Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Ali so znane kake inicijalke tega 23.letnega motorista?

zakwa pa sam inicialke :hmm:

če je lopov polno ime in priimek :grim

sicer pa so dejali da je njegov lajf na nitki....bo treba mal parte gledat po cajtngah :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa pa sam inicialke :hmm:

če je lopov polno ime in priimek :grim

sicer pa so dejali da je njegov lajf na nitki....bo treba mal parte gledat po cajtngah :eek:

Zato ker ......ma ti bom na kratko povedal...... bla bla bla človekove pravice, človeško dostojanstvo, Helsinški monitor, blabla, pa ker so v SLO barabe bolj zaščitene kot žrtve..... ma bežim iz topica ker mi že dviga plafon....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko šele meni, ko so tudi meni motor ukradli, zraven sem pa gledal tega mulca, kako se vsak dan vozi z drugim motorjem -brez tablic. Oba z bratom sta stara znanca policije in pri njiju v garaži so že našli ukradene motorje. Zdaj me pa res zanima, ker leta so prava, v našem koncu so pa tudi videli to Agusto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar me najbolj čudi in žalosti je to,

da si rokomavhi prisvajajo motorje za svojo zabavo.

In potem to zabavo izvajajo pred 1/2 Slovenije.

In če mulec ne bi imel nesreče,

bi se z ukradeno dragotino zabaval še naprej,

v bistvu v nedogled,

oziroma dokler bi se mu ljubilo.

Ajde, da tako redkost pri nas ukradejo po naročilu in jo v naslednjih treh urah izvozijo.

Temu bi rekel, normalna, ekonomska kraja.

Tole, da zadevo spelješ in se potem voziš po mestu in v njegovi bližji in širši okolici,

je pa že čista objestnost.

Če bo od vratu dol hrom, me bo to kot davkoplačevalca preveč stalo.

Zato bi bilo boljše eno hitro vnebovzetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar me najbolj čudi in žalosti je to,

da si rokomavhi prisvajajo motorje za svojo zabavo.

maš prav ...

ampak poleg tega jaz ne razumem še tole - fant ukrade motor in seveda tud on ga ima v garaži parkiranega ... po letih sodeč ( ne vem, mogoče se motim) predvidevam, da še živi pri starših ... pa kaj pol oni na to rečejo? kar tako en motor v garaži? ... pri 23-ih, pa že ne vem kolko motorjev ukradel ... a so starši totalni... :blink:

ne vem...no ... res tega ne razumem ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to bi mogel vedeti njegovo socialno ekonomsko zaledje.

Morda je cela družina taka, da rada zbira stvari.

Morda je otrok staršem že zdavnaj pobegnil izpod kontrole,

tam kje v 5. razredu osnovne šole in ju sedaj,

če kaj zineta, prebuta.

Možnosti je kolikor hočeš.

Pa tudi takih barabinov je žal kar dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav ...

ampak poleg tega jaz ne razumem še tole - fant ukrade motor in seveda tud on ga ima v garaži parkiranega ... po letih sodeč ( ne vem, mogoče se motim) predvidevam, da še živi pri starših ... pa kaj pol oni na to rečejo? kar tako en motor v garaži? ... pri 23-ih, pa že ne vem kolko motorjev ukradel ... a so starši totalni...  :blink:

ne vem...no ... res tega ne razumem ...  :wacko:

"Od kolega sposojeno za par dni ker je kolega šel na morje ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo od vratu dol hrom, me bo to kot davkoplačevalca preveč stalo.

Zato bi bilo boljše eno hitro vnebovzetje.

Sej to ne gre iz davkov, ampak prispevkov za zdr. zavarovanje :) in oni porihtajo vsazga, ne le tiste, ki živijo ne-kriminalno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: hipotetično gledano očitamo policistom ,da premalo kontrolirajo motoriste i nse lahko zato tatiči vozijo z ukradenimi motorji ... po drugi strani pa mnogi javkate, ko vas policaj ustavi in prekontrolira lastništvo in tehnično izpravnost motocikla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Po nujni oskrbi na kraju nesreče in v izolski bolnišnici so voznika motorja odpeljali na zdravljenje v ljubljanski Klinični center.

Gremo na obisk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vem, da gre to iz zdravstvene blagajne.

Sem pač površen in davke in prispevke in takse štejem kar v isto malho brez dna: davki.

