Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Super :OK:

To je vedno lepo slišat.

Ja no sej pravm, res je hudo. Verjetn bodo se uni na tehnicnem nasrkal, ker so spustil motor cez tehnicni cifre barva pa to se pa ni ujemalo. Pomoje je to ksn kolega od unih, pa jih lepo spusti cez tehnicnega. Prokleta banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa predvsem zanima kako si imel motor zavarovan proti kraji? Ne da bi ti solil pamet al pa kaj. Samo zanima me pač, da vidim, kakšna stopnja varnosti je potrebna, da ti ga ne morejo sunit taki kot so ga tebi (drogeraši), čeprav vem da so sposobni nardit marsikaj. Mislim, da veriga ni dovolj.....

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. to mi je nekak jasno. Samo me še vseeno grize, da bi mogoče pa se le dalo nekaj nardit, da ti ga pred lastno bajto v 10 min ne bi mogli neopazno zviznit... kaj pa vem... V trezor ga zapret... :D

sorry... malo šale na nepravem mestu....

Motorje odpeljejo kar tako, da se vsedejo na njih, staknejo kontakt in gremo... Kaj pa, nekdo vem da to na motosvetu ima narejeno, da si nardi vsak en skrivni knof.... pa s tem knofkom prekine el. tokokrog. Tako, da tudi, če da nekdo kontakt ni efekta. Kaj mislite vi?

Jooo... kak me taka lopovščina razkuri, bi jim kr vse košičke potr...... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleži so pred leti naredili test in sredi belega dne v mestu nalagali motorje v kombi. Vse skupaj so lepo posneli na kamero. Za zabavo so se zraven še malo hecali in prav počasi in štorasto nalagali. V 100% jim je uspelo motor odpeljati brez težav.

V mojem primeru so mi ga ukradli iz zaklenjene garaže v zaklenjeni garažni hiši. Motor je bil še dodatno zaščiten z verigo. Zjutraj so bila garažna vrata lepo zaprta , garaža pa prazna,... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek ostane brez besed...

edino kar še verjetno ostane je senzor gibanja... pa 120 decibelska sirena v garaži, da roparja malo prestraši, pa lepo ena kamera, da vse skupaj posname.... jah... brez motorja pa še vedno lahko ostaneš. Srajne! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoce kdo kje videl ob cesti ali pred kaksnim blokom parkirano rdeco CBR 600 letnik 1995 vse original samo izpuh akrapovič!

IPB Slika

Hvala za vse informacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to prava tema ampak, če komu kaj pomaga:

V tednu med 24. in 27. julijem okoli 12h sem 3x na Tržaški cesti videl čist olupljeno (beri brez plastik !) in neregistrirano Yamaho R6, po mojem poznavanju letnik '03. Poba bolj čokoladne barve se, seveda čist brez opreme in v kratki majici, vedno pelje ven iz centra. "Vožnje" ne obvlada, kolikor sem uspel videt, ali pa je imel kake težave z "mušicami"...

Če post ni na pravem mestu,... naj admin popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to prava tema ampak, če komu kaj pomaga:

V tednu med 24. in 27. julijem okoli 12h sem 3x na Tržaški cesti videl čist olupljeno (beri brez plastik !) in neregistrirano Yamaho R6, po mojem poznavanju letnik '03. Poba bolj čokoladne barve se, seveda čist brez opreme in v kratki majici, vedno pelje ven iz centra. "Vožnje" ne obvlada, kolikor sem uspel videt, ali pa je imel kake težave z "mušicami"...

Če post ni na pravem mestu,... naj admin popravi.

A ima akrapota? Poglej malo pod "ukradeni motorji"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to prava tema ampak, če komu kaj pomaga:

V tednu med 24. in 27. julijem okoli 12h sem 3x na Tržaški cesti videl čist olupljeno (beri brez plastik !) in neregistrirano Yamaho R6, po mojem poznavanju letnik '03. Poba bolj čokoladne barve se, seveda čist brez opreme in v kratki majici, vedno pelje ven iz centra. "Vožnje" ne obvlada, kolikor sem uspel videt, ali pa je imel kake težave z "mušicami"...

Če post ni na pravem mestu,... naj admin popravi.

videl tudi jaz ... prav na Tržaški, ampak v večernji uri, v torek, 26. julija okoli 20h... ima pa registrsko tablico gor in peljal je prijatelja... bil je tak ebarve, kto da bi bil natanko 21 sončnih dni na morju ... un tadrug zadi na zicu, ki je bil tudi brez čelade, je pa bil za 4 dni morja bolj svetel ... moja priča je Wobewt. Motor je bil pravi streetfighter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to prava tema ampak, če komu kaj pomaga:

V tednu med 24. in 27. julijem okoli 12h sem 3x na Tržaški cesti videl čist olupljeno (beri brez plastik !) in neregistrirano Yamaho R6, po mojem poznavanju letnik '03. Poba bolj čokoladne barve se, seveda čist brez opreme in v kratki majici, vedno pelje ven iz centra. "Vožnje" ne obvlada, kolikor sem uspel videt, ali pa je imel kake težave z "mušicami"...

Če post ni na pravem mestu,... naj admin popravi.

Jaz tud vidu, na dolenki, pa dva sta bla gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hector:

Ja, mislim, da je bil Akrapovič gor - neka bolj "inox" varianta, kolkr sem vidu, ker je probal nekaj vozt med avti...

Sej bo še pršu mim, pa bo še kakšna informacija, če komu kaj pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče paše tu, mogoče ne...

