Skoči na vsebino

ducati monster 400


TiCkO

Priporočene objave

pozdravljeni ljubitelji ducatijev, zanima me kdaj so začeli izdelovati monster 400 in koliko približno se sučejo cene po letnikih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja se pri nas ne dobi ker je namenjen samo za ameriški trg in veliko britanijo, tako da ti tud cene ne znam povedat, verjetno je pa okol 1.400.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zdravo!

Zanima me ali ima kdo kakrsnekoli izkusnje z omenjenim motorjem? Vem da je motor u osnovi namenjen za Japonsko trzisce, vendar jih je nekaj na voljo tudi u Italiji. Motor mi je postau zelo zanimiv saj je zunanjost enaka kot M600/620, vendar s svojimi 400ccm in 32kw ga lahko normalno vozim z vozniskim dovoljenjem A2 brez kakrsnihkoli blokad, predelav,... pa se cena je temu primerno nizja. Me pa zanima kako je z vzdrzevanjem tega motorja, rezervnimi deli?? Ce kdo krkoli ve, vsaka informacija vec kot dobrodosla;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me ali ima kdo kakrsnekoli izkusnje z omenjenim motorjem? Vem da je motor u osnovi namenjen za Japonsko trzisce, vendar jih je nekaj na voljo tudi u Italiji. Motor mi je postau zelo zanimiv saj je zunanjost enaka kot M600/620, vendar s svojimi 400ccm in 32kw ga lahko normalno vozim z vozniskim dovoljenjem A2 brez kakrsnihkoli blokad, predelav,... pa se cena je temu primerno nizja. Me pa zanima kako je z vzdrzevanjem tega motorja, rezervnimi deli?? Ce kdo krkoli ve, vsaka informacija vec kot dobrodosla;)

V Italiji je to redek Monster...kolkor sm zasledu po forumih, lastniki nimajo nobenih posebnih težav z njim, stroški vzdrževanja niso visoki (primerljivo s 620)...kaj boš mogoče našla na www.ducatimonsterclub.it ....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to tud mene zelo zanima. sem jim poslala kopijo prometne ce je mozno motor homologirat u sloveniji, sam zaenkrat ni nobenega odgovora...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to tud mene zelo zanima. sem jim poslala kopijo prometne ce je mozno motor homologirat u sloveniji, sam zaenkrat ni nobenega odgovora...

mogoče bi bilo hitreje povprašat pri ducati uvozniku..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deli se sigurno dobijo, če ne pri nas pa v Italiji sigurno, ker je vse enako kt pr 600, edin kubikov je manj...motor, če je taprav letnik se mora dat registrirat tud pri nas, če se lahko v ITA ;)

čeprav ne vem v čem je smisel, da kupuješ 400 Monstra, če lahko kupiš že zablokiranega 600 ali 620?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!