Skoči na vsebino

nesreca


smuhic

Priporočene objave

...

potem bom spet jaz kriv zarad neutemeljenega zaviranja na glavni cesti

...

A to tudi obstaja? :?

Predvidevam ga se z glavno cesto misli cesto v naselju...

Ker kakor jaz vem, naj bi tisti zadaj pazil na varnostno razdaljo... In ja, vem da če ti na motorju kdo v rit prileti je krivda v situaciji ena izmed zadnjih skrbi, a me vseeno zanima... :hmm:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni bila cesta v naselju (omejitev pred kriziscem je bila 60km/h, sicer 90km/h)

in ja seveda obstaja krivda zaradi neutemeljenega zaviranja na glavni cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda obstaja krivda zaradi neutemeljenega zaviranja na glavni cesti

Prvic slisim... je blo ze veliko takih primerov ("maček mi je šel čez cesto"), pa je bil vedno kriv tisti zadaj zaradi premajhne varnostne razdalje, tako da je tole neutemeljeno zaviranje dokaj neutemeljeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za naslednic v glavnem vem, da nikol ne zaupaj avtomobilu, ki ustavi v kriziscu

draga sola je to

ocitno je se vedno najbolse tud ko si na glavni cesti ustavit pa spustit avtomobile iz starnske ceste mimo, sicer ne vem kako bi pol potekal promet, ce bi vsi na glavni cesti raje ustavli, ampak ce ne gre drugace :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno je se vedno najbolse tud ko si na glavni cesti ustavit pa spustit avtomobile iz starnske ceste mimo

...pol te bo pa en od zadaj 'nasadil' pa spet ne bo v redu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cOLi, a je to morda kaj novega? Ker nazadnje ko sem se zapletel v prometno, mi je kar policist povedal, kdo je kriv.

In da ne bo  :topic:

Rekel sem, "Da ni v policistovi pristojnosti", kar pomeni tudi, da njega ne mores vzeti zdravo za gotovo, kar pomeni, da ni mus, da je tako res, kar pomeni... kakorkoli ti to ze pac razumes. Pristojni je naprimer sodnik za prekrske, ki pa bo situacijo vsekakor presodil, na podlagi tvojega zagovora.

.)

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekel sem, "Da ni v policistovi pristojnosti", kar pomeni tudi, da njega ne mores vzeti zdravo za gotovo, kar pomeni, da ni mus, da je tako res, kar pomeni... kakorkoli ti to ze pac razumes. Pristojni je naprimer sodnik za prekrske, ki pa bo situacijo vsekakor presodil,  na podlagi tvojega zagovora.

.)

Jih ni VEC, zdaj so sodisca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!