Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Kako ti 15 letni slovenci izgledajo, vemo vsi. Samo na Celovško stopim pa jih vidim. Vsi lepo zagoreli, vendar ne v solarij odtenkih.

nisi tudi ti bolj temne sorte?

PS: vse skupaj :topic: - predlagam moderatorjem, da to debato malo zmoderirajo (vključno z mojo objavo). KEr je spet enga nakladanja notri, da glava peče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi tudi ti bolj temne sorte?

Po čem sklepaš? :hmm:

P.S.: Nikoli ne bom uspel razumeti tvojega zaščitniškega odnosa do teh tatov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem sklepaš? :hmm:

P.S.: Nikoli ne bom uspel razumeti tvojega zaščitniškega odnosa do teh tatov.

nisem še videl, da bi kdo rekel kaj negativnega čez kakšno peščico (dobro uveljavljenih mehanikov) oz. serviserjev, ki so v preteklosti tudi preprodajali ukradene dele ipd... vem celo za nekaj primerov, katere ljudje dokaj radi pohvalijo, kako dobri mehaniki da so itd ...

moraš malo širše gledat, ampak ti ne uspe, ker si svoj "hate" fokusiral na "čefurje"...

skratka - brezveze nabijaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Lep pozdrav.

Iz virov policije ste že izvedeli, da sta bili ukradeni dve motorni kolesi v Ljubljani.

Motorni kolesi sta bili last Avtošole Brulc d.o.o. iz Ljubljane.Yamaha XJ 600N LJ Z5-09 in YAMAHA YBR125, LJ 71-9M.

Motorji so bili ukradeni iz garaže na Kajuhovi cesti v Ljubljani, ampak celo trije, poleg Yamah še KaWASAKI ER 6, ker pa je bil izposojevalec nepreviden je zapeljal čez rdečo luč na Letališki cesti in opazil ga je policist v civilu. Na njegovo zahtevo po ustavitvi se je NOVI KANDIDAT ODLOČIL prehiteti usposabljanje in odrvel na AC proti MB. Policist ga je ujel na cestninski posataji Vrhpolje in obenem se bi mu tudi rad zahvalil za njegovo delo in pa zahvaljujem se tudi ostalim policistom, ki so pripomogli da so ujeli NOVEGA KANDIDATA.

Moram priznati, da je ta bedak uničil menjalnik in da je motor v tako kratkem času naredil nevoznega in mislim da ne potrebuje samo avto šole ampak tudi kakšnega psihiatra.

Pohvalil bi zopet policijo, saj so našli tudi YAMAHO XJ 600 N, na VIČU.

PROSIM VSE ČE BI VIDELI YAMAHO YBR 125, LJ 71-9M, srebrne barve, števce ima povite z izolir trakom, nazadnje je bil motor viden na tržaški cesti v LJubljani.

HVALA VSEM ZA POMOČ, ČE IMATE INFORMACIJO POKLIČITE 113, ALI 041-649-927.

Andrej

:headbang: OMG, pa sto 125 YBR sem jaz pri vas delal izpit :headbang: , ob kakršni koli informaciji Vas takoj pokličem.

nisem še videl, da bi kdo rekel kaj negativnega čez kakšno peščico (dobro uveljavljenih mehanikov) oz. serviserjev, ki so v preteklosti tudi preprodajali ukradene dele ipd... vem celo za nekaj primerov, katere ljudje dokaj radi pohvalijo, kako dobri mehaniki da so itd ...

moraš malo širše gledat, ampak ti ne uspe, ker si svoj "hate" fokusiral na "čefurje"...

skratka - brezveze nabijaš.

Pa ne že spet ti, s tem svojimi neumesnimi dodatki. Tomozuki se lepo drži teme za razliko od tebe, ki neprestano, po domače povedano "serješ" poste kjer je možno. Bua SymRu, shame on you. :BUA:

Tomozuki, se popolnoma strinjam s tabo, a rešitve žal ni in je v našem okolišu očitno tudi nikoli ne bo. :headbang: Saj je miselnost maldih in malo starejših ljudi obrnjena na glavo, kje so časi, ko sta poštenost in pravičnost imeli svojo pokončno držo, svojo pozitivno oceno. Danes je tako, čim kaj ukradeš, ali pa, da izgledaš "hud" in si upaš (imaš jajca) te ljudje spoštujejo. Poton družbe. Kakšna nova avantgarda etike /družbe je potrebno vzspostaviti, preveč je svobode (kje so naši rdeči časi?)

