Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Max in Gibernau sta bla res konkretno premagana,čeprov sta se kdaj pa kdaj dobr borila...sploh boji so bli fenomenalni :OK:

Hayden pa Pedrosa pa nista kr tko...

Sej to smo vsi vidli kdo je hitrejši,mene moti to da nasprotniki postanejo "lopovi" "nesposobneži" in še marsikaj slabšega je blo tu povedano.

Po tvoje voznik ki pride dugi je slab? :hmm:

LP Trex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano sem bil kar malo presenečen, da je obakrat začel tako zelo previdno.

Z novim motorjem, z dežnimi gumami ni začel previdno brez razloga-sej si vidu Edwardsa k se je igral u peskovniku :slap: . Kar se pa tiče začetka dirke mu štart ni uspel, kot še kšnmu drugmu ne (Hayden). Ampak, če je prebijanje iz 9. mesta na 2. zate zadržana vožnja, se pač ne strinjava-in to še vedno štejem kot začetek dirke, ker se je dogajal v začetnih krogih. Če bi bla cela dirka suha pol upam dat roko u ogenj, da bi Vale zmagu, zlo blizu bi bla pa še DUCATIJA ampak, če bi čebula ne imela če bi bila bula -kar je je in prav je tako.

Dobra drzna vožnja Vermeulna, k se mu je z tveganjem že dvakrat izšlo, enkrat za pol -posišn, zdej pa kr na stopničke :OK:

Moje mnenje; Haydna je dans rešil dež, pokopal pa je Capirexa in Danija.

James Elison je prvi v zgodovini, k je menju motor z gumami za suho z motorjem z gumami za mokro stezo po teh novih pravilih-BRAVO JAMES-kdor prvi reskira prvi proftira-žal se mu dons ni izšlo, bo pa drugič ratal

Pa da ne pozabim na SuperShinjo, k je po eksplozivnem začetku vozu na prvem mestu u najbolj tricky razmerah-pol mu je pa zmankal. Škoda kvakarju bi tud sedle kšne stopničke.

Popravljeno . Popravil Arrabbiata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, če je prebijanje iz 9. mesta na 2. zate zadržana vožnja, se pač ne strinjava-in to še vedno štejem kot začetek dirke, ker se je dogajal v začetnih krogih. Če bi bla cela dirka suha pol upam dat roko u ogenj, da bi Vale zmagu...

Absolutno! :grim

To kar počne Rossi v začetnih krogih po slabem štartu, je za popizdit! S kakšno lahkoto uprizarja prehitevanja (tudi dvojna) kot po tekočem traku, Vale je preprosto genij... B) :yes:

Danes bi zelo verjetno prvi prevozil cilj, škoda zaradi dežja. Vseeno so mi deževne razmere bolj zanimive za gledat v F1, kot v GP-ju...

GO VALE!... b'djal Woby :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno! :grim

To kar počne Rossi v začetnih krogih po slabem štartu, je za popizdit! S kakšno lahkoto uprizarja prehitevanja (tudi dvojna) kot po tekočem traku, Vale je preprosto genij... B) :yes:

Danes bi zelo verjetno prvi prevozil cilj, škoda zaradi dežja. Vseeno so mi deževne razmere bolj zanimive za gledat v F1, kot v GP-ju...

GO VALE!... b'djal Woby :grim

Ja res je :kva2: ded dela dr mr.... :yea1:

Vrstni red v razredu MotoGP:

1. Marco Melandri (Italija) Honda

2. Chris Vermeulen (Avstralija) Suzuki

3. Valentino Rossi (Italija) Yamaha

4. Sete Gibernau (Španija) Ducati

5. Nicky Hayden (ZDA) Honda

6. Casey Stoner (Avstralija) Honda

7. Loris Capirossi (Italija) Ducati

8. Shinya Nakano (Japonska) Kawasaki

9. Toni Elias (Španija) Honda

10. Makoto Tamada (Japonska) Honda

11. Randy de Puniet (Francija) Kawasaki

12. John Hopkins (ZDA) Suzuki

13. Alex Hofmann (Nemčija) Ducati

14. Kenny Roberts Jr. (ZDA) KR211V

15. Dani Pedrosa (Španija) Honda

Skupno (razred MotoGP):

