Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Bi ga prefukal kot budalo, da bi te lahko oni potem tožil?  Ali bi ga kar takoj fental?

Torej - kaj bi?

Hm težka odločitev. Trenutno bi potreboval kvizka, na samem mestu dogodka(če mi ukrade motor in dobim poštenjaka) pa bi prav prišel baseball kij. Pa naj govorijo da smo motoristi huligani(že ne dovolj razvpiti da si upajo krasti motorje) ali ne. Četudi bi bil traktorist bi ga prefuku kot hudiča!

Včasih so za krajo odsekali roko, dandanes dobiš črno piko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mislim da je težko trezno razmoišljat takrat ko zasačiš nekoga na tvoji lastnini, naj bo to motor avto, ali samo denarnica. Definitivno ti izbruhne ves bes in se spraviš na kogarkoli, oz. "ga ni junca" da mu jih nebi naložu po kepi. Je pa odvisno od človeka,... Jaz sem pač tak, kar je moje je moje, tega mi pred očmi ne vzame nihče, :nono: "ni ga junca" k me ustavi, k mi poč film se ne znam obvladati.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mislim da je težko trezno razmoišljat takrat ko zasačiš nekoga na tvoji ...

...in zato je to smotrno storiti že zdaj. Namreč planirati, kaj vse boš storil "v afektu".

Yep, makes sense :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padel z ukradenim motorjem

Koprske policiste so obvestili o prometni nesreči z udeležbo motorista na hitri cesti med Semedelo in Žusterno.

Pri ugotavljanju lastništva motorja in voznika je bilo ugotovljeno, da je ukradena registrska tablica pripadala motorju znamke Yamaha FZ6, ukradenem v Ljubljani, ki ga je uporabljal 23-letni Ljubljančan. Policisti kaznivo dejanje tatvine motorja raziskujejo.

Vir: VEČER

N križ z njim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ugotavljanju lastništva motorja in voznika je bilo ugotovljeno, da je ukradena registrska tablica pripadala motorju znamke Yamaha FZ6, ukradenem v Ljubljani, ki ga je uporabljal 23-letni Ljubljančan. Policisti kaznivo dejanje tatvine motorja raziskujejo.

Tablica od ukradene FZ6 je bila na ukradeni Agusti: Ja kaj naj rečem, O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

upam da bojo kapslni tolk pogumni,pa šli do parih tipov v luknjo pa na planino pogledat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

upam da bojo kapslni tolk pogumni,pa šli do parih tipov v luknjo pa na planino pogledat :hmm:

Kr misel si da bojo sli :nono: , bol da gres sam bo mogoče več uspeha!

Sam sem šel tam dol parkrat že za mojga Z750 gledat :eek: pa nič, tudi po planini gledam :eek: pa nič, s tem da tudi kapslni niso javli da bi blo kej! :xx:

Veliko uspeha, bom pa tud za fazera pogledu ce bo kaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniki so se zaman bojevali tudi za življenje mladega motorista, ki se je 26. avgusta ponesrečil na obalni štiripasovnici pred Žusterno. Policiste so obvestili, da je včeraj umrl. O. C.

vir: delo.si

Cool... Sam koga se bo zdaj tozilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool... Sam koga se bo zdaj tozilo???

no no.... tega se ne sme nikomur privoščit!!!!!!!!!!!!!!

naj počiva v miru ...kakršenkoli je že bil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Delu: Zdravniki so se zaman bojevali za zivljenje mladega motorista, ki se je 26. avgusta ponesrecil na obalni stiripasovnici pred Zusterno. Policiste so obvestili, da je vceraj umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

upam da bojo kapslni tolk pogumni,pa šli do parih tipov v luknjo pa na planino pogledat :hmm:

Če mene vprašaš ne upajo :BUA: ker jih je strah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  a maš dokaz da ga je on okradel, če ni bil zaloten mu ne moreš nič :topic:

Vozil se je z ukradenim motorjem...

Tudi ce pri kraji samo vreco drzis si kriv pred zakonom...

Ta sucker pa v mojih oceh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Delu: Zdravniki so se zaman bojevali za zivljenje mladega motorista, ki se je 26. avgusta ponesrecil na obalni stiripasovnici pred Zusterno. Policiste so obvestili, da je vceraj umrl.

Ta je pa veliko kazen plačal za svoj nečeden posel :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vozil se je z ukradenim motorjem...

2. Ta sucker pa v mojih oceh...

1. Vozil je z ukradenim motorjem - sebi je ukradel življenje!

2. Kljub vsemu naj počiva v miru - če ni poravnal svojih računov na tem svetu jih bo pa v večnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa veliko kazen plačal za svoj nečeden posel  :friend1:

Prej ali slej - vse se plača!