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še videl, da bi kdo rekel kaj negativnega čez kakšno peščico (dobro uveljavljenih mehanikov) oz. serviserjev, ki so v preteklosti tudi preprodajali ukradene dele ipd... vem celo za nekaj primerov, katere ljudje dokaj radi pohvalijo, kako dobri mehaniki da so itd ...

moraš malo širše gledat, ampak ti ne uspe, ker si svoj "hate" fokusiral na "čefurje"...

skratka - brezveze nabijaš.

To popolnoma verjamem, da so tudi avtomehaniki imeli precej prstov vmes, ampak ne pri skuterjih, ker se ne splača. Tisto je predvsem ponarejevanje ključev za bodoče lastnike. Kaj ti bo ključ, če lahko skuter odpelješ brez njega?

Fokusiral sem se na njih, ker jih vsaki dan vidim, kako se "ilegalno" preganjajo po Ljubljani, vmes je zelo zelo malo tistih, ki niso zapečeni, potem skoraj zmeraj piše, da je bivši državljan te in te ex yugo republike naredil to in to in tako si o njih ustvariš slabo mnenje. Še več, ko si enkrat na policiji in pogledaš v kartoteke vidiš, da je 90% (brez pretiravanja) najmanj tako zapečenih kot okusna pleskavica ter imajo priimke, ki jih še sami verjetno ne znajo izgovoriti. Jaz sem se pač osredotočil na skuterje in na motocikle, žal pa nas je veliko premalo, ki bi takšne anomalije (če to sploh še so) poslikali in dajali na internet oziroma pošiljali policiji.

Pa to so kraje po 1000 EUR, zdaj si pa predstavljaj, kako se mora počutiti lastnik kakšnega 10000 EUR vrednega konjiča, ki so mu ga ukradli. Seveda bo rade volje sprejel mojo vohunsko pomoč in jaz mu rade volje pomagam.

Da pa tako misliš o mojem brezveznem nabijanju pa dokazuje, da si premalo razgledan. Ne govorim nasplošno, ampak v tem primeru si.

Tomozuki, se popolnoma strinjam s tabo, a rešitve žal ni in je v našem okolišu očitno tudi nikoli ne bo. :headbang: Saj je miselnost maldih in malo starejših ljudi obrnjena na glavo, kje so časi, ko sta poštenost in pravičnost imeli svojo pokončno držo, svojo pozitivno oceno. Danes je tako, čim kaj ukradeš, ali pa, da izgledaš "hud" in si upaš (imaš jajca) te ljudje spoštujejo. Poton družbe. Kakšna nova avantgarda etike /družbe je potrebno vzspostaviti, preveč je svobode (kje so naši rdeči časi?)

Jaz mislim, da se bo to nadaljevalo do neslutenih razsežnosti kot verižna reakcija. Če se seveda kaj ne naredi glede zakonov. V mislih imam predvsem družbeno koristna dela za takšne prestopnike. Ampak, kot sem rekel, proti krajam ne morem nič. Lahko pa naredim kaj v smeri, da skuter poslikam, ga dam na internet in se mogoče od kje pojavi lastnik. Tako mu lahko dam vsaj nekaj upanja, da skuter najde (in, ker bebavci ne nosijo čelad, vidi celo tistega, ki njegov skuter "poseduje"). Drugače pa hvala za "support", ker od Simona ga nikoli nisem niti pričakoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vidim, da je večina brm brmov ukradena v Lj.

