Skoči na vsebino

Svaka cast, cure su vam prave trkacice.


sasa_motori

Priporočene objave

Gnide bedne! Spet me je lahko sram da pripadam temu kurčevemu brezhrbteničnemu narodu, ki še svojega jezika ne zna ceniti in leze takoj v rit vsakomur, ki malo smrdi po tujem. Pol boste pa spet po čefurjih tolkli, pa ste sami največji bedniki. :SS

@sasa_motori- nimam nič proti tebi, vem da razumeš naš jezik sicer ne bi tule pisal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gnide bedne! Spet me je lahko sram da pripadam temu kurčevemu brezhrbteničnemu narodu, ki še svojega jezika ne zna ceniti in leze takoj v rit vsakomur, ki malo smrdi po tujem. Pol boste pa spet po čefurjih tolkli, pa ste sami največji bedniki.  :SS

@sasa_motori- nimam nič proti tebi, vem da razumeš naš jezik sicer ne bi tule pisal.  .)

Glede da si ti iz Zimbabveja... se ne rabiš sekirat za take reči... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ni kaj :yea2: Imamo pa mi tudi na Motosvetu dosti motoristkih a ne :OK:  :yea2: punce ajde z slikami (greenninja,nagaya,pupa,tinaRR,nata,perla ipd.)

Jutri še jaz prilimam kakšno svojo slikco. Ajde punce navalite s slikami :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gnide bedne! Spet me je lahko sram da pripadam temu kurčevemu brezhrbteničnemu narodu, ki še svojega jezika ne zna ceniti in leze takoj v rit vsakomur, ki malo smrdi po tujem. Pol boste pa spet po čefurjih tolkli, pa ste sami največji bedniki.  :SS

@sasa_motori- nimam nič proti tebi, vem da razumeš naš jezik sicer ne bi tule pisal.  .)

Ne bi se mogel bolj strinjati s tabo MotoMoniac!

Ne razumem zakaj ne morete pisati v slovenščini :blink: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se mogel bolj strinjati s tabo MotoMoniac!

Ne razumem zakaj ne morete pisati v slovenščini  :blink: ?

pa je...one pišu na slovenskom.... .) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri še jaz prilimam kakšno svojo slikco. Ajde punce navalite s slikami  :OK:  :OK:  :OK:

Hehe ... go, Tina, go!!! :OK:

Ene par mojih :blush: ...

1. ... ciljna v Misanu ... odlična pista! B) :worship: B) ... No, na splošno bi lahko rekla, da sem s svojimi poskusi na pisti kar zadovoljna. :yes: :yes:

post-34-1126253335_thumb.jpg

2. ... podmazat je blo treba :wub: ... brez tega ne gre. :nono: .) :grim

post-34-1126259114_thumb.jpg

3. ... ko sem brskala, sem našla še tole: imela sem ravno rd - čestital mi je Bayliss in big boss Minoli je dopoldne najavil, da bo zvečer torta ... pa je bla res, hehe! :yea2: :OK: :P :yea1:

post-34-1126259123_thumb.jpg

4. ... vse fotke so z wdw 2004 B) B) B) ... imam jih še malo morje, pa sorry, raje neham, da vam ne morim preveč s tem - mal me je nostalgija potegnila za sabo - fajn je blo! B) :P :yes:

post-34-1126259312_thumb.jpg

5. ... no, tole sm jest & moj najdražji :winkiss: :D (signed by Roly) v Gorici po zadnjem tankanju v Slo. :) post-34-1126259331_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!