Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

:hmm: pomoje ne...pomoje se v svoji nerazgledani zlobi ne zaveda da v rsnici nekdo leži v bolnici v kritičnem stanju....

al je pa samo tako beden v svoji osnovi kot človeško bitje da bi v resnici nekomu privoščil da umre :SS

če bi šlo za moj motor nebi bilo nič zlobe v takem stavku! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je una z vljudnostjo ena najboljših idej. ne bodimo kot oni...we can kill with a piece of heart :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šlo za moj motor nebi bilo nič zlobe v takem stavku!  .)

podpišem se pod to izjavo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(Nagaya @ 30 Aug 2005 @ 11:24)

trance_19_hmm.gif pomoje ne...pomoje se v svoji nerazgledani zlobi ne zaveda da v rsnici nekdo leži v bolnici v kritičnem stanju....

al je pa samo tako beden v svoji osnovi kot človeško bitje da bi v resnici nekomu privoščil da umre SS.gif

Če je nekdo v kritičnem stanju in bo celo svoje življenje le še rastlina, mi verjemi da je boljše da umre.

Ta ki se je ponesrečil z ukradenim motorjem. Bog ne daj da bi umrl, želimo mu da preživi, tudi v cerkev grem samo da preživi. Zakaj?

Zato ker bo itak verjetno celo življenje na invalidskem vozičku in tako v opomin vsem njegovim t.i. "poštenim prijateljem", ki ga poznajo dobro ali le bežno. Če umre bodo vsi pozabili po dobrem letu zakaj je umrl. Če preživi bo vsakič ko bo zunaj pred blokom oz. svojim naseljem preko slamice veselo grizljal svoj dunajski zrezek, opomin.

Sicer sem pa zagovornik sekanja prstov.

LP

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nekdo v kritičnem stanju in bo celo svoje življenje le še rastlina, mi verjemi da je boljše da umre.

Ta ki se je ponesrečil z ukradenim motorjem. Bog nr daj da bi umrl, želimo mu da preživi, tudi v cerkev grem samo da preživi. Zakaj?

Zato ker bo itak verjetno celo življenje na invladiskem vozičku in tako v opomin vsem njegovim t.i. "poštenim prijateljem", ki ga poznajo dobro ali le bežno. Če umre bodo vsi pozabili po dobrem letu zakaj je umrl. Če preživi bo vsakič ko bo zunaj pred blokom oz. svojim naseljem preko slamice veselo grizljal svoj dunajski zrezek, opomin.

Sicer sem pa zagovornik sekanja prstov.

LP

a da si? pa ne da si ti tisti ki se tako salamensko boji da bi motor padel nanj..in zdej bi pa ze kar prste sekal :) ..lepo napredujes :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nekdo v kritičnem stanju in bo celo svoje življenje le še rastlina, mi verjemi da je boljše da umre.

Ta ki se je ponesrečil z ukradenim motorjem. Bog ne daj da bi umrl, želimo mu da preživi, tudi v cerkev grem samo da preživi. Zakaj?

Zato ker bo itak verjetno celo življenje na invalidskem vozičku in tako v opomin vsem njegovim t.i. "poštenim prijateljem", ki ga poznajo dobro ali le bežno. Če umre bodo vsi pozabili po dobrem letu zakaj je umrl. Če preživi bo vsakič ko bo zunaj pred blokom oz. svojim naseljem preko slamice veselo grizljal svoj dunajski zrezek, opomin.

Sicer sem pa zagovornik sekanja prstov.

Take bajkerje rabimo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tudi če tale rastlinica preživi, verjetno ne bo v opomin drugim. Ker dobra šola je le tista, skozi katero greš sam. Nekako dvomim, da bi ti zbiralci tujih motorjev, ki nimajo nobene vesti in se jim je.e za vse druge, kar naenkrat postali pošteni samo zato, ker se je nek ljubljančan razsul z mofo. :hmm:

Ko sem prebral v časopisu objavo, sem mu v prvem trenutku tudi sam privoščil, zdaj pa mi je v bistvu vseeno. Zaradi mene lahko umre, lahko vegetira, lahko pa postane tudi levo krilo Olimpije. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol bi kaj? :blink:

bolj da ne veš kaj bi mu naredu če bi ga dubu pri kraji mojega motorja...boš lažje spala in sanjala kaj lepega O:-)

ti mu pa lahko pomaranče neseš u bolnico...pa še olupiš, da se revež nau matru :kva2: :kva2:

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj da ne veš kaj bi mu naredu če bi ga dubu pri kraji mojega motorja...boš lažje spala in sanjala kaj lepega  O:-)

ti mu pa lahko pomaranče neseš u bolnico...pa še olupiš, da se revež nau matru  :kva2: 

a ma raj une tardeče al oranžne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma raj une tardeče al oranžne?

