Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Sej zadeva s Ferrarijem je bila realna :hmm:, ampak se je pač obrnilo drugače (sicer pa je bilo govora za naslednjo sezono, ne za letos, tako da se motiš :P )...

Po drugi strani pa je že večkrat izjavil, da si želi tekmovati na italijanski 'mašini' .),

z Yamaho pa je pogodbo podaljšal samo za eno leto.

Your guess is as good as any, ne drži pa nobene vode...

Sicer pa: dajmo Dani :)

:worship: :worship: :wacko: za predstavo v Sepangu

Za leto prestopa k Ferrariju sem se res zmotil :blink: , zadeva očitno ni bila

dost realna, ker se pač ni zgodila

Res je da je že večkrat izjavil, da si želi tekmovati na ITA. mašini,

verjetno si prebral njegovo avtobiografijo, kjer je napisal da je resno razmišljal o prestopu

k Ducatiju, vendar se mu je po ogledu tovarne zdelo da mu ne morejo ponuditi motorja

s katerim bi lahko branil naslov.

Po drugi so pa tu še ekipa Burgess&Co, za katere Rossi pravi da nebi menjal teama

brez njih. Burgess pa pravi, da gre od Yamahe samo še v pokoj

So, I guess Rossi will stay with Yamaha 'till the end, but then..... maybe I'm wrong :whistle:

Dani je pa res car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj so bli v razredu Moto GP 2- taktni motorji, al so bli sam tkrt k je biu še razred 500ccm? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj so bli v razredu Moto GP 2- taktni motorji, al so bli sam tkrt k je biu še razred 500ccm? :hmm:

Takrat, ko je bil moped 500ccm je bil 2t, potem ne več..Edino prvo leto, ko so vozil motogp, se mi zdi, da so mele ene ekipe še 2t 500ccm

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za popolnejše informacije -jani-

Aje bil gdo na kšnem drugem GP-ju ne u Brnu. Naprimer u Nemčiji, Španiji, Nizozemskem,... Vsaka informacija dobrodošla-finančni zalogaj, pogled na stezo, prometne povezave( vlak, bus,...). K naslednjo sezono me vleče tud kam drugam.

Nisem še bil drugje, imam pa v planu za drugo leto obiskat Mugello, Brno in Rimini, sem mislu it letos v Valencio pa nekako ne bo zneslo (pa še kart ne vem če je še kej)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo leto najbolj verjetno v Brno. Čeprav me najbolj mika it v Mugello (po mojem najpomembnejša dirka leta) sam mi datum od Brna (avgust) najbolj ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mugello mika tudi mene,vendar pozor:najdražja dirka in največji prometni kaos :BUA: .Vsaj tako pravijo tisti ki so tam bili...

Bom pa mal pas zategnu pa bo, pa na dopust ne bom šow, pa rojstne dneve bom črtal ..............pa bo!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mugello mika tudi mene,vendar pozor:najdražja dirka in največji prometni kaos :BUA: .Vsaj tako pravijo tisti ki so tam bili...

Lansko in predlansko leto sem šel na dirko v Mugello in moram reči, da je to pravi "italijanski" žur.

Če že misli kdo tja iti, se je najbolje odpraviti že v četrtek, ker ni guže imaš prosti dan in še spočiješ se od vožnje. Najbolje je s seboj vzeti kakšen šotor ali spalno vrečo.

Ne priporočam grand-stand karte, ker za kar ponuja ni vredna svojega denarja; res je, da sediš od štartni-ciljni ravniini in da imaš senco nad glavo, problem je v tem, da ko gre kakšen Loris med dirko mimo 345km_h, ne veš ali je bil to zares on ali kakšen Sete?

Najboljše je na predzadnjem ovinku (tam kjer so DUCATISTI - oblečeš rdečo majico pa je :P , potem se pa slečeš pa spodaj rumena majica).

Iti na dirko je parvzaprav en velik žur, da prerajaš petek in soboto, ter da okusiš kaj pravzaprav pomeni MotoGP v živo.

Še vedno pa največ informacij in najboljše spremljanje dirke nudi prenos na katodni cevi ali na kakšnih plinih oziroma kristalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj so bli v razredu Moto GP 2- taktni motorji, al so bli sam tkrt k je biu še razred 500ccm? :hmm:

Mislim da so 500ccm,2T motorje ukinili prb. leta 2002(kako leto gor dol) s tem da je blo zadnje leto kombinirano...500ccm,2T vs. 990ccm,4T...prevladali so slednji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da je u Brnu res za vidt what motoGP is all about-tud men je blo carsko in zelo sprejemljive cene.

U Mugello pa bi res rad šel zdej, ko Capirex in Vale še vozta-najbol nasledn let, prej pa mal šparat-vse se da če se hoče!

Pa kolk točn pride karta za Mugello( pa ne grand-stand). Slišu sm da okrog 25.000Sit za cel vikend??

Pa to z šotori, verjetn je u bližini kšna travnata površina namenjena šotorenju-spanju-a je to tud treba kej plačat?'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva še ni uradno potrjena, Biaggi je v igri za MotoGP sedež pri D'antinu,

sicer pa Biaggi za odstrel :SS

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva še ni uradno potrjena, Biaggi je v igri za MotoGP sedež pri D'antinu,

sicer pa Biaggi za odstrel :SS

Je, je :)

http://www.cyclenews.com/ShowStory.asp?HeadlineID=9875

Se je že začelo :D :

Stoner's hopes of a 2007 factory Yamaha ride, alongside world champion Valentino Rossi, appeared to have been boosted by the long-time support of Rossi's crew chief Jerry Burgess.

However, that support may have been a mixed blessing since Rossi is rumoured to have been concerned that he would lose out if the two Australians were in the same garage and vetoed the Stoner deal as a result - something Rossi has always denied.

Whatever the reasons for Yamaha's sudden halt in its pursuit of Stoner, it has given Rossi's existing team-mate Colin Edwards renewed hope of a new contract for the 2007 season, the first of 800cc competition.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upss.... :blush:

ampak usen za odstrel :SS

:D

Mene zanima samo, ali bo Corser zdaj 'za odstrel', 'cause Yuki kicking some serious ass, al pa bojo zrihtali z obema in bojo meli ekipo treh (tudi $ issue seveda)...

Ampak to je že druga tema.. :)

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeeeeeeeeeeej! :kva2:

Biaggija ne bo nazaj!

Še mal pa se bo začelo v avstraliji dogajat.

Nicky je zaenkrat zlo uptimističen, sam mislim, da mora pazit,...

... da ga ne bo kakšen "kenguru povozu". :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki majo večkrat probleme z galebi :D hehe

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP2 :OK:

KAWASAKI :eek: :eek: BRAVO

bi si želel da bi tako ostalo pa ne bo ker so vsi najboljši nad lanskimi cajti :angry2:

kaj jebejo pri kawi da imajo skoraj vedno najmanjši top speed???? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!