Skoči na vsebino

Nesreca (dnevnik)


lampa

Priporočene objave

quote:

quote:

Tudi sam sem se veliko prevozil brez registracije, saj je bila za moj ?ep vedno svinjsko predraga. Ce pa bi mi se policaji vzel motor bi pa cisto znorel.

Vprasaj Einhaierwerdfa... whatever-ja, ki tudi nima registriran motor,ce se strinja, da pridejo policisti pa mu ga odpelejo.

Ce je bil le 16 let star bi bili lahko pa ?e starsi dovolj pametni, da bi mu ga zaklenil, ali pa vsaj opremo kupil.

Sicer pa 16 let star mulc ni za na druzga kot za na moped/skuter.

Mali popravek... Moj motor JE registriran in popolnoma tehnicno izpraven. Moje krsenje zakona je to, da se vozim z izpitom A-350 na 750ccm motorju...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

jap, pa streljaš uboge beemwejevce ponoci z auspuhi.res je, da sem bil popolnoma buden,ko sem vozil za tabo, vendar ne zaradi zvoka, temvec zaradi pripravljenosti na eskivažo, ce odleti kakšen neznani predmet s tvojega motorja proti meni.drugace pa moram priznati da sem prijetno presenecen nad tvojim motorjem.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na vaše izkušnje bi vam bilo pa lahko jasno, da te v avtošoli naucijo samo osnove, potem ti pa dajo dovoljenje za uciti se in nabirati izkušnje.

Ne vem kdo je napisal, da je razlika med Einherjerjem in unim 16 letnikom. Razen to, da je un mlajši pa neumnejši, ni nobene razlike. Kdo pa pravi, da ni bil mulec trikrat bolj izkušen kot je Einherjer, ki je opravil celih 10 ur vožnje?

Torej, zakaj ce se že gremo tako politiko, bi bila razlika med njima.

Ne me narobe razumeti, meni tudi ni do tega, da bi ti kar motor vzeli, ampak ce je nekdo že dal to idejo, potem ne moremo delati razlik, ne glede na starost.

@Ice: 100% se strinjam s tabo.

Pupa

pupa sorry , ampak se ne strinjam cisto s tabo.

se strinjam, da veliko pomenijo izkušnje, vendar mislim, da imajo leta motorista še vedno vecjo veljavo.

naj to drugace ponazorim.

ko si mlad smrkavec in greš plesat z mlado damo ti roji po glavi samo ena stvar in to je kako cimhitreje priti do tiste ženske svari.ko si pa že malce v letih, se ti pa nikamor ne mudi, temvec šarmiraš,uživaš,itd.......

in ravno tu je razlika.nikamor se ti ne mudi.

dnevno sem na motorju (ce je le malo soncka) in verjemi, da vidim ogromno pizdarij , ki jih pocnejo motoristi in to v glavnem mladina (95% , vožnja brez celade, slalom, izsiljevanje,tekmovanje z avtomobilom,...)

tako da mislim,da je le nekaj v letih,.....

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STO PROCENTNO SE STRINJAM Z BMWjem !!!

Zakaj ? Pa saj je že vse razložil !!!

Pupa, malo premisli, vendarle ima prav.

Za mulce je še najprimernejši skuter, sorry.

Ce si sama še tako mlada, se opravicujem .

LP, do prihodnjic ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jap, pa streljas uboge beemwejevce ponoci z auspuhi.res je, da sem bil popolnoma buden,ko sem vozil za tabo, vendar ne zaradi zvoka, temvec zaradi pripravljenosti na eskiva?o, ce odleti kaksen neznani predmet s tvojega motorja proti meni.drugace pa moram priznati da sem prijetno presenecen nad tvojim motorjem.

lp.,

bmw

Ej... to so auspuhi oridjinale Halrejdjevidson (no joke). Tak zvok majo normalno... glede pokanja moram spet posraufat fergazerje (kar ti ne mores :) ), pa se mi nekako ne da...

