da gre 1000ka bolš...

Z 200 kubi več - nemogoče? :P

Samo me prav zanima za koliko dolgo?

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa je všeč pri Haydnu, da nima Maxovega sindroma.... ampak je lepo s prstom pokazal na sebe, kot krivca za slab rezultat.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 200 kubi več - nemogoče? :P

Samo me prav zanima za koliko dolgo?

Rossi bo yamaho itak sfriziral da bo letela sam upam da je konkurenčna oz. da bo, ker za drugo se ni bat-šoferja bo mela odličnega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa je všeč pri Haydnu, da nima Maxovega sindroma.... ampak je lepo s prstom pokazal na sebe, kot krivca za slab rezultat.... :)

nisem spremljal njegovih kasnejših izjav, vendar ko je razsedlal z motorja je nekam podrobno zadnjo gumo gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem spremljal njegovih kasnejših izjav, vendar ko je razsedlal z motorja je nekam podrobno zadnjo gumo gledal.

valda, ni je čutil med vožnjo, ker nima filinga, pa je moral pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je rekel, da na koncu dirke guma ni imela več oprijema, vendar da ne more kriviti mišelina, ker je imel na voljo izbirati, katero vrsto gume bo vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je rekel, da na koncu dirke guma ni imela več oprijema, vendar da ne more kriviti mišelina, ker je imel na voljo izbirati, katero vrsto gume bo vzel.

in da je pač mimo pihno z nastavitvijo... tak da je konec koncev sam kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je lohk sam vesew da ma hondo :grim , ker če bi mew yamaho bi še zdej čakali da odpelje tistih 22 krogow .).Kar je res je res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je lohk sam vesew da ma hondo :grim , ker če bi mew yamaho bi še zdej čakali da odpelje tistih 22 krogow .).Kar je res je res...

Ce bi Nicky mev yamaho bi večina folka k bi omenu njegov ime reklo: "Kdo je to Nicky?"

.)

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ves poln vtisov sem prisel iz Brna. Spal sem v odličnem apartmaju Zidanice cca 10 min od centra in cca 30 min od dirkališča. bil sem na vseh treningih in dirki ce me je kdo videl sem bil z KTM 950 adveture. Srecal kar nekaj Slovencev z motorji. Bilo je res noro doziveti v zivo. Policija nas je kontrolirala v 3 dneh 12 krat! Na parikrišču ki si ga mogel plačati 850 sit nisi mogel odpeljati motorja ce nisi imel pri sebi vozniške in prometne. Kaj naj se recem? V mestu bilo polno motorjev in kraljic noči...Edino kar mi bo v grenkem spominu ostalo je voznja nazaj in dež za smetano pa se gužva..... Vendar to se ne more primerjati z hrumenjem motorjev ob katerm se mi je naježilo vse kar je boli na meni... Drugo leto upam da spet..... Lp peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!