1. Nicky Hayden (ZDA) Honda 225

2. Valentino Rossi (Italija) Yamaha 204

3. Marco Melandri (Italija) Honda 193

4. Dani Pedrosa (Španija) Honda 193

5. Loris Capirossi (Italija) Ducati 180

6. Casey Stoner (Avstralija) Honda 119

7. Kenny Roberts Jr. (ZDA) KR211V 103

8. John Hopkins (ZDA) Suzuki 97

9. Colin Edwards (ZDA) Yamaha 96

10. Chris Vermeulen (Avstralija) Suzuki 86

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa žal danes prehitel Stonerja pri rumeni zastavi in bi za to moral bit kaznovan. Sicer je ni opazil, vendar ni važno. Red je red in bi moral veljat za vse. Še Italijani pri oddaji na Italija 1 so to priznali in pokazali v počasnem posnetku, pa ga potem tudi ni spustil naprej .) Meni itak paše, da je bil tretji, vendar .......

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je :kva2: ded dela dr mr.... :yea1:

Vrstni red v razredu MotoGP:

1. Marco Melandri (Italija) Honda

2. Chris Vermeulen (Avstralija) Suzuki

3. Valentino Rossi (Italija) Yamaha

4. Sete Gibernau (Španija) Ducati

5. Nicky Hayden (ZDA) Honda

6. Casey Stoner (Avstralija) Honda

7. Loris Capirossi (Italija) Ducati

8. Shinya Nakano (Japonska) Kawasaki

9. Toni Elias (Španija) Honda

10. Makoto Tamada (Japonska) Honda

11. Randy de Puniet (Francija) Kawasaki

12. John Hopkins (ZDA) Suzuki

13. Alex Hofmann (Nemčija) Ducati

14. Kenny Roberts Jr. (ZDA) KR211V

15. Dani Pedrosa (Španija) Honda

Skupno (razred MotoGP):

1. Nicky Hayden (ZDA) Honda 225

2. Valentino Rossi (Italija) Yamaha 204

3. Marco Melandri (Italija) Honda 193

4. Dani Pedrosa (Španija) Honda 193

5. Loris Capirossi (Italija) Ducati 180

6. Casey Stoner (Avstralija) Honda 119

7. Kenny Roberts Jr. (ZDA) KR211V 103

8. John Hopkins (ZDA) Suzuki 97

9. Colin Edwards (ZDA) Yamaha 96

10. Chris Vermeulen (Avstralija) Suzuki 86

Se pravi:

Rossi eno zmaga (kr ni problem)

Hayden gre eno vn (ni problem :D )

Pa sta precej ukp :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tri dirke so do konca, obeta se zelo razburljiv in nepredvidljiv zaključek sezone :yea1: ....za današnjo dirko pa itak samo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa žal danes prehitel Stonerja pri rumeni zastavi in bi za to moral bit kaznovan. Sicer je ni opazil, vendar ni važno. Red je red in bi moral veljat za vse. Še Italijani pri oddaji na Italija 1 so to priznali in pokazali v počasnem posnetku, pa ga potem tudi ni spustil naprej .) Meni itak paše, da je bil tretji, vendar .......

Pozdrav od Roberta

se strinjam s tabo. sj če se ne motm so enkrat že kaznoval Rossija zaradi podobne napake, torej prehitevanje ob rumeni zastavi. blo je pa pomoje kšn let ali dva nazaj.. pač niso nrdil izjeme, dobu je 10s pribitka na svoj končni čas (možn da se motm). sedaj ko je pa pri vrhu bol na tesno vse skp, bojo pa to kr spregledal :grrr c c c :)

jah, zdj je kar je. sj šumiju so tut kdaj kj spregledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da so pravila za vse enaka! Sam ko ga je Vale prehitu, je pol u naslednjih metrih pač naneslo, da ga je Stoner dohitu in prehitel za kakšen meter in to so potem smatrali kot da ga je Vale po napaki spustu naprej, pol pa spet gas, tako da mislm če nebi blo tega bi sigurno dubu kazen......je pa spet dokazal da je CAR!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je splačalo vstat ob 6h?

seveda!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Po tvoje voznik ki pride dugi je slab? :hmm:

LP Trex

Nikoli...vsak,ki tazadn pride na cilj je še vedno svetlobna leta boljši od vseh nas na forumu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je splačalo vstat ob 6h?

seveda!!! :OK:

še bolj se je splačalo spati do 12.00 in pogledati posnetek brez da si seveda vedel rezultat :grim

dobra dirka, škoda za kawo, na začetku je kazalo dobro :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše je bilo prve 4 kroge, ko je rossi podal malo lekcijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše je bilo prve 4 kroge, ko je rossi podal malo lekcijo..