Me veseli da ti je vsec... Pred casom bi ubijal za tako masinco k jo mas ti, ampak sem pred kratkim ugotovil, da mi ni vsec, da bi imel motor, ki ga lahko vsak gre v stacuno in kupi (pod pogojem dovoljne kolicine denarja) pa je...

Nekako mi je bolj pri srcu nekaj unikatnega...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw pa Sector650 a lahko še enkrat prebereta, kaj sem napisala.

Govorila sem v izkušnjah. Samo to, da ni nujno, da ker je Einherjer 10 let starejsi od 16 letnega mulca bolj izkušen. Motor ima od lani in verjetno nima toliko kilometrine, kot pa ta mulec, ki pa vozi ze od svojega 14 leta (to je samo za primer) težke motorje.

Kar se pa pizdarij tice, sem pa lepo napisala, da je un mlajši in pac bolj neumen. To je pa to, da un dela vec pizdarij, ker je neumen in se ne zaveda kaj se mu lahko zgodi.

A štekata zdej!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: jest že zdavnaj štekam, toda, prosim ti preberi kar sem napisal jaz: mladost je norost ... mladina ne ve kdaj je dovolj.

Treba je it samo do LIMITA, ne pa do fula, pol se pa zgodi tisto najhujše (izkušnje pri tem bolj malo pomagajo)

PS. a si že vidla kdaj koga, ko se je prvic na motor vsedel, da bi s kolenom po tleh drsal, a ? Štekaš ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ko se je prvic na motor vsedel, da bi s kolenom po tleh drsal, a ? Štekaš ???

yep.what a sight. motor pa trikratni salto totale.........mulc pa v jok.idiot.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je brez veze še kaj razlagati, ker ne boste štekali, kaj hocem povedati.

Na žalost Sector650 še vedno ne štekaš.

Jaz se 100% strinjam s tabo, ampak ni to to, kar sem hotela izpostavili.

Sicer pa sem 23 let stara. Jaz delam pizdarije na cesti, vem, kaj se mi lahko zgodi, ampak takrat ko sem ko avion na cesti, enostavno ne pomislim na to, ker ce ne, bi cisto mirno vozila. Pa še to ni vedno tako... vcasih!!

Bom kdaj, ko bom tocno vedela, kako naj napišem, da boste razumeli, napisala.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Težko verjamem, da bo samo boljša avtošola pomagala.

Potrebno je spremeniti celotno dušo družbe.

In to v tisto puritanisticno smer, ko je kršenje zakonov in predpisov cisti greh.

Taka cišcenja družbe lahko delno uspejo v severnih državah, kjer se gredo protestantsva, ki že nekaj stoletij nima milosti z grehom.

Na jugu pa pri katolikih in pravoslavcih vsak greh odkupiš s spovedjo.

Torej, tudi za kršenje zakonov in predpisov obstaja neka spoved v obliki nenapisane družbene norme, da voziti kakih 20 - 30 km/h na odprti cesti in do 10-15 km/h v naselju ni nic hudega in je povsem sprejemljivo in je tisti, ki ga dobijo z radarjem v bistvu revež, ki ni imel srece in ne kršilec, ki ga v najbolj puritanskih USA zveznih državah lokalni šerif za enak hec lahko mimogrede strpa v zapor.

Ampak, ali si želimo tega?

Brrrm

Tvoje razmišljanje mi je blizu, vendar bi rekel malo drugace. Ne si mislit, da so Skandinavci ali pa Nemci kaj drugace narejeni ter da je treba naš genski ustroj ali pa ce hoceš našo dušo nekaj generacij spreminjat pol bo pa red.

Rabimo samo palico in nic drugega. Ce bi ljudje, ki se brezobzirno obnašajo na cestah res "najebali" ne pa da placujejo neke simbolicne kazni, potem bi že po ljudskem telefonu zaceli ljudje govorit a veš ce te pa za to dobijo moraš pa na licu mesta 50 jurjev skeširati, sicer ti pa avto zaplenijo dokler ne placaš, vmes ti pa še bogato ležarino zaracunajo, avto pa po 10 dnevih na dražbi prodajo ce ne prideš po njega, ti povem da bi bil takoj red.

