Skoči na vsebino

11. Twin Horn Beach Party


Špilferderber

Priporočene objave

Wobewt je edini pravi moški  :grim  (češekdoslučajnoneve) ... ker ima Boštjana  :blush:

Sm ti reku, pa nis' verjewa! :yes: B)

Boštjana sm dal na sprehod pol, mi ni dal miru... :grrr Pujs navadn.

U glavnm, blo je suprca (v pirih), pa za izredno dekliško družbico sem zelo hvaležen! So me mele rade, dekwice zale... :yes: B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res! Yst sem ga osrečil. S klini za šotor.

Štirikrat!  B)

Najbolj se je osrečil sam ... v roku štirih ur je šel 13,75-krat v LJ in prišel nazaj :grim ... močno sumim, da ima Boštjan izpit za motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bo samo hvalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Organizatorjem predlagam sledeče:

- več WC-jev, ki naj se tudi praznijo....pa mogoče bi bilo lepo, če bi se kdaj tudi očistili

- JUTRANJA KAVA

- tekoča voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...nekateri se pač radi po prekrokani noči malo operemo

Upam, da ne zahtevam preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bo samo hvalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Organizatorjem predlagam sledeče:

- več WC-jev, ki naj se tudi praznijo....pa mogoče bi bilo lepo, če bi se kdaj tudi očistili

- JUTRANJA KAVA

- tekoča voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...nekateri se pač radi po prekrokani noči malo operemo

Upam, da ne zahtevam preveč.

Klimbroid ...

- WCje so očistili iz petka na soboto ... iz sobote na nedeljo jih itaq nikjer nikoli ne

- jutranja kava je res manjkala

- tekoča voda pa je tudi bila ... v sosednjem kampu ... in baje tudi v soboto in nedeljo na kraju zločina ...

Ne bodi malenkosten, ker ti bom fuže prinesla :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi "fuže" z golažem(no tko se nej bi imenovala tista dva hecna rjava koščka nečesa podobno mesu).............ker se ti lahko zgodi, da te zvlečem na pravo domače kosilo....te prisilm, da vse poješ....dokler ne počiš :angry2: :angry2: :angry2:

Voda???????????????.....nisem srečal.....razen v lužah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili....videli...."zmagali" :OK: Matr...rabim zdej 2 dni dopusta,da pridem kseb :kva2:

Da se ne bo samo hvalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Organizatorjem predlagam sledeče:

- tekoča voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

tekoča bla...sam mal daleč .) na sosednji plaži :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi "fuže" z golažem(no tko se nej bi imenovala tista dva hecna rjava koščka nečesa podobno mesu).............ker se ti lahko zgodi, da te zvlečem na pravo domače kosilo....te prisilm, da vse poješ....dokler ne počiš :angry2:  :angry2:  :angry2:

Voda???????????????.....nisem srečal.....razen v lužah

Ja ja meli, tam pri šanku s hrano, uzadi, sicer bolj skromen sod vode, ampak tolk da ne moremo rečt, da je ni blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozad za šankom? Ehmm mi se nekam bol držal sprednjega dela šanka :grim

mal zarad pira mal zarad.......

image0511xy.th.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bo samo hvalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Klimbrić, pomoje si pretiraval z branjem zahtevne literature na žgočem soncu. Pol pa ni čudno, da si siten :fredy:

No, meni osebno se je zadevščina dopadla. Zlasti scena v nedeljo zjutraj, ki je neubranljivo spominjala na kak ofucan lazaret iz prve svetovne vojne. Povsod kupi trupel in ranjencev v kritičnem stanju. Pa tudi pokalo je kot na soški fronti. Če bi bil zraven dobri stari Ernest, bi napisal še kak posebno doživet roman na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je Pepe prišel v drevo?  :hmm:  :hmm:

Pepino ...."ma krilaaaaaaaaaaaaaa" :OK: :OK: :OK:

Jap.....kot Rombonsko bojišče po "čudežu pri Kobaridu......BTW....železja glih en tolk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!