Skoči na vsebino

Splošno o ukradenih motorjih, poskusih kraj, KJE kradejo (resna debata


Einherjar

Priporočene objave

Sej kupljeni so vsi legalno :lol1:

Nekateri pa se res ne morejo vzdržati podobnih komentarjev niti v resnih temah!!!

Sorry za :topic: , brišite zadnje 3 poste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kupljeni so vsi legalno :lol1:

me prav zanima kako zadovoljen boš, ko bo tebe nekdo stresel z motorja, ker se mu zdiš sumljiv.. :angry2: ....

jest bi te takoj.......pa bi te napodila domov za knjige, kamor pašeš :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi te takoj.......pa bi te napodila domov za knjige, kamor pašeš :angry2:

Jest bi ga rajši poslal na lopato se naslanjat pa drva sekat-bo vsaj kšna korist!!! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej premixaj situacijo:

Motor je pošteno plačal osebek, ki je na lopovski način (izterjave, izsiljevanja) garal "i danju i noću" zato, da ga je lahko na ogled postavil! ( hipotetično, ne leti na dotičnega oškodovanca)

In njemu ga ukradejo.

Bomo še moralizirali & se bunili, al si bomo rekl: "Ja, vrana vrani tudi kdaj izkljuje oči...." Prav je in hipotetičnemu oškodovancu in hipotetičnemu umrlemu kradljivcu.

Mah, bluzim.... <_<

Hipotetično je vse mogoče...

Ja res je bluziš (zato je pa tolk dober na forumu)

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Včeraj popoldne sem za stadionom Bežigrad opazil zeleno ZX6R (starejšo od l.2000) brez registracijske tablice, vozil jo je "lepi" brez čelade.........jo kdo pogreša........... <_<

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Postojnki prometniki so v petek pri Planini ustavili 20 letnega ljubljančana, ki se je paljal z kawasakijem ZX 600 H. Hitro so ugotovili, da je registrska tablica na motorju ponarejena, kar pa ni bila edina "nerodnost", ki se mu je zgodila tistega dne. Med postopkom je mladenič iz motorističnega suknjiča izvlekel tri polivinilaste vrečke v katerih je bilo bruto 106 gramov heroina in 101,7 gramov kokaina. Ljubljančana so pridržali in na njegovem domu opravili hišno preiskavo. Tam so mu zasegli še dva koščka smole konoplje tažka 0,9 grama. Kriminalisti so ga s kazensko ovadbo zaradi neupravičene prizvodnje in prometa z mamili (zasežena količina bi na črnem tgu stala približno 2,5 milijona tolarjev) predali preiskovalnemu sodniku in ta je zoper njega odredil pripor.

Vir DELO

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bil motor ukraden ali samo neregistriran...al je fora o mamilah :blink:

lina,mogoče je pa drogo ukradel :eek:

zdej vsaj vemo kva vid folk na ridah-dežurni diler na motorju je bil tm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kako zadovoljen boš, ko bo tebe nekdo stresel z motorja, ker se mu zdiš sumljiv.. :angry2: ....

jest bi te takoj.......pa bi te napodila domov za knjige, kamor pašeš :angry2:

Ma krneki ej, a niso vsi motorji KUPLJENI legalno? Grčar je tm mal smešn napisu da je legalno kupljen, nism še vidu stvari ki bi bila ilegalno KUPLJENA :ninja: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=51099

Tale motor silno pogrešam in bi bil skrajno hvaležen za vse informacije, ki bi naju lahko ponovno združile.

Grega 041/888-909

Mogoče kdo od namišljenih kupcev :hmm: Se je že zgodilo, da so motor prišli pogledat in ga potem čez noč ukradli .)

Drugače, če bom kaj videl pokličem. Lahko pa poveš tudi reg.tablico, če ni bil slučajno odjavljen, ker po slikcah tako izgleda.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo od namišljenih kupcev :hmm: Se je že zgodilo, da so motor prišli pogledat in ga potem čez noč ukradli .)

Drugače, če bom kaj videl pokličem. Lahko pa poveš tudi reg.tablico, če ni bil slučajno odjavljen, ker po slikcah tako izgleda.

Pozdrav od Roberta

Morebitnih kupcev ni blo, pač slab čas za prodajo, tko, da to odpade...

Motor je registriran, reg. pa je LJ 89-1J.

A se dost motorjev najde pri nas? -- tko po izkušnjah :?

Tnx, Grega

post-8985-1127731369_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dost motorjev najde pri nas? -- tko po izkušnjah :?