Tako se pa stvari vlecejo v nedogled ko pride en tak pred sodnika je pa še en kup olajševalnih okolišcin recimo da nima mame, pa da ga je tetka rodila, pa da so ga prezgodaj na kahlico dajali ipd.

Naša policija štrajka za to je to tako, pa še oblast ji štango drži ker nima interesa da bi bilo drugace.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN,

žal imš prav.

Ker pa mi palica ni všec, sem jo rajši izpustil. Ker po desetletju ali dveh take palice, se družba spremeni.

Saj sam ugotavljaš, severna vera ne oprašca, zato so policemeni nepopustljivi. Z našimi se bi mi hoteli pa kar nekaj pregovarjati in država da 50% popusta za placilo takoj = grehe se da odpustiti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

jap, pa streljas uboge beemwejevce ponoci z auspuhi.res je, da sem bil popolnoma buden,ko sem vozil za tabo, vendar ne zaradi zvoka, temvec zaradi pripravljenosti na eskiva?o, ce odleti kaksen neznani predmet s tvojega motorja proti meni.drugace pa moram priznati da sem prijetno presenecen nad tvojim motorjem.

lp.,

bmw

Ej... to so auspuhi oridjinale Halrejdjevidson (no joke). Tak zvok majo normalno... glede pokanja moram spet posraufat fergazerje (kar ti ne mores :) ), pa se mi nekako ne da...

Me veseli da ti je vsec... Pred casom bi ubijal za tako masinco k jo mas ti, ampak sem pred kratkim ugotovil, da mi ni vsec, da bi imel motor, ki ga lahko vsak gre v stacuno in kupi (pod pogojem dovoljne kolicine denarja) pa je...

Nekako mi je bolj pri srcu nekaj unikatnega...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

zate velja isto kot za pupo: ni stvar v motorju,ampak.............

PS: original je NA MOTORJU!!!!!!!

rocno delo,garantirano!

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe Bmw so pa res malo cudno delali, ce so uporabljali rocno tehniko. Pri mojih starših je kakor vem ena druga prišla v poštev.

Ampak sem pozabila katera

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bmw,

da nisi ti kak epruvetni, ker vemo, kaj je to rocno delo.

Brrrm

no way!!!!

imam še original kmecke "cohones",nic "milkshake-a",pravi bisercek.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Bmw,

da nisi ti kak epruvetni, ker vemo, kaj je to rocno delo.

Brrrm

no way!!!!

imam še original kmecke "cohones",nic "milkshake-a",pravi bisercek.

lp.,

bmw

jaz ti ne veramem. Boš moral še dokazati!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Odvisno, koliko so ti špageti pri srcu?

Pupa

saj veš kako pravijo:

v sili hudic tudi muhe žre (he he he )

drugace pa:

dobri špageti+dobra omaka=božansko

dobri špageti+dobra omaka+dobra gospodinja=nebeško

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah potem ce ti jaz naredim bo:

dobri špageti+dobra omaka=božansko.

Pupa

a kaj se je zgodilo z dobro gospodinjo,a?

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer moram doma stlano gospodinjiti, a po naravi nisem gospodinjski tip cloveka. Ko bom velika pa bogata, bom imela nekoga drugega za to. Do takrat pa.... se lahko rece, da sem dobra gospodinja.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer moram doma stlano gospodinjiti, a po naravi nisem gospodinjski tip cloveka. Ko bom velika pa bogata, bom imela nekoga drugega za to. Do takrat pa.... se lahko rece, da sem dobra gospodinja.

Pupa

Ce si dobra gospodinja mal ta topic pocisti da bo imel rep in glavo. Ne pa da je vse mal mešano.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz odgovarjam samo za svoje gospodinjstvo. To gospodinjstvo je pa v rokah Noise Data in se moraš nanj obrniti.

Pupa

Ali drugace povedano gospodinja brez kompetenc.

A si ti furt naprej na forumu da tako hitro reagiraš?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!