Skoči na vsebino

Nesreca (dnevnik)


lampa

Priporočene objave

Saj nabiranje izkušenj na mopedu in skuterju tudi nekaj stane. In v avtomobilu tudi.

Brez skrbi, da tisti, ki prvic sedejo na motocikel in denimo, niti B kategorije nimajo, porabijo vec šolskih ur na ulicah in cesti, kot star udeleženec prometa. Po 15 do 20 letih na cesti v oceh pešca tocno vidiš, ali bo stopil na prehod ali ne in tudi druge situacije lažje predvidiš.

To je itak tak samoregulacijski sistem. Ce imaš izkušnje z drugimi vozili, gre izpit za novo kategorijo lažje.

Tudi zato sem mulcema kupil skuter, da se bosta pocasi privadila prometa, da potem pri 18 letih ne bosta pokurila po 100 ur za izpit B.

Danes so stvari take, da je B kategorija pri 18 letih že kar "osnovnošolska" obveza, kategorije A pa so dodatek (luksuz).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem misli tako, da lahko z avtom vec ljudi pobiješ kot z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoreticno da, teoreticno pa ne (ni napaka).

Hipoteza:

na ovinku z motociklom padeš, pa ti odtrga torbo z motocikla in jo dvigne v zrak in hop skozi vetrobran avtobusa vozniku v glavo in ta omahne in zavije v desno ali levo in je tam desno ali levo ravno 175 m globok prepad in je v avtobusu tudi 55 potnikov.

Rezultat isti, kot ce avtomobil zrine avtobus v prepad.

Kar se tice možnosti odvzemenja življenj, je vse odvisno od okolišcin in ne od mase in razsežnosti vozila.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ali "bad juju","karma" itd. yep,einherjer ima spet prav.

"zivljenje je kot lestvica v kurnik: kratka,strma in posrana."

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se razburjate! mulc je imel 16-let in 600-kubicni motor. policija mu je pisal poloznice in ce jih ni placeval bi mu morali zaplenit motor.AMPAK ZAPLENIT DA BI GA PRODALI IN PLACALI KAZNI, CE PA BI KAJ OSTALO BI MU VRNILI. drugega policija ne more naredit in prav je tako. nebo zdaj mene vsak policaj nonstop kontroliral zato ker so pac eni taki.

ce pa starsi to pustijo in se policijo stran naganjajo je to njihov problem. evo sine se je ubil zdaj pa naj zalujeta. mene osebno to ne gane in dvomim da se tudi drugi sekirate. ce niso na njega takrat pazli pac naj ne jokajo zdaj ko je mrtev. 16-letnika bi blo treba pretepst (starsi) ce nebi ubogal pri tako pomembnih stvareh.

bolj me sekira in gane nesreca (ta vikend) ko je avtomobilist prehiteval "v skarje" in je drugi avto zaneslo celno v nic krivega motorista na yamahi XT 600, ki seveda ni prezivel (vecer, danes zadnja stran).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem... Men se zdi letos ze preklet veliko zrtev na motorjih... Resda ce se potegne crta izpade da so

a) mladoletniki na ornk motorjih

B) imbecili

c) nic krivi

Pa se vedno mi stevilka mrtvih mal smrdi :(

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa se vedno mi stevilka mrtvih mal smrdi :(

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

ja meni tudi posteno smrdi, ampak to je life. sem brata (klubskega) in najboljsega prijatla lani zgubil. po vseh turah ki sma jih naredila z motorji, plezala v hribih in skakala z padalom sta z punco UMRLA NA SMUCANJU!!!! FUCK IT TO JE LIFE, TOTALNO SUCKS ZATO MORES ZIVET NA POLNO DA TI NE BO ZAL CE BOS KAJ ZAMUDIL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja meni tudi posteno smrdi, ampak to je life. sem brata (klubskega) in najboljsega prijatla lani zgubil. po vseh turah ki sma jih naredila z motorji, plezala v hribih in skakala z padalom sta z punco UMRLA NA SMUCANJU!!!! FUCK IT TO JE LIFE, TOTALNO SUCKS ZATO MORES ZIVET NA POLNO DA TI NE BO ZAL CE BOS KAJ ZAMUDIL!

Sej res... se spomnim na sestanku MC unije lani na vranskem, da sta Tona in se en imela trakove cez.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"in moments like those....life sucks.but it`s still worth living."

premislite temeljito prej,potem ko ste se odlocili,pa "full steam ahead and damn the consequences".nekako to vecinoma deluje zame.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene live fast die young ne vela, jaz bi live fast die very old but healty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

za mene live fast die young ne vela, jaz bi live fast die very old but healty

yep,se strinjam.men je ze dost live moderately fast.....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tak zmerno hitro okol 200 je ok. 300 ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom malo s Pupo strinjal, da leta ne povedo vse o izkusnjah. Recimo jaz avto vozim malo vec kot 10 let. Naredil sem cca. 200.000 KM, kar je vec, kot jih kdo naredi celo zivljenje. Ce bi se mi kaj zgodilo, bi spet zihr pisali, da je bil se mlad in neumen, pa ceprav vozim kot robot (preverjam vsako reakcijo, ki jo drugi udelezenci lahko naredijo v prometu). Torej se s tega vidika smatram kot zrel udelezenec. Leta se ne povejo vsega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

260.000 km z avtomobili in 177.000 z motorji v 11 letih.pa me je se vedno strah idiotov.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si pameten, te bo celo življenje strah idiotov. Ker dokler te je strah, si pazljiv, ce te pa ni, pa rataš malo površen in lahko kaj spregledaš in nesreca je tu.

NAŽALOST JE TAKO!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definicija nesrece je, da nimaš srece.

Izkušnje, previdnost in tudi kancek srece.

Vozite in križarite in divjajte srecno

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

260.000 km z avtomobili in 177.000 z motorji v 11 letih.pa me je se vedno strah idiotov.

Ja, idiotov me je pa res strah. In tudi strah pomaga... da si bolj previden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zdrava mera strahu da,ne pa da otrpnes,kot zelezobeton.

best

Ice

ej ce pades pa si zelis da bi bil zelezo-betonsko trd.

no pa vcasih pri sexu tudi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!