Se čist strinjam- to so naj dirke ko je Vale superhitr sam pač na štartu pade v ozadje. Prehitevanja in drzni manevri, ki sledijo so za znort dobri, potegne linijo k se zdi nemogoča in prehiti v ovinku kjer noben ne pričakuje. :worship:

Pa še uprašanje, k mogoč glih ne paše sm, ampak bo sigurn kdo vedu; kakšne so razlike v motorjih med superbike in superstock(al stocksport)? :hmm:

Popravljeno . Popravil Arrabbiata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kakšne so razlike v motorjih med superbike in superstock(al stocksport)? :hmm:

Superstock uporabla samo dvovaljne mopede. Al se motm? Mogoče enovaljne? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni se zdi, da Vale zanalašč slabo štarta :hmm: , sam da je pol AKCIJA in da smo MI njegovi fani zadovoljni, ker kar on dela skor ni res!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne so razlike v motorjih med superbike in superstock

Razlike so kar velike, pri Superbike-u je dovoljeno zamenjati/spremeniti skoraj vse od...do,

medtem ko je pri Superstock-u dovoljena menjava izpušnega sistema, plastik, notranjosti v prednjem

vzmetenju, ploščic in pa sistema za nadzor vbrizga goriva, mislm da je to vse, vrjetn sem pa pa kej pozabu ;)

sicer pa.... :topic:

...on Topic

Ilmor has confirmed that former 500cc race winner Garry McCoy will ride its new 800cc V4 MotoGP machine, fitted with Michelin tyres, in the final two rounds of the 2006 season.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: McCoy in njegova bočna vožnja :P res da ni najbolj zdrava za gume, ampak je prijetna na pogled :D hehe :OK: upam d se bo kj igrou s motorjam :P :yea1:

zdj sm se še spovnu na zadnjo dirko ko je šel melandri čez zadnji ovinek :OK: :OK: :OK: respect :D z eno roko, in dim iz gume :OK:

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni se zdi, da Vale zanalašč slabo štarta :hmm: , sam da je pol AKCIJA in da smo MI njegovi fani zadovoljni, ker kar on dela skor ni res!!! :worship:

To močno dvomim da zanalš štarta slabo...sploh na koncu sezone ko mu je voda že nafilala grlo .)

...on Topic

Ilmor has confirmed that former 500cc race winner Garry McCoy will ride its new 800cc V4 MotoGP machine, fitted with Michelin tyres, in the final two rounds of the 2006 season.

UUUUUUU...can't wait :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To močno dvomim da zanalš štarta slabo...sploh na koncu sezone ko mu je voda že nafilala grlo .)

Zanalašč sigurn ne, štarti so pač njegova nekoliko šibkejša točka, čeprov se je že zlo popravu in mu učasih odlično uspe. A če se spomnemo časov GP500- so bli slabi štarti skor njegov zaščitni znak. Pa sej zakaj bi že u prvem ovinku vodu in nato še celo dirko, če lahko iz 10. al pa 12. mesta prehitiš vse, razen tistga k vodi. No njega pa pač prehitiš u zadnjih dveh krogih-tud zadnji ovink ni slaba ideja :naughty:

A ne kako enostavno zgleda vožnja 240KM zverine, če to počne dohtar. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj se je splačalo spati do 12.00 in pogledati posnetek brez da si seveda vedel rezultat :grim

Jaz sem si dirko ogledal šele danes popoldne, potem ko sem si na Eurosportu posnel .... posnetek :) nje, nato pa ves dan včeraj/danes preživel v 'izolaciji', kar se tiče medijev (TV, TXT, net, forumi, radio,... ), da ne bi zvedel rezultatov prej :P (itak se hardcore učim za izpit, tako da ni bilo tako težko izvedljivo)...

Anyway - začnem gledat in se takoj ob startu na dnu slike odpre box, kje se začnejo vrtet novice... in prva stvar so rezultati MotoGP-ja...

Mislim, pa to ne morejo biti resni na Eurosportu no :slap: Kiri kreteni... :rolleyes:

Sreča samo, da sem tak debilizem tudi pričakoval in kuj zaustavil posnetek... :whistle:

Čeprav - tudi, če bi videl rezultate ('MotoGP results: Australian GP: Melandri wins before Vermeulen...'), mi ne bi bilo preveč jasno vse skupaj :blink:

Zelo čudno se je razpletala tale dirka, obenem pa je bila izredno zanimiva (čeprav za nas verjetno precej bolj kot pa za voznike oz. ekipe :grrr ).

