Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Uf, danes je pa bil dan. Bravo ''naši''. Prav tako kapo dol pred Danijem (čeprav ga ne maram)

BTW ali ve kdo kolikšen je zaostanek za Haydnom ?

LP

ne boš verjel - MotoGP ima svojo spletno stran, tam pa celo rezultate! www.motogp.com :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW ali ve kdo kolikšen je zaostanek za Haydnom ?

Rossi-26, Pedrosa-24

in, kakšno so rezultati? sem spal ...

ne boš verjel - MotoGP ima svojo spletno stran, tam pa celo rezultate! www.motogp.com :)

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 125ccm so bli pa kr spektakularni padci :D :eek: sem pogledal posnetke na motogp.com :) hehe [pri tem se morm vedno zahvalt binetu za user & pass] hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebrala, da se Biaggi dogovarja za drugo leto z ekipo D'Antin ducati.

Kaj kdo ve kaj o tem?

(mal mi je čudno, ker Max se je vedno pritoževal nad motorjem, pa je imel že kaj boljšega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal to ja.. vendar so pa govorise tudi da bo šel v superbike :) tko da ne smemo prehitevat dogodkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 125 je en italjanar izvedu en zloooo zanimiv padec :kva2:

ma nič posebnega ! na startu je prehitro spustil sklopko, padel z motorja, motor se je zapeljal v naslednjega katerega je prav tako "razjahalo" motor pa odbilo po pisti naprej, nakar je še s polno startno brzino priletel tretji se poskušal zapeljati preko ležečega motorja, žal ni šlo, katapult je svoje opravil ! :kva2:

no ja še kar pestro ! ampak so vsi odcapljali po obeh nogah ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak.

Po moje je mislil na tisti padec v tretjem krogu, ko je Iannone nagazil na Pasinijev motor, ki je nesrečno obtičal na progi takoj za ovinkom.

S svojim motorjem vred je izvedel pravi salto mortale in potem prav nesrečno pristal direktno na rit (auch, trtica :xx: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem je Biaggi že potrjen za prvega voznika Suzuki SBK ekipe,sam piše pa v MotoSi-ju neki tut da naj bi vozil za neko švicarsko ekipo ki pride 2007 v MotoGp :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak.

Po moje je mislil na tisti padec v tretjem krogu, ko je Iannone nagazil na Pasinijev motor, ki je nesrečno obtičal na progi takoj za ovinkom.

S svojim motorjem vred je izvedel pravi salto mortale in potem prav nesrečno pristal direktno na rit (auch, trtica :xx: ).

:yes: :yes: :yes:

Hudo dober crash :kva2:

Seveda ne privoščim ampak za pogledat je pa zlo zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem je Biaggi že potrjen za prvega voznika Suzuki SBK ekipe,sam piše pa v MotoSi-ju neki tut da naj bi vozil za neko švicarsko ekipo ki pride 2007 v MotoGp :?

Od kod ti to, da naj bi bilo potrjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo Rossi leta 2008 pristal pri Ducati-ju :D :grim

jp, ko bo firma zlezla iz rdečih številk in se trudila z bogato paleto novih invoativnih modelov, bo potrebovala tudi hud uspeh MotoGP in Rossi bi jim to lahko dal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://youtube.com/watch?v=SjFBg1_csqc

za vse tiste ki niste gledali dirke al pa če si šeenkrat hočte ogledat zadnje 3 kroge :OK: res da jezk ni najbol poslušljiv.. zastopil sem več ali manj "na milimetre" :D hehe.. konec koncev. vredno ogleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 125ccm so bli pa kr spektakularni padci :D :eek: sem pogledal posnetke na motogp.com :) hehe [pri tem se morm vedno zahvalt binetu za user & pass] hvala :OK:

B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://youtube.com/watch?v=SjFBg1_csqc

za vse tiste ki niste gledali dirke al pa če si šeenkrat hočte ogledat zadnje 3 kroge :OK: res da jezk ni najbol poslušljiv.. zastopil sem več ali manj "na milimetre" :D hehe.. konec koncev. vredno ogleda :)

uff,so pa šle kocine po konc :kva2: noro,res :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!