Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Zaradi odpovedi rednega termina (slabo vreme, bolniška), bo to nedeljo (izredni termin) izpeljana že šesta brezplačna delavnica dobre vožnje. Vabljeni vsi, ki bi se radi naučili kaj novega, obnovili obstoječe znanje, ali pa nas kaj naučili. Tudi tokrat bodo na voljo testni motocikli, ki nam jih bo priskrbela AVTOTEHNA-VIS.

KJE? - Tehnični pregledi Avto Vis, Cesta ljubljanksih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 4.septembra od 15.30 do 20. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.drustvo-maksi.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije

post-1282-1125494579.jpg

post-1282-1125494589.jpg

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Bilo je ful dobro. :OK:

Dobili smo veliko koristnih nasvetov (prakticno in ustno)

Res hvala vsem organizatorjem in sodelujocim. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne fotke mogoče  :hmm:

Fotografov je blo ogromno.. tako da se bodo verjetno kmalu pojavle kaksne fotke :yes:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  Bilo je ful dobro.  :OK:

Dobili smo veliko koristnih nasvetov (prakticno in ustno)

Res hvala vsem organizatorjem in sodelujocim.  :worship:

se strinjam! blo je res :OK: priporočam tut ostalim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kaj reč super zadeva predvsem poučna za vse motoriste in tudi za tiste ki mislijo da že vse znajo pa tudi za začetnike. Vsa zahvala gre organizatorjem.

pa da se še malo pohvalim sem danes prvič peljal po kolenu saj sem imel odličnega inštruktorja ki se mu zelo zahvaljujem ker prenaša svoje odlično znanje tudi na nas druge in ga ne zadržuje v sebi :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Maksijevci :OK: , odlično imaste tole pripravljeno, res škoda, da sicer v naši "ljubi" Sloveniji ne obstaja en sam poligon na katerem bi bila takšna zadeva mogoča skozi vso sezono.

Sam sem tudi odfural dva kroga, pol sem pa žal moral it. .)

Bladzo, dobro ti polagaš GSa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!