Skoči na vsebino

Nesreca (dnevnik)


lampa

Priporočene objave

RAN, po ogledu zvezdic ti mora biti jasno, da sta samo dva osebka, za katera bi rekel, da nimata ne sluzb, ne prijateljev, ne frocov, ne spanja, ker sta 24 ur priklopljena na forum. Vcasih, ce sta dobre volje, tudi 25 ur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva ste vsi obsedeni s tem, koliko casa preživim na netu. Da vas ne bo pobralo!!!!

Mislim, da je to popolnoma moja stvar, koliko casa preživim in sem že pocasi sita teh komentarjev. Pizda, res sem vas sita folk.

SICER PA CE NISTE UGOTOVILI, ME OD VCERAJ ZJUTRI PA DO ZDELE NI BILO NIC GOR. A STE ZDEJ MOGOCE ZADOVOLJNI????? (velja samo za tiste osebke, ki stalno nekaj ucitajo).

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se umetno sekiras,pupa.favsija jih daje,da sami nimajo casa in potrpljenja toliko pisati.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kva ste vsi obsedeni s tem, koliko casa preživim na netu. Da vas ne bo pobralo!!!!

Ma kdo ti kaj ocita. Jaz bi tud bil kar gor priklopljen rajš kot na transfuzijo ali kaj podobnega. Sam zacudlo me je, ko sem tako hitr odgovor dobil.

Drugace pa le tako naprej da te kdo ne bo ogrozil.

Pupa

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah pervy pac zadnje dni dela, sicer pa ne morem tolko tipkat ko vi ki uporabljate to ze skoraj kot chat. bom pa na naslednjem srecanju najvec govoril in dobi "oralne" zvezdice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kva ste vsi obsedeni s tem, koliko casa preživim na netu. Da vas ne bo pobralo!!!!

Mislim, da je to popolnoma moja stvar, koliko casa preživim in sem že pocasi sita teh komentarjev. Pizda, res sem vas sita folk.

SICER PA CE NISTE UGOTOVILI, ME OD VCERAJ ZJUTRI PA DO ZDELE NI BILO NIC GOR. A STE ZDEJ MOGOCE ZADOVOLJNI????? (velja samo za tiste osebke, ki stalno nekaj ucitajo).

Pupa

Gospa Carica!

Za vas imamo prekrasen forum z naslovom Psiholoska cistilnica. Prosim, je stalno odprta za nas vse.

Drugace pa vam nihce nicesar ne ocita, nihce vam ni fous, je bila samo sala, vemo, da vas ni bilo dva dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tale forum je pa blizu tega, da postane ?forum leta? z naslovom Za zmerom skregani ...

LP, do prihodnjic

??????? kje si pa to razbral?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

PERVY MA VAS RAD!!!!!!!

aha,odspred pa odzad.....mars perverznes!

best

Ice

ne ti zdaj komentirat spredaj, zadaj, to izjavo sem pobral po enem dosti vecjem perverznezu, kaj je pa on mislu je njegova stvar!

jaz vam samo dobro hocem, peace&love

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy,dvakratno nazaj od mene.

best

Ice

zdaj pa jaz to se podvojim in posljem vsem forumovcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ne ti zdaj komentirat spredaj, zadaj, to izjavo sem pobral po enem dosti vecjem perverznezu, kaj je pa on mislu je njegova stvar!

jaz vam samo dobro hocem, peace&love

Aha, a od kaksnega podobnega, ki je izjavil: Stati inu obstati?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta in fantje,

radio je zjutraj povedal, da smo ponoci izgubili še enega naših.

Rekli so, da je voznik motornega kolesa (verjetno motocikla) zaradi neprimerne hitrosti padel in pricel drseti in žal oddrsal v nasproti vozeci avtobus in na kraju nesrece preminul.

Otroci, pazite nase

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z naših sem mislil motorista na splošno in ne forumovca.

Forumovci, ste vsi živi?

Morate biti.

Novica je iz nocne radijske crne kronike, kjer jim gre bolj za število, kot natancnost opisov. V casopisih bo verjetno šele jutri, ker se naj bi to zgodilo ponoci.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!