Skoči na vsebino

Yamaha M-1 ROSSI na prodaj v SLO?


Markofumi

Priporočene objave

in jst mam eno rossijevo yamaho m1 je pa res da je lanski model mam jo pa,

ce je kdo zainteresiran, jo prodam za sitne pare ker je moji punci na pot ker nima kje picikl parkirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema više, stran en obstaja :grrr :grrr :grrr

Kolikor vem je Honda pred časom izdala podoben motor onemu kot vozi v MotoGP, prirejen za navadne smrtnike, ki imajo preveč denarja; kej druga pa se že ne da dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ma lahko Duce 999 1000kubikov? :lol1:

Ah oboje je nateg da kr res ni

ma ne razumes... so naredili tunning in ma zdaj 1 kubik vec :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa v naši državi Yamaha 500 GP (ne vem katera je bila njegova projektna oznaka) iz leta 84 če se ne motim, katero je vozil team mate od Schwantza tisto leto ko je Schwantz osvojil naslov.

Motor je bil pred davnimi leti razstavljen na nekem sejmu v Beogradu, pred tem pa so mu tovarniški mehaniki izrezali kos motorja - bloka, da bi se zavarovali pred morebitno krajo. Seveda tud to na tem območju sveta ni ustavilo sladokuscev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa v naši državi Yamaha 500 GP (ne vem katera je bila njegova projektna oznaka) iz leta 84 če se ne motim, katero je vozil team mate od Schwantza tisto leto ko je Schwantz osvojil naslov.

Motor je bil pred davnimi leti razstavljen na nekem sejmu v Beogradu, pred tem pa so mu tovarniški mehaniki izrezali kos motorja - bloka, da bi se zavarovali pred morebitno krajo. Seveda tud to na tem območju sveta ni ustavilo sladokuscev...

Sem butl! 1988 in ne Swantz ampak Rainey, ampak tistga leta ni bil prvak. SOOORRY!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kera natega. Fantje, dirkalnih mopedou, ki se vozjo na svetovnem prvenstvu, vsaj teh tovarniških: NIKJER NI MOŽNO KUPITI, Kaj šele, da bi jo kr v Sloveniji prodajal  :lol:  :lol1:  :lol1:

Nisem čisto prepričan!

Ducati je že prodal dirkalnik desmosedici letnik 2003 v Nemčijo. Vir:PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji je Yamaha 500 v modrih barvah, ki jo je vozil Sarron!!!

Skrivnostno je izginila na Grobniku po dirki, ko je bila razstavljena na ogled.

Čez motor so že pred tem japončki iz varnostnih razlogov sfrezali kar veliko luknjo in s tem uničili motor.

Baje, da stroj že laufa, so ga naši mojstri popravl.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, po vsaki dirki Yamaha naskrivaj proda motor in ta se potem "dila" na trgu second hand ... servisira vam ga pa lahko vsak pooblaščen serviser za Yamaho ,Hondo, Kawasali ali Suzuki (samo ,da je japonc)!  Gor pašejo batni obročki od Honde (ker je Rossi tehnikom naročil, naj prekopirajo "stare" od Honde. Barva je po levi strani malo podrajsana verjetno, ker na treningu ni šlo vse BP. Motor ima gor še prve gume in v mašini zamenjano olje po dirki - po želji pa dodajo še Rossijevo levo rokavico in škorenj (on si je levo rokavico in škorenj kupil novo, ker ne mara podrsanega ledra nosit). Motor je v garanciji 2 leti ali do najvišje dosežene hitrosti 320 km/h. Jamstvo velja samo za nekatere piste, med njimi je tudi Mobikrog. Mladim talentom (16 let stari vozniki) so pripravljeni tudi sponzorirat bencin in gume za prvo sezono na cesti...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa akrapovic je mel tut nekaj casa doma Rossijev dirkalnik....pol je pa mogu hondo poklicat da so ga odpeljal ker jim je dren delou v delavnici.... :grim :grim

dejte fantje no ke mate pamet .... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam prva stran te teme je pa najbolj zabita kar sm jih kdaj vidu na tem forumu

Sine, si ti kdaj bral svoje objave mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral nazaj, kaj ste se tukaj pogovarjali, a vseeno. Verjetno nekaj o Rossiju?!

Po tazadnji dirki v Brnu, me je žena zopet stolkla kakor kanto!...

"A zakaj"?

Zato, ker nisem za "mulca" navijal! P...a mu...

V bistvu pa sploh ne rabi podpore, ker je tako dober!

Če še tega nebi priznal, bi me pa džozelna čez prag!

Jebiga! "Tko'j p'r nas"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sine, si ti kdaj bral svoje objave mogoče?

:D

ja res si mi kajlo spustu

p.s.aja nism ne ker mi dol visi ker je pol foruma itak mau...

komi cakam Motegi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji je Yamaha 500 v modrih barvah, ki  jo je vozil Sarron!!!

Skrivnostno je izginila na Grobniku po dirki, ko je bila razstavljena na ogled.

Sem ze veckrat slisal za to teorijo ...? Ropotala pa naj bi po Dolenjskem koncu??? Kaj je v vsem tem res, je pa veliko vprasanje?? Ampak, v bivsi Jugi ni nic nemogocega, Torej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral nazaj, kaj ste se tukaj pogovarjali,  a vseeno. Verjetno nekaj o Rossiju?!

Po tazadnji dirki v Brnu, me je žena zopet stolkla kakor kanto!...

"A zakaj"?

Zato, ker nisem za "mulca" navijal! P...a mu...

V bistvu pa sploh ne rabi podpore, ker je tako dober!

Če še tega nebi priznal, bi me pa džozelna čez prag!

Jebiga! "Tko'j p'r nas"...

V bistvu si totalno falil temo ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic: ampak na hrvaškem moto zboru sm vidu Šwanca Kevina :grim :lol1: :lol1: :lol1:

al pa so mu spizdl sam motor :hmm:

post-5614-1125917389_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!