Čist tko me firbec matra, kje so ti motorji bili parkirani. Sj lahko,da že kje piše,samo nisem zaseldil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To popolnoma verjamem, da so tudi avtomehaniki imeli precej prstov vmes, ampak ne pri skuterjih, ker se ne splača. Tisto je predvsem ponarejevanje ključev za bodoče lastnike. Kaj ti bo ključ, če lahko skuter odpelješ brez njega?

to je tema "splosno o ukradenih motorjih", ne pa skuterjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni

Vreme je bilo danes odlično za kako turco... seveda je vreme privablo tudi izmečke na skuterjih... danes sm vido 4 skuterje na 2 2 gor ... seveda vsi brez čelad, tipični čefurji...vendar ne vsi brez tablic...(1 je meu tablco) :) ja so pa šli mimo NAME lj... eden junak na gileri (razfukani do neprepoznavnosti) kr na lastovico po zadni :headbang: :headbang: :headbang: Zaradi takih kretenov smo pol motoristi zasovraženi... grozno... želim mu čim hitrejše okrevanje (ko se bo razfukou...) pol bodo pa spet mlada življenja vzeta :headbang:

.... zgleda se folk še zmeri ni streznu....

LP

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj sem na Slovenski cesti videl dva "čapca" kako sta se vozila na modri r1 nekje 2002 letnik brez tablice seveda.

Prav tako sem videl še dva ki sta se vozila na črnem skuterju brez tablice. Znamke žal nisem ujel.

Kako minuto ali dve za temi modeli so se mimo peljali policaji. Ravno so se sfalili.

Ne moreš verjet kakšno srečo imajo nekateri ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče paše tu, mogoče ne...

R1 (najbrž), modra, brez tablic, pomoje nek aftermarket izpuh (ne preglasen), gor dva kratkohlačnika brez čelad, danes okrog 22.30 od štepanjca čez tunel pod gradom pa mimo križank proti tržaški.

Zraven se je peljal rdeč r clio, obilno napolnjen s petimi ne ravno majhnimi možici, ki so "spodbujali" voznika.

Vsekakor priporočam osebkom na motorju opremo, možicom v avtu pa kakšno boljšo ex yu musko.

LP

Se mi zdi da gre za isti motor. Lokacija je bila tudi tam tam... le da sem ga jaz opazil ob deseti uri. Pa seveda ker je bolj mraz sta bila kratkohlačnika v trenirkah.

Enako kot strom sem opazil izpuh.

P.S. motor je šel hitro mimo, pa še tema je bila, tako da je tudi možno da je motor yamaha r6...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 19:45 mimo Šumija. Siv "registriran" KTM gor pa dva v kombinezonih robe di kappa, čaladama wella, škornji puma from arizona.

Kdo pogreša omenjenega KTM-čka ?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na Slovenski cesti videl dva "čapca" kako sta se vozila na modri r1 nekje 2002 letnik brez tablice seveda.

...

Ista osebka opažena včeraj 6. marca pred železniško postajo. Vozila po pločniku in v parku pred lokali ob Maistrovem spomeniku. Že čez nekaj minut sta po cesti odvijugala mimo avtomobilov po Masarikovi.

Upam, da bodo sedaj, ko je registracija motorja postala cenovno sprejemljivejša, policisti striktno izločali take osebke z "vgrajeno" čelado in neregistriranimi motorji.

Saj ni več vzroka, da ne bi imel motorja registriranega celo leto. Torej je veliko večja verjetnost, da je s takim motorjem "nekaj narobe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na Slovenski cesti videl dva "čapca" kako sta se vozila na modri r1 nekje 2002 letnik brez tablice seveda.

Prav tako sem videl še dva ki sta se vozila na črnem skuterju brez tablice. Znamke žal nisem ujel.

Kako minuto ali dve za temi modeli so se mimo peljali policaji. Ravno so se sfalili.

Ne moreš verjet kakšno srečo imajo nekateri ;) ...

in kaj ima to veze z naslovom teme "o ukradenih motorjih" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima to veze z naslovom teme "o ukradenih motorjih" ?

POZOR: Odvetnik se javlja.....

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše, da ustanovimo motoristični kukluxklan pa da naredimo red.

namesto čelad si damo rjave papirnate pakle na glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše, da ustanovimo motoristični kukluxklan pa da naredimo red.

namesto čelad si damo rjave papirnate pakle na glavo.

