Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Lightning a te lahko vprašam, kje stanuješ ?

mene tut zanima

hvala bogu si mel res sreco, je pa mislim res najboljse vzet ven akumulator, najboljse pa neko kljucavnico v disk dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ok ni bil glih motor ukraden, je pa nekdo mojemu ocetu z zx10r ukradel dusilec ter krivino (akrapovič <_< ) v marini portorož včeraj ponoči. če kdo kaj ve prosimmm...

nemorem verjeti kakšni debili to počnejo, tistemu ki si da to gor na motor ŽELIM da se ubije. da preprosto crkne z dušilcem v riti :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to stoposto ni noben motorist naredu,ker motoristi ne kradejo men desoboj(mogoč kaka izjema)to je ker drug kozu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to stoposto ni noben motorist naredu,ker motoristi ne kradejo men desoboj(mogoč kaka izjema)to je ker drug kozu .)

In si bo dal gor na Renoja to, a ne <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoce kdo vedel kej o ukradeni cbr600, njene podatke sem napisal med ukradene motorje. Ce kdo kaj vidi naj prosim sporoci?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to stoposto ni noben motorist naredu,ker motoristi ne kradejo men desoboj(mogoč kaka izjema)to je ker drug kozu .)

"motorist" je loh bil; sam tak v kratki majčki, z "jebačkimi" očali in polizano čupo, ter ukradenim in neregistriranim motorjem (seveda brez akrapoviča) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsni teden so mi ukradli iz garaze motor honda cbr 600 Fsport, rdeče barve, let. 2002, neregistriran. Ukradli so ga neki drogerasi iz Lj, tako da se motor nahaja nekje v LJ. Ce kdo kaj ve o tem ali pa vidi motor naj mi prosim sporoci na: 040453185

lp

vem da nebi smel sem pisat, sam mogoče nebi blo neumn če bi se tut tablca vidla glede na to da so ti ukradl motor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da nebi smel sem pisat, sam mogoče nebi blo neumn če bi se tut tablca vidla glede na to da so ti ukradl motor.

lp

Piše ti da je neregistriran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsni teden so mi ukradli iz garaze motor honda cbr 600 Fsport, rdeče barve, let. 2002, neregistriran. Ukradli so ga neki drogerasi iz Lj, tako da se motor nahaja nekje v LJ. Ce kdo kaj ve o tem ali pa vidi motor naj mi prosim sporoci na: 040453185

lp

Uf šele sedaj prebral.

Motor sem videl (še prej sem ga pa slišal) v ponedeljek ob 13:05 v BTC-ju sicer bolj od daleč. Gor pa "klasika". Peljala sta od Atlantisa proti tržnici.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf šele sedaj prebral.

Motor sem videl (še prej sem ga pa slišal) v ponedeljek ob 13:05 v BTC-ju sicer bolj od daleč. Gor pa "klasika". Peljala sta od Atlantisa proti tržnici.

Tadej

Hvala za info, pa dej ce lahko si shrani mojo cifro ki sem jo napisal, pa drugic me kr takoj poklici(Miha) ce se da. Ker sem med tednom skos u lj. Prletim u par minutah kamorkol.(s kijem seveda)

lp hvala

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info, pa dej ce lahko si shrani mojo cifro ki sem jo napisal, pa drugic me kr takoj poklici(Miha) ce se da. Ker sem med tednom skos u lj. Prletim u par minutah kamorkol.(s kijem seveda)

lp hvala

s kijem in tremi frendi in samo lomi :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info, pa dej ce lahko si shrani mojo cifro ki sem jo napisal, pa drugic me kr takoj poklici(Miha) ce se da. Ker sem med tednom skos u lj. Prletim u par minutah kamorkol.(s kijem seveda)

lp hvala

In kako se je razpletlo, si našel motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se je razpletlo, si našel motor?

Evo danes kolega v Mengsu opazil podoben motor, se ustavil pogledal cifre in smo ugotovil da se UJEMAJO. Uglavnem, takoj policija prsla in zasegla motor...Motor pa je imel druge plastike gor in tablico od ene rumene cbre...

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da se je našel! :OK: So dobili tudi nepridiprava, ki ti ga je odpeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da se je našel! :OK: So dobili tudi nepridiprava, ki ti ga je odpeljal?

Motor je sel prek tok rok da...se sam nevem tocn. Uglavnem ta ki ga je imel zdej ga je kupil od teh modelov. Zdej pa ce ugotovijo al pa ne, men je useen. :D Motor so se zrihtal, nove gume so gor, novi zmigavci pa tko naprej.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En "klasik" se je ene 2 dni nazaj peljal čez Prešerca z Dučejem 916 če se ne motm, rudečim, s klasično registracijo in tko naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes kolega v Mengsu opazil podoben motor, se ustavil pogledal cifre in smo ugotovil da se UJEMAJO. Uglavnem, takoj policija prsla in zasegla motor...Motor pa je imel druge plastike gor in tablico od ene rumene cbre...

lp :D

super.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je sel prek tok rok da...se sam nevem tocn. Uglavnem ta ki ga je imel zdej ga je kupil od teh modelov. Zdej pa ce ugotovijo al pa ne, men je useen. :D Motor so se zrihtal, nove gume so gor, novi zmigavci pa tko naprej.... :OK:

hudo :OK: :OK: :OK: maš pa "srečo", da ti ga niso kakšni mulci ukradl, ki bi ga takoj razbil! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je sel prek tok rok da...se sam nevem tocn. Uglavnem ta ki ga je imel zdej ga je kupil od teh modelov. Zdej pa ce ugotovijo al pa ne, men je useen. :D Motor so se zrihtal, nove gume so gor, novi zmigavci pa tko naprej.... :OK:

:lol1: :lol1: :lol1:

dobr da si motor dubu nazaj :OK: Zdej ga pa pazi, da ti ne bodo pršl gum ukrast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

dobr da si motor dubu nazaj :OK: Zdej ga pa pazi, da ti ne bodo pršl gum ukrast :D

... al pa žmigovcev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes kolega v Mengsu opazil podoben motor, se ustavil pogledal cifre in smo ugotovil da se UJEMAJO. Uglavnem, takoj policija prsla in zasegla motor...Motor pa je imel druge plastike gor in tablico od ene rumene cbre...

lp :D

Super :OK:

To je vedno lepo slišat.

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!