R1 (najbrž), modra, brez tablic, pomoje nek aftermarket izpuh (ne preglasen), gor dva kratkohlačnika brez čelad, danes okrog 22.30 od štepanjca čez tunel pod gradom pa mimo križank proti tržaški.

Zraven se je peljal rdeč r clio, obilno napolnjen s petimi ne ravno majhnimi možici, ki so "spodbujali" voznika.

Vsekakor priporočam osebkom na motorju opremo, možicom v avtu pa kakšno boljšo ex yu musko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoce kdo vedel kej o ukradeni cbr600, njene podatke sem napisal med ukradene motorje. Ce kdo kaj vidi naj prosim sporoci?

lp

A si že dobil nazaj HONDO ?

A si dobil lopova ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tolk zlo. Nekateri smo letos imeli srečo. Eden domnevnih tatov pa se je z ukradeno MV Agusto Brutale nedavno ubil...

Tisto iz tromostovja? :hmm:

Motorje, ki jih videvam dnevno in izgledajo sumljivega porekla so:

- modra Ninja 6 ali 9 (model 98)

- rumeni Firestorm

- moder Z 750 ali Z 1000

- rdeča R1

- olupljena R6, prej razbite sive plastike gor

- in potem malo morje skuterjev

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno v ponedeljek sem bil pri kolegu,sta bila z punco v grčiji in so jima pred šotorom v kampu meter od njiju ponoči ukradli dragstarja 250 l.2000.dobro da sta bila vsak z svojim motorjem,da sta lahko prišla domov.v kovčku(to so tisti pilotski iz papirja z kvazi ključavnico)sta imela komplet denar 500 euro in njen potni list.on ima 1600 wild starja in je bil zgleda pretežak za spizdit.pravi,da se mu zdi čudno,da nista nič slišala in sumi da so jima kako zadevo našpricali v šotor,ker je bil drug dan ves čuden.spala sta v kampu brez ograje in varovanja zato je včasih bolje dat kak euro več. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto iz tromostovja? :hmm:

Motorje, ki jih videvam dnevno in izgledajo sumljivega porekla so:

- modra Ninja 6 ali 9 (model 98)

- rumeni Firestorm

- moder Z 750 ali Z 1000

- rdeča R1

- olupljena R6, prej razbite sive plastike gor

- in potem malo morje skuterjev

..zanima me tista "olupljena R6, prej razbite sive plastike gor".... a se da kako fotko naredit? Če pogledaš med ukradene motorje - a je kaj podobna tisti R6?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem že gledal. Bi kar bla podobna..., nisem pa zihr.

Fotka ? Težko, ko je zadeva tako "priložnostna"... morda kdo drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punci od kolega so v grčiji ukradli dragstar-ja 250,včeraj dopoldne pa ga kličejo od dol da so ga našli.če to ni sreča. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, torek 29.8., pripeljala 2 "momka" na perla-(modro-)srebrni r6 (letnik okol 98) z Akrapovičem (mislim, da je bila mašina popravljana - nalepka "r6" iz rdeče "tapete") pred "Konkurenca kebab" pri glavni železniški postaji v LJ.

Point: V Kebaboždnici je bil policaj in naročal hrano. Se tipa pripeljata po pločniku in zadnji skoči dol iz mašine pa vidita moža v modrem,nekaj zacvikata, šofer takoj vžge mašino, skoči čez robnik, se naložita in odpeljeta.

Ni blo cajt za :photo:

Aja, itak sta bila "momka" brez opreme v sportski odječi in brez registrske... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dne 30. 8. 2006 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo, znamke HYOSONG komet 650 R, letnik 2005, rumene barve, reg. št. LJ 65-0K

vir: policija.si

ta motor se danes 14:47 vozi po Šentvidu (Ljubljana) in okolici..mladi pobje se furajo gor in dol (nima tablice gor) :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodelavcu so v tacnu na veselic ukradl ZXR 750 ,črno vijolčaste barve,če bi ga kdo kje vidu naj se oglasi še reg.tablca KK A2 59..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor se danes 14:47 vozi po Šentvidu (Ljubljana) in okolici..mladi pobje se furajo gor in dol (nima tablice gor) :closedeyes:

A mi zna kdo povedat, kako naj človek ugotovi kje v ljubljani je bilo to motorno kolo ukradeno? Namreč opazil sem, da sosedji park plac, kjer je bil tak moped parkiran je ravno tega dne zmanjkal (in do sedaj ga ni več), pa me zanima, če je to ta (da znam ukrepati naprej - dodatne ključavnice, itd)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem Tomaž , stanujoč na Celovški 125. Dne 28.8.06, okoli 16-ih so mi UKRADLI MOTOR , KTM LC4 660 SMC iz parkirišča pred blokom. Motor je črno-oranžne barve, 660 kubičen, športen, supermoto (spodaj na sliki), z dvojnimi akrapoviči slip-on(brez dušilcev zvoka).

Registracija je KP M8-44

Št. Šasije: VBKEXD40X6M799580 (nahaja se na desni strani krmilnega nosilca)

Št. Motorja: 0658665701 (desna stran pod nožno zavoro)

Če veste karkoli o motorju ali ste ga videli mi prosim sporočite 040/631-014 ali policijo 113

Najditelju nagrada.

Hvala.

[attachmentid=80678]

Danes sem videl ta motor sam verjetno ni samo eden v sloveniji.

Vozil se je po tržaški ob cca 10.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!