Ti boš že vedel :naughty:

IPB Slika

:lol1: :lol1: :lol1: :slap: :wallbash: :fredy: :krneki: (tubimogubitROFLsmayjlipaganipress)

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
POZOR: Odvetnik se javlja.....

...in to zastonjski! O:-) Sym je zadnji primerek zglednega državljana, saj pomaga vsem - tudi tistim, ki pomoči niso potrebni (oziroma izključno njim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene mot to kradejo ne da so "zagoreli" :slap:

teli državljani ex yu republik so res mal čudni(sej vsi vemo na kaj ciljam)...sam poglejmo si pa še slovenčke, ki pa grejo kupovat avto in zaštihajo prodajalca in se lovijo po kočevskih gmajnah, medtem ko je prodajalec z ženo že mrtev...koga imate sedaj raje?al boste umrli za domovino? :lol1:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše, da ustanovimo motoristični kukluxklan pa da naredimo red.

namesto čelad si damo rjave papirnate pakle na glavo.

Kukluxklan? Mah ime ravno ne paše. Bi bilo treba kaj drugega pogruntat.

Drgače pa so te zadeve bolj tajne in ne pričakujte da se bo o tem tu gori nakladalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene mot to kradejo ne da so "zagoreli" :slap:

teli državljani ex yu republik so res mal čudni(sej vsi vemo na kaj ciljam)...sam poglejmo si pa še slovenčke, ki pa grejo kupovat avto in zaštihajo prodajalca in se lovijo po kočevskih gmajnah, medtem ko je prodajalec z ženo že mrtev...koga imate sedaj raje?al boste umrli za domovino? :lol1:

A to ti misliš Ermina Brkića :? :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti misliš Ermina Brkića :? :slap: :lol1:

:lol1:

niste dojel vidm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niste dojel vidm

Hja, je bolj težko razumljivo. Ker sta žena in prodajalec že zaštihana, pa se vseeno lovita po Kočevskih gmajnah s storilcem kaznivega dejanja.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Rad bi objavil da so mi 1.8.2007 pred kopališčem JEŽICA poskušali ukrasti motorno kolo Kawasaki Z750. Na srečo se je uklopil alarm in ga je zlikovec po 15 metrih parkiral in odkorakal naprej. Slišal sem da so tam ukradli že več motorjev.

Vsaka previdnost pri kopališču JEŽICA ni odveč - mislim pa da to meče tudi zelo slabo luč na ta objekt.

Naslednjič parkiram motor tam in v avtu z kalašnikom počakam tazga frajerja. Če se mene upraša bi moral smrtne kazni uvest tko kot jih imajo še v nekaterih državah ne pa da so te kurci roparski bolj zaščiteni kot navadni ljudje.

Lp usm isto mislečim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi objavil da so mi 1.8.2007 pred kopališčem JEŽICA poskušali ukrasti motorno kolo Kawasaki Z750. Na srečo se je uklopil alarm in ga je zlikovec po 15 metrih parkiral in odkorakal naprej. Slišal sem da so tam ukradli že več motorjev.

Vsaka previdnost pri kopališču JEŽICA ni odveč - mislim pa da to meče tudi zelo slabo luč na ta objekt.

Naslednjič parkiram motor tam in v avtu z kalašnikom počakam tazga frajerja. Če se mene upraša bi moral smrtne kazni uvest tko kot jih imajo še v nekaterih državah ne pa da so te kurci roparski bolj zaščiteni kot navadni ljudje.

Lp usm isto mislečim

Hehe ... ja včasih, če si konja ukradel se nisi mogel izognit vislicam :nono: Mislim, da bi lahko nazaj uvedli ta zakon z popravkom če nekdo ukrade kar ima konje gre na vislice :krneki: Ni ga ni, da bi mi bolj dvignalo živc ko slišim, da so nekomu ukradli avto ali motor. Naj si ga sami zaslužijo barabe hudičeve. Itak prvo motor/avto ukradejo pol pa še tablce kradejo okol, da hodijo še tankat na tuj račun. Ma, da kje vidim koga da krade motorno vozilo (al pa avtoradio), ga nabijem da nebo mogo nikoli povedat kdo ga je. grrrrr...pa sn miroljuben človek po duši....grrrr .... grem spat rajš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!