Skoči na vsebino

Prvomajski Pag


.T.

Priporočene objave

Ker nisem preprican, ce se mi bo za prvomajske praznike dalo furat vse do Dubrovnika, me zanima, ce je kdo zato, da bi sli za prvi maj na Pag, tam najeli apartmaje (lani je bila cena 15 DEM/osebo). Dnevno bi naredili kako furo do kake plaze (valjda FKK) in lepo lenarili na soncu, zvecer pa kaka rostiljada. Kak dan bi pa skocili do Paklenice.

Je kdo za tako prvomajsko varijanto?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila midva z Lee Dee za. Ker fijakanje gore-dole se nama ne bo dalo, Sicilija odpade zaradi enih neodložljivih obveznosti, iz Paga se da pa normalno prit v enem dnevu nazaj če je potrebno...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam grem na Pag skupaj s kolegi iz MK Road Runner, rezervirane imamo sobe s polpenzionom za 19,5 EURO, v kolikor sta za, se lahko priklučita seveda pa moram povprašat če so kakšne sobe še proste !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:. Kak dan bi pa skocili do Paklenice.

Sicer ne vem če si tam že bil,jaz sem bil lani.Rovte da jih je treba iskat.Tam zdej neko cesto delajo skozi velebit.Tja bi prišel pa le z hard enduro ampak res hard ker drugega motorja je škoda.Mi smo bli s terencem pa smo na pol poti obupal.

Pot je makadamska in razrita k svinja je bratranec rekel da zaradi tega ker ko je bil on v vojski so se tam čez z tanki fural.

Drugač je pa gor full lepo - baje!

Bi se splačal če obstaja še kaka druga cesta po tej pa ne.

Shit happens, unfortunetly all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tud sam grem na Pag skupaj s kolegi iz MK Road Runner, rezervirane imamo sobe s polpenzionom za 19,5 EURO, v kolikor sta za, se lahko priklučita seveda pa moram povprašat če so kakšne sobe še proste !

Ja če pa ti greš pol grem definitivno zraven!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva varijanta-načeloma bi šla z Vijolco zraven..a se še dogovorimo...

lp

bolj je mikavno kot dubrovnik...deja vu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pag fool priporočam sm bil lansklet dol na žalst ne z motorjem, paklenica pa tud ,ldje če se boste za pruga maja ustavl u paklenic se bomo pa še ke vidl.

LP

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

iz Paga se da pa normalno prit v enem dnevu nazaj če je potrebno...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Sli lani za 1. maj: LJ-Kocevje-Delnice-Krizisce-Crikvenica-Senj-trajekt= 3 ure, ce teras.

Tko normalno pocasi pa verjetno ne vec kot pet ur!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pag za 1. maj tudi mene zanima. Z mojo 1/2 greva zraven. Kdaj bi pa krenili na pot? Midva bi šla že v ponedeljek popoldan ali pa v torek.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pag za 1. maj tudi mene zanima. Z mojo 1/2 greva zraven. Kdaj bi pa krenili na pot? Midva bi šla že v ponedeljek popoldan ali pa v torek.

The life is short, but the way is long!

tut midva z mojo 1/2...takrat enkrat.Predlagam da se dobimo naslednjo sredo ob 18 uri na 3M-u in se dogovorimo o detaljih...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Predlagam da se dobimo naslednjo sredo ob 18 uri na 3M-u in se dogovorimo o detaljih...

Ni problama. Lahko še malo bolj zgodaj, ker moram zvečer mučiti neko majhno rumeno žogico.

LP

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varjanta je da greva zraven tudi midva,mogoče bi si ogledali še plitvička jezera.Za ziher bom povedala kasneje.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Predlagam da se dobimo naslednjo sredo ob 18 uri na 3M-u in se dogovorimo o detaljih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še rajši 17,54

The life is short, but the way is long!

Uf, zdaj pa že komplicirate

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST sem tudi resen interesent za Pag.SE dobimo v 3M -u (bi prosil le bolj tocno razlago kje je to- prletu bi iz Pivke pa ne vem kje je to( 3M )pa se vidmo

CAS IMAS SAMO CE SI GA VZAMES !

mare GSX-F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bo pa se boljse, ce prides enkrat po 20:00 uri v Old London Pub (OLP), ker bo najbrz slabo vreme, pa ne bo veliko ljudi na Tromostovju. OLP je pa v Trzinu, to je po stari cesti do Domzal (ne avtocesta), odcep v industrijsko cono (pri semaforju levo). Potem vidis SKB banko in zavijes v tisto ulico (to je desno). No, se vozis cca. 200 m in na levi zagledas OLP. POtem pa samo po stopnicah navzgor v biljardno sobo in tam vidis motosvetovce.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo bo res mraz. zato je OLP boljša varjanta. Pridem pa šele okrog 22. ure.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V sredo bo res mraz. zato je OLP boljša varjanta. Pridem pa šele okrog 22. ure.

The life is short, but the way is long!

o.k.-SMO V PRVEM NADSTROPJU-skupina postavnih moških in lepih deklet...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Paga gremo lahko skupaj oz greste vi z nami 28.4.!Mi štartamo proti Du in tako je naš prvi postanek nekje na Pagu!Boste loh zrihtal kake sobe še za nas tudi če gremo prej?Kje rezerviramo?

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tocen odhod za Pag se bomo zainteresirani dogovorili kak teden prej, ker eni se ne vedo, ce bodo dobili dopust tudi v ponedeljek in torek. Je pa vse tudi odvisno od vremena. Ni pa nujno, da gremo vsi skupaj naenkrat na Pag, glavno pa je to, da smo dol nekaj dni skupaj.

Zaenkrat so za Pag (Novalja) zainteresirani:

- Tadej + Misha (predlagani odhod: nedelja 28.4 oz. pon. 29.4, ce bo vreme in dopust)

- KekecIII + Vijolica

- Noise Data + Lee Dee

- Seba 7 + Sebko 7

- ID + IDEJKA

- Sabecma 1

Zgoraj nasteti napisite vase zelje za datum odhoda.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec, Noise

Vaju brišem iz seznama za Dubrovnik, ker pač na dveh mestih hkrati ne moreta biti

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kekec, Noise

Vaju brišem iz seznama za Dubrovnik, ker pač na dveh mestih hkrati ne moreta biti

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

a da ne ?kako pa potem da je sonce v Kranju in Novem mestu istočasno ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, kekec, kot da nisem vedla, da boš nekaj zelo pametnega povedu. No, saj v mislih vas bomo imeli tut v Dubrovniku. Če bose vi nas na Pagu.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!