Nekateri so z nastalo situacijo ooogromno pridobili, saj bi bili sicer nowhere (omenjena Melandri in Vermeulen; Melandri je zopet realno v igri za prvaka), tudi Hayden je bil srečko, medtem ko so eni pri tem prav tako veliko izgubili:

- Pedrosa; dobro - argument poškodbe in neizkušenosti na stran, dejstvo je, da je v dežju precej zelen, je pa tudi veliko izgubil pri menjavi motorjev, ko je vstopil kot 8., v veliki gužvi pa nato izstopil kot 13., pri čemer je Tamada svoj motor parkiral direktno pred njega in je moral (Dani) počakati, da so ga mehaniki prišli odstranit :blink: (tudi sicer je bil cel swap precej kaotičen in se je pravzaprav vse skupaj kar srečno končalo, saj bi skoraj prišlo do parih trčenj... )

- Nakano; kako je potegnil s štarta :eek: I was like...WTF??!! Me prav zanima, kakšen bi bil razplet tega!!

- Edo; je bil zelo soliden do dežja (redkost letos: stolček-se-zelo-maje-odločitev-znana-na-Japonskem), nato pa se je s padcem končal njegov skoraj-rekordni-niz-zmanjkalo-3-dirke 34 zaporednih uvrstitev v točke

- tudi Junior, ki je imel zelo dober ritem v suhem, nato pa je prav tako padel pred menjavo gum in imel še težave z drugim motorjem (bi bil sicer verjetno konkreten kandidat za prav najvišja mesta...predvsem v mokrem, to je... )

- Capirossi; je imel enostavno najboljši ritem za suho (pred dirko), edino kar so ga posrali s kvalifikacijami in bil bil ob dobrem štartu nedvomno pri vrhu

- in pa seveda v nekem oziru spet ta Nesrečni, ki je dokaj suvereno vodil v dežju, dokler se ni proga znova osušila in mu je razžrlo gumo, nato pa ga je skinil še Rossi v zadnjem ovinku s stopničk

Prvenstvo ostaja odprto in napeto, naslednja dirka že ta vikend :OK:

zdj sm se še spovnu na zadnjo dirko ko je šel melandri čez zadnji ovinek :OK: :OK: :OK: respect :D z eno roko, in dim iz gume :OK:

Melandri mi sicer nekako ni najljubši, ampak res: za tale zadnji ovinek enostavno ne gre reči drugega kot: Respect :grrr

http://www.youtube.com/watch?v=1PkW2zOO010&eurl=

Potrditve Ilmor-McCoy naveze sem pa tudi zelo vesel :D

Pa še off-topic:

Človek hoče pomagat, ti pa samo pizdiš.... .)

Lej sorry, za vsako dobronamerno pomoč sem vedno hvaležen, četudi ne pomaga kaj preveč dejansko...,

ampak le par postov nad tabo je nekdo napisal ama čisto isto stvar, ki sem jo nato demantiral, potem pa prideš ti in znova prijaviš isto - kot da bi se norca delal no...

Sej ne, da je najbolj pomembno ali da je komur preveč mar :P , ampak vseeno - dokaz, da nisem bluzil kar nekaj v tri krasne (Eurosport sporedu pač ne gre zaupati):

Podobno so zajebali že prejšnji teden in nato popravili v nedeljo - kar glej zjutraj, kako bo pisalo :rolleyes:

IPB Slika

IPB Slika

Ja, hvala, FiFtY_ - se bom raje zanesel na MotoGP.com timing...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanalašč sigurn ne, štarti so pač njegova nekoliko šibkejša točka, čeprov se je že zlo popravu in mu učasih odlično uspe. A če se spomnemo časov GP500- so bli slabi štarti skor njegov zaščitni znak. Pa sej zakaj bi že u prvem ovinku vodu in nato še celo dirko, če lahko iz 10. al pa 12. mesta prehitiš vse, razen tistga k vodi. No njega pa pač prehitiš u zadnjih dveh krogih-tud zadnji ovink ni slaba ideja :naughty:

A ne kako enostavno zgleda vožnja 240KM zverine, če to počne dohtar. :worship:

NE, sej vem, da ne štarta zanalašč slabo, še posebi ker se bori za vsako točko do zadnjega metra :worship: , sam lansko sezono sem dobu tak filing kot da se mal igra z vsemi. Je pa res da ni primerjave med lansko in letošnjo sezono.letošnja je res ena najboljših tudi za dirkače, še posebi za Valeta ker uživa v borbi na "mrtvo"

LP

PS

Ta vikend bo spet veselo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!