Lastnik Aguste naj pojasni ali je bil motor ukraden s ključi! Zdi se mi, da tale ni bil tak profi, da bi sred LJ žice vlekel iz motorja in jih vezal, da je potem ukradel motor! :hmm: Meni se to zdi nekam čudno (beri neodgovorno)! Ali se motim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je bla zavezana z dvemi ključavnicami, tko da je že vedu na kere gumbe prtisnt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica od ukradene FZ6 je bila na ukradeni Agusti: Ja kaj naj rečem,  O:-)

A je meu vsaj čelado pa jakno svojo, al je tut to ukradu?

No,da ni biu tut on slučajno ukraden?

Itak je zdj že history ...

Ej, btw - kaj pa, če je kradljivc bil kdo drug, pa si je ta k se je fentov od njega motor sam sposodu?

N križ z njim!!!

Prepozn .. .razn, če rad trupla na križe prbijaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool... Sam koga se bo zdaj tozilo???

Ah tudi, če bi preživel, verjetno ne bi imel koga tožit.... Mogoče pa ta pravi lopov še naprej krade motorje, mogoče je pokojni za male pare kupil drag motor.....

No, pravica je pa le zmagala :yea2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci so očitno narod kverulantov (koga se bo tožilo, če je on škripnu) in privoščljivcev (pravica je zmagala, ker je škripnu; mi je čudn, a ni ključa pustu, sej dratov na Tromostovju da se ne vlečt). Ma ni čudno, da je na cestah in tudi sicer drugje tak zverinjak. In del moto srenje je isti/enak. Še z dodatki Divjega zahoda (kaj so že delali konjekradcem?).

Nekatere od vas v temle topicu je lahko pošteno sram, ker vam je dvesto kil sestavljanke železa, več ali manj žlahtnih kovin, plastike in gume bolj pomembno od človeškega življenja, četudi zavoženega. Kot da ste brezmadežni in nikoli "ga pokidajoči". Le kazen vam je ušla. Če ste jo pa že dobili, ni bila pravična, pa zakaj ravno meni, se je "un" tud ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci so očitno narod kverulantov (koga se bo tožilo, če je on škripnu) in privoščljivcev (pravica je zmagala, ker je škripnu; mi je čudn, a ni ključa pustu, sej dratov na Tromostovju da se ne vlečt). Ma ni čudno, da je na cestah in tudi sicer drugje tak zverinjak. In del moto srenje je isti/enak. Še z dodatki Divjega zahoda (kaj so že delali konjekradcem?).

Nekatere od vas v temle topicu je lahko pošteno sram, ker vam je dvesto kil sestavljanke železa, več ali manj žlahtnih kovin, plastike in gume bolj pomembno od človeškega življenja, četudi zavoženega. Kot da ste brezmadežni in nikoli "ga pokidajoči". Le kazen vam je ušla. Če ste jo pa že dobili, ni bila pravična, pa zakaj ravno meni, se je "un" tud ...

Načeloma se strinjam.Treba je pa tudi zastopit tistega ki se je nevem kako dolgo odrekal nevem kakšnih dobrin da je skup spravil tiste cekine katere je uložil v motor katerega je sanjal nevem kako dolgo pedno se mu je izpolnila želja.Potem pa ti pride en sero in ti ga spelje.Nevem koliko % bi jih reklo ,,odpusti mu saj neve kaj dela,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma se strinjam.Treba je pa tudi zastopit tistega ki se je nevem kako dolgo odrekal nevem kakšnih dobrin da je skup spravil tiste cekine katere je uložil v motor katerega je sanjal nevem kako dolgo pedno se mu je izpolnila želja.Potem pa ti pride en sero in ti ga spelje.Nevem koliko % bi jih reklo ,,odpusti mu saj neve kaj dela,,

Še zmeraj ne odtehta smrti. Raje vidim, da jih dobijo, primerno kaznujejo, lastniku pa vrnejo motor nazaj. .) Čeprav imam občutek, da glede na delovanje policije je to zgolj utopija.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so ljudje tako agresivni do kradljivcev motorjev tudi zato, ker nihče ali skoraj nihče nima motorja zavarovanega proti kraji. Vsi vemo, da je zavarovanje proti kraji vezano na kasko in tudi koliko to stane. Zavarovalnice so, po mojem mnenju, sokrive za takšno stanje duha. Nikomur ni vseeno, če mu zmaknejo milijon+ tolarčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!