Skoči na vsebino

11. Twin Horn Beach Party


Špilferderber

Priporočene objave

Uf, banda motoristcina jest vas mam kr rada :wub: Tko iz prve ... upam, da me ni kdo prevec resno jemal (velja tut za naprej) :lol1:

Men je blo izredno ... cepki za usesa rulz .... dogodivsina do jaja (al pa do bostjana, kukr za koga :grim )

Zdej grem pa po Mashine slikce ... me je kr mal strah kaj bom snela s fotoaparata dol. Javte se mi z emaili da vam posljem en povprecen z ne-prevec-zadrege kompletke fotk naprej. Topless fotke dajem naprej ob podkupnini (lohk kompenziramo!), tiste za zadrego boste pa tut placal da naujo javne (tut lohk kej skompenziramo) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dogodivsina do jaja (al pa do bostjana, kukr za koga :grim )

Boštjan rulz! B) Zapomnte si to. :yes:

Hočm! akt fotke, ki sm jih fotkal yst osebno - ker sem an artist. Estetika deluje. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne bo samo hvalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Organizatorjem predlagam sledeče:

- več WC-jev, ki naj se tudi praznijo....pa mogoče bi bilo lepo, če bi se kdaj tudi očistili

- JUTRANJA KAVA

- tekoča voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...nekateri se pač radi po prekrokani noči malo operemo

Upam, da ne zahtevam preveč.

Opet neki Slovenac diže dreku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan rulz! B)  Zapomnte si to. :yes:

Hočm! akt fotke, ki sm jih fotkal yst osebno - ker sem an artist. Estetika deluje. B)

Wobewt lubchek, ti nisi praw nič fotkal ... kdaj pa bi utegnil, ali si družno vse pobijaw ali pa si bil na poti v ali iz Ljubljane ... :004

Aja, pa tu pa tam si še kaj kateri lubitsi potalal ... sej veš, uno ko si v pri tarbolšmu sosedu kupu :love1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt lubchek, ti nisi praw nič fotkal ... kdaj pa bi utegnil, ali si družno vse pobijaw ali pa si bil na poti v ali iz Ljubljane ...  :004

Aja, pa tu pa tam si še kaj kateri lubitsi potalal ... sej veš, uno ko si v pri tarbolšmu sosedu kupu  :love1:

Aya, Vale, zdej se pa nočeš spomnt golih fotk svojih, v nedeljo fotografiranih?! :devil: Mam zabeleženo vse!

No ja, vse lih ne... :cry:

Naslednič bom pa res vse pobiw! Pa tud u Lublano bom šow nazaj absolutely! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, se se jaz pofockam :)

bilo fino fajn, sam mal prekratko :(

Binch, men tud fotke!! :yea2: Une nedeljske sploh.

Wobewt.. dubla slikce.. impressed :wub:

Popravljeno . Popravil Sabine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal bojim da bomo na slikah takšni kot da bi nas Wobewt z Boštjanom narisal :( .

Sabina, kako ti že dobila slikce?!

Wowbt fotkal, fotkal. Veš takrat ko ni prišel k nam za mizo ker je bil Boštjan buden :oops:

Binca.

Kompenzacija: toples fotke/moj čarovnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem jih snela dol ... navkljub predvidenemu laganemu ponedeljku so me ipak zasuli z delom :fight2:

Jah, lustni smo na slikcah ni kej :devil: Ravnokar jih pomanjsujem, ker so ogromne resolucije, potem jih moram cenzurirat (sej ne prevec nooo) zapakiram v en zip fajl in posljem naokoli. Ce bi kdo originale (za razvit naprimer) naj mi sporoci ime slike pa posljem polno resolucijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sabina, kako ti že dobila slikce?!

Wowbt fotkal, fotkal. Veš takrat ko ni prišel k nam za mizo ker je bil Boštjan buden :oops:

Nein, g. Wolf. :grrr

Sabine je dobila moje osebne risbe, meine hand-made work.Te pa niso bwe risane z Boštijem, heh... :grrr :fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt.. dubla slikce.. impressed  :wub:

Dankešn, missis Sabine. B)

Se trudmo po svojih močeh, čeprov z malo manj vneme zadnje dva meseca...Predowge počitnice sem mel, dons sm šele začel z novo an arty-kompozišn. :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dankešn, missis Sabine.  B)

Se trudmo po svojih močeh, čeprov z malo manj vneme zadnje dva meseca...Predowge počitnice sem mel, dons sm šele začel z novo an arty-kompozišn. :yes:  :yes:

Le kje in kdaj je dobo navdih :naughty: :naughty: :naughty:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk caaaaarrreeeee, skoz mel vsaj dve bejbe okol, ponavadi so ble celo stiri  :yea2:  :OK:  :yea1:

Ya, štiri so ble, ko je spil 10 litrov pera. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, Volk je pac velik fant, pa ga lohk sam 4 decve skupi gor drzijo :oops: Bostjana pa ze dve pokonc spravta, smo vidl :grrr :grim :P

Popravljeno . Popravil Binch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeeeeest grem tud naslednje leto. Wobi, konec tedna pričakujem izčrpno poročilo.

Se ve ob kakem pšeničnem :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ono vmes Wobewt ali dolenjski supermen?

Dolenjca običajno jest prakticiram.........

Sam to definitivno nisem jaz.......torej....ostane sam še naš... :lol1: :lol1: VEČNI POPOTNIK" :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!