Skoči na vsebino

Naravnanje alu ročk


Brihta

Priporočene objave

Stvar je taka. PAdel sem z motorjem in pri tem skrivil ročki obeh bremz. Doma sem jih naravnal v prvotno stanje. Ali je možnost, da se mi te ročke sedaj odlomijo. Ne bi rad ravno pred ovinkom ostal brez bremz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAMENJAJ!!

ne šparaj tistih par prešernov :grrr in ne igraj se z bremzami .)

Mene je nova ročka za yamaho prišla 3.400SIT ... mi niti na misel ne pade da bi pri takih stvareh šparal (če že kaj, potem naj bodo bremze v nulo poštimane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAMENJAJ!!

ne šparaj tistih par prešernov  :grrr  in ne igraj se z bremzami  .) 

Mene je nova ročka za yamaho prišla 3.400SIT ... mi niti na misel ne pade da bi pri takih stvareh šparal (če že kaj, potem naj bodo bremze v nulo poštimane)

3.500 sit? Men pride original 15.000 sit. A si to original kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original yamaha z računom (govorim o ročki .... tisti za na balanco, za stopalko ne vem)

Kul, če jo dobim za 5 tisoč jo kuj jutr naročim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, če jo dobim za 5 tisoč jo kuj jutr naročim.

...pojdi v Luis-a in daš 10 Eur za kom. Razlike ne opaziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... obvezno zamenjaj! Takoj ....

... ravnana ročka ja tombola z glavo ...

... preberi temo o Mrvarju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele klicu. Obe rocke me pridejo mal cez 26.000sit. Kaj, pa kje je ta luis?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele klicu. Obe rocke me pridejo mal cez 26.000sit. Kaj, pa kje je ta luis?

louis je v avstriji (Beljak). k pridš v center Beljaka, se palš naprej in pred cerkvijo zavijš na desno. pol se pa pelš naprej pa na desi strani je hein gericke (trgovina z moto opremo), pol se pa pelš še mal naprej in tm k vidš tablo za McDonald zavijš na levo pol greš pa sam po tistmu parkingu mal naprej in pridš do louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjaj. rocke so vecinoma iz slabe litine z veliko "luknjami" v notranjosti.

enkrat deformirane so samo se za v kanto.

Zdele klicu. Obe rocke me pridejo mal cez 26.000sit. Kaj, pa kje je ta luis?

iskalnik. ne bos verjel obstaja celo tema na to. :naughty:

louis je v avstriji (Beljak). k pridš v center Beljaka, se palš naprej in pred cerkvijo zavijš na desno. pol se pa pelš naprej pa na desi strani je hein gericke (trgovina z moto opremo), pol se pa pelš še mal naprej in tm k vidš tablo za McDonald zavijš na levo pol greš pa sam po tistmu parkingu mal naprej in pridš do louisa.

nauci se vsaj rudimentarno slovenscino pisati. to skropucalo zgoraj ni niti za na gnoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku si zakvačkal, ker si šel na mrzlo ravnat. Če bi pogrel ročke, se lepo nazaj zakrivijo, brez večjih deformacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku si zakvačkal, ker si šel na mrzlo ravnat. Če bi  pogrel ročke, se lepo nazaj zakrivijo, brez večjih deformacij.

So mi glih to odsvetovla. Sem jo na suh na zaj poravnal, pol pa skaku po njej pa ni blo nic. Sam sej grem dans po rocke v Louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa povej mu potem še pri kakšni temperaturi mora potem določeno zlitino segret da ne pride do potrganja notranjih vezi.

Seveda je treba ugotoviti ali so ročke iz AlMg3, AlMgSi0,5, AlMgSi.....ali so naknadno eleksirane(kar tudi vpliva),....

Najboljši nasvet je bil na začetku teme!!!!!

MENJAJ OBVEZNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa povej mu potem še pri kakšni temperaturi mora potem določeno zlitino segret da ne pride do potrganja notranjih vezi.

Seveda je treba ugotoviti ali so ročke iz AlMg3, AlMgSi0,5, AlMgSi.....ali so naknadno eleksirane(kar tudi vpliva),....

Najboljši nasvet je bil na začetku teme!!!!!

MENJAJ OBVEZNO!!!

Bom, sem klicu unga k si reku. Ma na zalogi, sam gre glih zdele na dopust. Ce bi ga zjutri dobil bi jih se dubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, sem klicu unga k si reku. Ma na zalogi, sam gre glih zdele na dopust. Ce bi ga zjutri dobil bi jih se dubu.

Ne morem verjetn, da po 5 mesecih članstva, 600+ objavah in 'Mojster' statusu ne veš, kaj je Louis. :)

Suzuki SV650 Bremshebel

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!