Ne tolk zlo. Nekateri smo letos imeli srečo. Eden domnevnih tatov pa se je z ukradeno MV Agusto Brutale nedavno ubil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Sej še sam ne morem dojeti, ampak pa je res. Ravno kar se je končala bliskovita akcija za rešitev mojega motorja :cry: oz :) Motor spet varno v mojih rokah....Gremo od začetka. Gledam Robin hooda, ki se je končal okoli dveh, se umijem in ravno dobro zaspim, ko me pride zbudit sestra in njen tip, ki sta v zgornjem štuku. Bilo je kakšnih dvajset minut do treh in zbudil ju je hrup. Povesta mi, da sta ravnokar videla nekoga, ki je iz našega dvorišča odpeljal motor. Meni itak nič jasno in stečem ven in grem gledat v drvarnico za hišo ....skoraj me je kap. Vrata odprta, ključavnica izpuljena iz vrat, sledi krampov okoli hiše na cesto in naprej v sosednjo ulico. Prasec ga je celo dvignil čez 30-40 cm visoko škarpo, da ga je lahko odpeljal. Hitro kličem policijo in ko stečem ven se odpeljejo ravno mimo in hitijo nekam naprej, čeprav sem jim povedal točen naslov.Gledam po ulici in na njenem koncu vidim tipa, ki počiva(motorja nisem videl). Hitro se skrijem in ga opazujem in še enkrat kličem policijo, naj pošljejo še eno patruljo, ker je storilec še v bližini. Medtem ko sem jaz iskal tista policaja, ki sta oba zgubljena tavala(vozila) po sosednji ulici, je tip motor odpeljal proti žel. progi in ga vrgu/skril v graben ob progi. Zdej ne vem točno zakaj, ali ga je hotel skriti in bi ga prišel iskati kombi ali pa smo ga mi zjeba... Ta čas že pridejo šolicaji in skupaj lavfamo za sledmi, ki so nas nato pripeljale do prej omenjene proge. Tip je spizdu čez vrtove in manjši travnik, kjer ga je potem nekdo očitno pobral. Očitno smo se zgrešili za par minut.

Motor smo komaj izvlekli iz tistega zaraščenega grabna in ima zlomljeno ključavnico, a se zelo zavedam, da sem eden redkih srečnežev, ki so uspeli že ukraden motor po tako kratkem času dobiti nazaj. In to v skoraj prvotnemu stanju. Zaenkrat, podrobnejši pregled sledi zjutraj.

Jaz sem mislil, da v takem snegu in vremenskih razmerah, kot trenutno so, do česa takega ne more priti. A še kako sem se motil....POGLEJTE IN PREKONTROLIRAJTE STANJE SVOJIH MOTOCIKLOV, V KOLIKOR GA NIMATE V HIŠI, KAJTI BARABE OČITNO TUDI V TEM ČASU NE POČIVAJO. Bi človek rekel, da sedaj kradejo vse drugo, samo motorjev ne.

Za krivca se itak že ve-->naši vrli cigoti, če se bo kdaj slučajno izkazalo da niso bili oni, bom pa to takrat vzel nazaj. Bil je eden sam, kar me precej čudi, ker ponavadi so še kakšni stražarji itd. In kar je še najbolj ironično, zraven drvarnice je pesjak s nemškim ovčarjem, ki od sebe ni dal niti glasu, šele potem ko smo okol norel s policaji je neki bevskal. Očitno mu je nekaj dal za požret, pitaj boga....

Ne vem, kako so med vsemi dragocenostmi, ki jih imajo ljudje na dvoriščih(mislim na avtomobile) izbrali ravno mojega 6 let starega KTM-a, ki je vreden med 800 in 900k sit. Brez papirjev bi ga itak prodali za dvesto, tristo jurjev ali pa bi se vozili dokler ga nebi sfuk.... in ga potem odvrgli. V glavnem katastrofa(zame) s srečnim koncem.

Lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena majhna začimba, storilec je imel obute, uganite kaj.. YELLOW CAB, tako da ni nujno da je bil cigo, čeprav je to tudi njihova uradna zimska obutev v naših krajih. :angry: In šele zjutraj sem opazil, ko sem detaljno pregledoval motor, da je izpulil žice iz ključavnice in jih zvezal skupaj, tako da ga je očitno skušal zagnati. Pozabil je seveda dati rdeče stikalo na on, plus tega sem že pred mesecem odstranil akomulator, tako da na štarter ni šlo. Na kurbel vžgati KTM-a po kakšnem mesecu mirovanja + mraza, pa že svojevrstna umetnost, ki jo ponavadi obvladajo samo lastniki. Še dobro da se je tako izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje...še sam sem bil šokiran ob branju tega. Kaj a drvarnico imate ob hiši? Fak...očitno bom moral svoj moped zvleči v posteljo s sabo...vsaj tam upam da bo varen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Gromskastrela...važn je da si dobil motor nazaj...sestro pa tipa pa kar pelji na kako večerjico,ker drugače se nebi mogla več skupaj vozit...Je pa res,da je mogel imeti storilc dosti poguma,da te je čakal,da si pogledal film...pa še nekaj je...možno je da je storilec tudi pred in po dejanju kam klicaril...iz tega sledi,da bi ga v določenih pogojih lahko izsledil...seveda preko GSM telefona,ker tisti,čas ko je klicaril oz. tudi v mirovanju je telefon prijavljen na bazno postajo,kjer pa se vse beleži in mislim,da tisti čes ni bilo veliko klicev oz.prijavljenih telefonov v tvojem okolišu...samo ne vem kdo naj bi to zahteval,mislim pa da to lahko odredi samo sodnija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Lightning jest ti pravm sreča v nesreči! :)

Sej današne cajte res druzga kot pumparco nemorš met duma! :devil:

Sam kaj ko boš enga ustrelu pa boš sedeu še dovgo, dovgo let!! :slap:

Najbol me podraži ker se take stvari dogajajo! Še tist kar človk ma in je pošteno zaslužu še to ti hočjo spelat iz rok!! :angry2:

Mislm da bi mogl tak zakon uvest k v Teksasu :) BANG,BANG!! :naughty:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

Malo sumljivo mi je drugače se opravičijem lastniku, ki se naokoli vozi brez čelade v kratkih hlačah...

Skratka v Novih Jaršah, v bližini ulice Hermana Potočnika (med bloki), se na neregistriranem motorju skupaj še z enim belozoknežom prevaža cepec na KAWASAKI NINYA 636 modre barve, če mogoče kdo pogreša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!