Res ne bi vedu ker ga ne bom obiskal in vprašal... :kva2: :kva2: , bi pa imeu verjetno najraje stisnjene v sokec...ker grist tko ne bi mogel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj da ne veš kaj bi mu naredu če bi ga dubu pri kraji mojega motorja...

:huh: a bi mu ga pomagal naložit v kombi :devil: ....po moje bi se usrau v gate pa se skril za mamino kiklo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: a bi mu ga pomagal naložit v kombi  :devil: ....po moje bi se usrau v gate pa se skril za mamino kiklo  :closedeyes:

:nono:.. ne sklepaj po sebi... :nono:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj da ne veš kaj bi mu naredu če bi ga dubu pri kraji mojega motorja...boš lažje spala in sanjala kaj lepega  O:-)

ti mu pa lahko pomaranče neseš u bolnico...pa še olupiš, da se revež nau matru  :kva2:  :kva2:

:ninja:

ne filozofiraj in ne podpihuj nestrpnosti...in ne ..samo zato ker se ne strinjam s tem, da se s dotično osebo fizično obračunava ne pomeni, da njeno dejanje odobravam...

in potem se najde nekje nekdo ki cvili da ni fer ker so motoristi ozigosani kot huligani....

sej vam je samo ogledalo pred nos postavil, vam pa ni vsec to kar vidite v njem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:.. ne sklepaj po sebi... :nono:

:fredy:

Bi ga prefukal kot budalo, da bi te lahko oni potem tožil? Ali bi ga kar takoj fental?

Torej - kaj bi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se je že skril zgleda :D

.....sicer je pa v primeru, ko tatiča zalotiš pri 'delu', najbolje da takoj pokličeš policijo, se bodo oni pol z njim dalje ukvarjali, ni priporočljivo kakršnokoli fizično obračunavanje z njim, ker se ti lahko kaj hitro zgodi, da se boš sam znašel za zapahi zaradi povzročitve lahke, hude, posebno hude telesne poškodbe da ne bi o čem še hujšem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem se najde nekje nekdo ki cvili da ni fer ker so motoristi ozigosani kot huligani....

Ne gre za motoriste gre za lastnino, katero ti hoče nekdo nezakonito odvzeti. Saj se ne dogajajo samo kraje motorja, tudi v stanovanje ti pridejo in ti mamo pretepejo za nekaj tisočakov. :angry2:

Bi ga prefukal kot budalo, da bi te lahko oni potem tožil?  Ali bi ga kar takoj fental?

Če bi se tatič usedu u kot in zjokal, bi verjetno samo policijo poklical, ker pa že imam izkušnje z zalotenimi faloti običajno brez vsaj ene klofute ne gre. :cry:

...se je že skril zgleda  :D

Nisem se nikamor skril...ampak nekateri imamo tudi drugo delo kot samo po nisu vrtat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj da ne veš kaj bi mu naredu če bi ga dubu pri kraji mojega motorja...boš lažje spala in sanjala kaj lepega  O:-)

ti mu pa lahko pomaranče neseš u bolnico...pa še olupiš, da se revež nau matru  :kva2:  :kva2:

:ninja:

vrjetn bi bol prav pršle, stisnjene v juice, ker mislm, da jih gristi tut ne bi mogu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da si? pa ne da si ti tisti ki se tako salamensko boji da bi motor padel nanj..in zdej bi pa ze kar prste sekal :) ..lepo napredujes  :blush:

Nagaya vidim da nisi razumel.

Kaj ma tuki zveze moje učenje z motorjem res nevem. Strah pred neznanim je naraven.

Jaz osebno ne bi prstu seku, če nisi razumel prispodobe. Goli otok bi bil popolnoma zadosti.

Težko je ko vidiš kako se policaji nemočni. Niti tistih ki imajo na vesti že veliko dejanj, ne more kaj veliko narediti. Ponavadi imajo več pravic tatovi kot pa okradeni.

Nobenemu ne želim da bi se ponesrečil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya vidim da nisi razumel.

Kaj ma tuki zveze moje učenje z motorjem res nevem. Strah pred neznanim je naraven.

Jaz osebno ne bi prstu seku, če nisi razumel prispodobe. Goli otok bi bil popolnoma zadosti.

Težko je ko vidiš kako se policaji nemočni. Niti tistih ki imajo na vesti že veliko dejanj, ne more kaj veliko narediti. Ponavadi imajo več pravic tatovi kot pa okradeni.

Nobenemu ne želim da bi se ponesrečil.

se mi zdi, da je Nagaya ženskega spola (motoristka) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!