Vem, da zdravijo tudi kriminalce. To je pač njihov problem, kaj so pa prisegli tisto butasto prisego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da zdravijo tudi kriminalce. To je pač njihov problem, kaj so pa prisegli tisto butasto prisego.

sj, če ne bi pa imeli kriminalci svoje bolnce in zdr. sistem ... ki ib bil ful boljši od tega "našga".. kolk bi šele potem jamral ... Mi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: hipotetično gledano očitamo policistom ,da premalo kontrolirajo motoriste i nse lahko zato tatiči vozijo z ukradenimi motorji ... po drugi strani pa mnogi javkate, ko vas policaj ustavi in prekontrolira lastništvo in tehnično izpravnost motocikla ...

Ampak oprosti... ponavdi so to vse kronični povratniki in jih vsi poznajo, tudi policisti... Navada je bila, da če je kaj zginilo so policisti najprej pregledali garaže znanih tičev in se pol lotili pravih preiskav... uspeh je bil v 90% dosežen že na štartu. PA JA NI LJUBLJANA MILJONSKO MESTO, DA SE LJUDJE NE POZNAJO MED SABO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se pa tatiči vozijo na ukradenih motorjih pa ni nedelo policije ampak našega sodnega sistema.

A policija pošilja tatiče v zapor? Figo! V zapor te lahko pošlje le sodnik, ko je obsodba pravnomočna. To pa traja leta in lahko še zastara.

Med tem časom, pa pa tatiči ukradejo še kakih 15 novih motorjev. Pa jih policsti dobijo in stvar gre po redni poti in zgodba se vrti kot vtiljak.

Lep primer tega je, ko si lahko kdaj v časopisni črni kroniki prebereš, kako so policisti prijeli roparja, ki pa je že stari znanec policije in ima na vesti več kot 50 kaznivih dejanj. Če bi SLO pravosodni sistem deloval, bi moral biti tak tipček že zdavnaj v zaporu, na pa da je zunaj in še naprej krade.

Pa policaji ne morejo kar po garažah hodit in gledat. Na žalost ne. Za vsak tak "pogled" mora dati sodišče dovoljenje. Zato, da izda dovoljenje pa po njihovih merilih ni dovolj, da je nekdo videl, da je šel v to garažo sumljiv motor.

Pa se vrtiljak spet vrti.

No, pri Avgusti se je mal ustavil. Ampak samo mal. Je zgleda un tem gor sprevidel, da tako pa ne gre več.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pri Avgusti se je mal ustavil. Ampak samo mal. Je zgleda un tem gor sprevidel, da tako pa ne gre več.

součustvujem z lastnikom motorja k je dobil nazaj polomljenega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šepet pred smrtjo?

Mogoče bi se rad malo poigral z inštrumenti na katere je priklopljen. Malo vkljapljal/izklapljal stikala, vrtel gumbe, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni "človeško" da se mi zdi to s tem 23 letnikom kar prav, ampak vsaj edn nau več kradu .)

Globalno gledano je edinole motorja škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šepet pred smrtjo?

Mislim, da je cisto dovolj simbolicno, ce vsak dan pride vsaj pet motoristov, pusti "get well soon" kartice in rece "Sam hotu sem videt kako zgledas." Nobenih grozenj.

Moral bi bit skrajno vljudni in prijazni. Se spoznat z njegovo druzino in prijatelji :).

Resno mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je cisto dovolj simbolicno, ce vsak dan pride vsaj pet motoristov, pusti "get well soon" kartice in rece "Sam hotu sem videt kako zgledas." Nobenih grozenj.

Moral bi bit skrajno vljudni in prijazni. Se spoznat z njegovo druzino in prijatelji :).

Resno mislim.

I like Dave...He has warm and fuzzy ideas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi se rad malo poigral z inštrumenti na katere je priklopljen. Malo vkljapljal/izklapljal stikala, vrtel gumbe, ...

Ej, pa saj ti je jasno, da se tale tvoj post lahko razume kot hujskanje k uboju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa saj ti je jasno, da se tale tvoj post lahko razume kot hujskanje k uboju?

:hmm: pomoje ne...pomoje se v svoji nerazgledani zlobi ne zaveda da v rsnici nekdo leži v bolnici v kritičnem stanju....

al je pa samo tako beden v svoji osnovi kot človeško bitje da bi v resnici nekomu privoščil da umre :SS

al ma pa samo zelo slab smisel za humor :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!