Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

sem prepričan, da bodo kmalu našli vozilo s katerim so odpeljali motor.

mojmu mehaniku so pobrali motor (KTM,nov, ma ne vem model)ven iz kombija pred njegovo delavnico...nekdo je vedel. ampak to zdaj je blo pa vsem na očeh, držmo pesti, da jih najdejo...

ja ukradli so ga Leon-u bil pa je model KTM 450 exc z veliko dodatne opreme.....če bi gdo kje opazil so zelo vidne zložljive ročke od sklopke in prve bremze VIJOLIČNE barve

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem lastniku da pogleda malo po romskih naseljih po Mlačevem. Ko so nam p...ci ciganski drapnili psa smo dobili info da se nahaja tam.

Na policijski postaji so hoteli pomagali tako da bi šel fotr v marico in se zapeljali čez oba romska naselja on pa bi lepo čez šipo ven gledal če ga bo kje videl.

Tamle na tistih dveh otočkih se najde marsikaj. Pa kolegi med sabo tud niso tako da bodo en drugega zašpecali če se bo le dalo.

LP

Motorček najden in to v romskem naselju. Zasežen enmu mulcu cigančku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse je ravnokar po mojem klicu, ko sem to videl, poklical v PP Kocevje, kjer o tem nic ne vejo... A mi lahko javis od kje ti ta informacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upss pomota.

Policijska postaja Grosuplje.

Vir zanesljiv. Naj pokliče na PP Grosuplje.

P.S.

Če je imel motor reg. št. LJ 41-2N bo pa najbolj vedel lastnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj uganem. Čistokrvni Slovenec iz Domžal. Odličnjak. Tik pred zaključkom srednje naravoslovne šole. Živi v toplem in mirnem družinskem okolju domžalskih evangeličanov..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj uganem. Čistokrvni Slovenec iz Domžal. Odličnjak. Tik pred zaključkom srednje naravoslovne šole. Živi v toplem in mirnem družinskem okolju domžalskih evangeličanov..........

tako, kot večina motoristov, bajkerjev, Bajkerjev, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj uganem. Čistokrvni Slovenec iz Domžal. Odličnjak. Tik pred zaključkom srednje naravoslovne šole. Živi v toplem in mirnem družinskem okolju domžalskih evangeličanov..........

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je nekdo sesul z Brutale, sumijo, da je bil motor ukraden (najbrš ta s 3M). Voznik je priletel pod "zaščitno" ograjo, reševalci se borijo za njegovo življenje...

vir...Delo

Fora je v tem, da je na slikci lepo viden kombinezon in daineze hrbteničnik, da ne bodo spet čefurji krivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Primorskih novicah piše da je bil obut v športne copate, oblečen v hlače trenirke in z usnjeno jakno. Čelada naj ne bi bila pravilno pripeta, ker so jo našli 30 m stran.

Motor so vrnili lastniku, škode za 1,2 mio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Včeraj dopoldne se je na štiripasovnici pred Žusterno zgodila huda prometna nesreča. 23-letnega Ljubljančana z motorjem je dvignilo v zrak in ko se je motor spet dotaknil tal, je voznika vrglo na tla. Motor je silovito trčil v avto. Hudo ranjen motorist je obležal več kot 20 metrov stran pod odbojno ograjo. Policisti so medtem ugotovili, da je bil motor ukraden v začetku meseca.

Nesreča se je zgodila ob 9.45, ko je 23-letni motorist iz Ljubljane z motorjem Agusta 750 ljubljanske registracije očitno z veliko hitrostjo pripeljal po štiripasovnici iz Kopra proti Žusterni.

Nekaj metrov naprej od koprskega mandrača je, po domnevah očividcev, zapeljal na grbino, zaradi česar je motor dvignilo v zrak. Ko se je spet dotaknil ceste, je voznika vrglo z motorja in je drsel več kot 20 metrov ter obležal pod sredinsko odbojno ograjo. Motor pa je silovito trčil v zadek ford fieste koprske registracije, katero je obrnilo za 180 stopinj. "

vir: Primorske novice..

Očitno je še božje pravice na tem svetu. Od zdaj naprej se bo verjetno vozil na dveh velikih in dveh majhnih kolesih do konca življenja... Naslednjič namesto na policijo pejte na Brezje, bo bolj pomagalo...

Popravljeno . Popravil pikec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ko sem danes zjutraj prečital primorske novice sem vedel da gre za Augusto s tromostovja (posebno ker je pisalo da je imel oblečeno le motoristično jakno, spodnji del pa trenerko in lažje športne copate..) razmišljam da ne bi šel z motorjem nikamor sploh, če ne bom imel pri sebi noža, shockerja ali pištole da bom pobijal to golazen če naletim da ga pospravljajo.. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staycool, ti si tut ena prenapihnjena golazen ... Če bi se uresničil en promil vseh močnih groženj tukaj s foruma, bi bili že vsi ukradeni motorji vrnjeni ... ne pa, da taki, kot si ti, samo bevskate in pljuvate ... zgodi se pa itak nič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Včeraj dopoldne se je na štiripasovnici pred Žusterno zgodila huda prometna nesreča. 23-letnega Ljubljančana z motorjem je dvignilo v zrak in ko se je motor spet dotaknil tal, je voznika vrglo na tla. Motor je silovito trčil v avto. Hudo ranjen motorist je obležal več kot 20 metrov stran pod odbojno ograjo. Policisti so medtem ugotovili, da je bil motor ukraden v začetku meseca.

ZA vsako rit se palica najde, za tega se je že najdla pa še za kakega takšnega bi se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sym: sem zgolj izražal svoje mnenje... nisem vedel da je to prepovedano. :oops: verjamem pa, da bi ti mirno gledal kako ti nalagajo motor in kako pri tem nihče nič ne postori...

sicer pa :topic: smetiva lahko kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da je na slikci lepo viden kombinezon in daineze hrbteničnik, da ne bodo spet čefurji krivi.

A po tem se ločijo ćefurji od Slovencev. Človek se celo življenje uči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se že ve v kakem stanju je Avgusta ? ... škode za 1.2 mil ... :? ... prav tako me zanima, kaj čaka zdaj nesrečnega lastnika ? a bo dobil povrnjeno mu škodo storjeno ?

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!