Skoči na vsebino

Svaka cast, cure su vam prave trkacice.


sasa_motori

Priporočene objave

Lepo ni kaj :yea2: Imamo pa mi tudi na Motosvetu dosti motoristkih a ne :OK: :yea2: punce ajde z slikami (greenninja,nagaya,pupa,tinaRR,nata,perla ipd.)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi pa mate lepše morje - pa smo kvit.  :P  ;)

Gledaj, nisam rekao da su ljepse nego da su prave trkacice :) Ove nase ljepotice ne zanimaju motori ni 5%. Kada si u zadnje vrijeme vidio neku Hrvatsku bikericu da ono stvarno dobro izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledaj, nisam rekao da su ljepse nego da su prave trkacice :) Ove nase ljepotice ne zanimaju motori ni 5%. Kada si u zadnje vrijeme vidio neku Hrvatsku bikericu da ono stvarno dobro izgleda.

http://www.motori.hr/cgi-bin/rub.rr?id=32 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel na forumu medju vama Branko Ozis ?? Evo jedne njegove fotke. Branko, ako si tu negdje, jel ima sto od guma ... cujemo se u ponedjeljak.

ozis2yt.th.jpg

Popravljeno . Popravil sasa_motori
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledaj, nisam rekao da su ljepse nego da su prave trkacice :) Ove nase ljepotice ne zanimaju motori ni 5%. Kada si u zadnje vrijeme vidio neku Hrvatsku bikericu da ono stvarno dobro izgleda.

Saša ne sekriaj se ima ljudi motorista i oni koji se pravi motorisata i taj na žalsot drugi dio ne razmišlja o čemu je reječ. Svakako ljepo da pišeš i o našim brzim djevojkama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ni kaj :yea2: Imamo pa mi tudi na Motosvetu dosti motoristkih a ne :OK:  :yea2: punce ajde z slikami (greenninja,nagaya,pupa,tinaRR,nata,perla ipd.)

Nism vedla, da ma Pupa nov motor :hmm: :whistle:

Kje smo pa ostale :fight2: To je "diskriminacija" :angry: :devil:

( .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da to je sama bikerica na bikerici :) mozes misliti  :D  :D  Nase cure samo vole motore ali da ih voze ... makar sada smo kako sam napisao ulovili jednu na ZX-10R pa cekam da netko napravi intervju sa njom.

Tek da vidiš kad se one emancipiraju in počnu "kao" terati dečke da im dadu mir :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, i jel Teya tu pobjedila ?

Da, ona uvijek pobijedi na svim utrkama - go Teya go :OK: :OK:

(ili bi barem morala press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malke su zakopčane ...

Evo SymRu je dao odlican odgovor. Ipak sam Teyu vidoo na stangi u PitStopu :yea1: :yea1: :yea1: Moj glas za Teyu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004

To ti je bila samo zezancija...

Pa dobro gdje si ti ?? Nista te nema kod nas suseda !! Jel to pukla ljubav izmejdu tebe i nekoga ili su drugi razlozi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo SymRu je  dao odlican odgovor. Ipak sam Teyu vidoo na stangi u PitStopu  :yea1:  :yea1:  :yea1:  Moj glas za Teyu  :OK:

:blush: (ahm.... malo tise molim :D)

Pa dobro gdje si ti ?? Nista te nema kod nas suseda !! Jel to pukla ljubav izmejdu tebe i nekoga ili su drugi razlozi ?

Evo, sad sam dogovorena s Zrile ... ali sada je ona na redu za posjetu :grim

Dolazi malo k Janezom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!