Skoči na vsebino

Trojane


klimbra

Priporočene objave

Krasno......AC odprta, počas se tut stara cesta popravlja.......mir, lahni ovinki,.....božansko.

O krofih ni za zgubljat besed......

:( Se ta hudo bojim, da bomo kmalu deležni večjega števila radarjev......zakaj????

Mater....eni so čiste rakete :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj moreš, jaz jo bom še zmerej kar čez Černivc na kranjsko stran, ni radarjev :grrr

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno......AC odprta, počas se tut stara cesta popravlja.......mir, lahni ovinki,.....božansko.

O krofih ni za zgubljat besed......

:( Se ta hudo bojim, da bomo kmalu deležni večjega števila radarjev......zakaj????

Mater....eni so čiste rakete :angry2:

Jaz se pa bojim, da zaradi velikega upada "prometa" počasi krofov ne bo več :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big deal. zadnje trikrat (ja vem, samo prej so bili ok) ko sem kupil krofe na trojanah sem se zaklel nikoli vec.

postani, trdi in mastni. :SS z eno besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big deal. zadnje trikrat (ja vem, samo prej so bili ok) ko sem kupil krofe na trojanah sem se zaklel nikoli vec.

postani, trdi in mastni. :SS z eno besedo.

Se nikoli niso bili dobri... K da bi kruh namazan z marmelado opral v olju in prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so še kar prometne Trojane.

Se peljal mimo v torek popoldne.

Parkirišče gostilne polno, ne nabito, a polno.

Krofi mi pa itak teknejo zgolj za Pusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al na trojanah deljo krofe ? :slap:

:xx:

Jaz sm pa mislu da je tisto spužva s katero olje brišejo včasih bolj včasih manj mastna. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al na trojanah deljo krofe ? :slap:

:xx:

Jaz sm pa mislu da je tisto spužva s katero olje brišejo včasih bolj včasih manj mastna. :grim

So pa že banane v Šalari boljše, a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

big deal. zadnje trikrat (ja vem, samo prej so bili ok) ko sem kupil krofe na trojanah sem se zaklel nikoli vec.

postani, trdi in mastni. :SS z eno besedo.

tazadn cajt da tisto beznico dol zaprejo :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še samo zeleni (pussy) Tabasco majo pa kečap z vodo mešajo. :wacko:

Drugače pa je cesta s Štajerske strani precej slabša, kot pa na drugi strani. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Se ta hudo bojim, da bomo kmalu deležni večjega števila radarjev......zakaj????

Mater....eni so čiste rakete :angry2:

zaradi takšnih in podobnih tem ;)

p.s. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mir na stari cesti bo do naslednje podražitve cestnine ! :angry2:

100 sit dodatnih jih je malo opazlo, ker so vsi samo čakali kdaj pridejo ti famozni tuneli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud zdaj ni čist mir, sem glih včer nabasala na tri kurčevo-sfukane kamione, ki so se cjazili pred mano - nasproti pa valda čist po naklučju en kup osebnih avtomobilov .... :SS

No ja, ampak razlika je vsekakor očitna odkar je odprta AC.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še pic nimajo iz krušne peči ....  :angry2:

:kva2:

so pa imeli svoj čas fantastične dunajske in pomfri (alfa romeo in omega za šoferđije)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da krofi niso niti približno tisto kar so bili včasih, dokler jih niso začeli delat kot po tekočem traku. Prvič sem jih tam okusil kakšnih 15 let nazaj, pa že takrat so pravili, da niso tisto kar včasih .) Drugače, pa grem tako poredkoma, da se takrat vseeno vstavim in pojem en krof, pač nisem špurlave narave, zato ne kompliciram pri hrani. Pojem vse, če je lakota :P Za seboj, pa jih nikoli ne vzamem, ker preden pridem domov so že trdi kot kamen :D

Sem pa slišal, da se je promet gor ful zmanjšal, bi blo treba it kaj pogledat v tiste konce, nisem bil odkar sem pustil študij v Mariboru in se prepisal v Ljubljano, moje ture pa me vodijo čisto drugam, vendar sta mi že dva rekla, da nekateri vozite kot kamikaze, pa še to ne po svojem pasu in da zaradi tega ne gredo več gor. Je to res? :hmm:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previrjeno, pred pol ure nazaj Trojane full polne :naughty: se mi zdi, da še bol kot prej! :OK:

Ps: ne vem, če pa zdaj že ne sneži :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih so meli tudi dobre gibanice :OK: .

Krofi so pa vcasih kr uzitni vcasih pa :SS .

Je pa fajn, ker je cesta sedaj bolj prazna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previrjeno, pred pol ure nazaj Trojane full polne :naughty: se mi zdi, da še bol kot prej! :OK:

Ps: ne vem, če pa zdaj že ne sneži :lol1:

Jaz sem šel ob cca 18.30 tam mim, je blo avtov & ljudi ko dreka, pa vrsta tam pred štarcuno 1km dolga. :slap:

Da bi bil sneg :eek: , ne tega zihr ni blo.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je mir? Na cesti čez Trojane? Kdaj že?

Danes sem se prvič odkar je odprt tunel peljala čez ob svojem običajnem času v ponedeljek zgodaj zjutraj. Ni bila lih kolona ampak ene par avtov se je pa le peljalo čez. In na ljubljanski strani je bila kar fajn kolonica, k se je en z enim TAMičem odločil, da se bo cijazil.

Nasproti pa mi je šla kar ena mala kolonica šleperjev. Sem upala, da se bodo vsaj šleperji spokali vsaj s Trojan, če že pri vseh ostalih AC šparajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!