Skoči na vsebino

ENDURO DIRKE


danibmotocross&enduro

Priporočene objave

Vidm da si velk obozevalc motokrosa in endura...Potem je bols da si za denar ki bi ga dal za rieju-ja umislis eno rableno kroso 85-125ccm. Mogoce yamaha TTR 125 big wheels...ki ni predrag motor, je 4t zato ma majhno porabo, lep zvok , moci pa tud dovolj za zacetnika. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da si velk obozevalc motokrosa in endura...Potem je bols da si za denar ki bi ga dal za rieju-ja umislis eno rableno kroso 85-125ccm. Mogoce yamaha TTR 125 big wheels...ki ni predrag motor, je 4t zato ma majhno porabo, lep zvok , moci pa tud dovolj za zacetnika. :OK:

Sj ga že mam. Pa po 1000 km mi dajo eno blokado vn iz ausupha, če pa dam še iz motorja blokade :kva2: . Vzdržljiv je pa dost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ? :lol1:  Uradna sigurn ne, ker vrjetn ni dovolen pa tega  :?  A se spomnte tkrt ko se zarad vojske ni dal nardit dirke, pa lovcov  :yea1: .

Lahk pa nardimo eno svojo (bol k pa nč), sam sm že reku da bi blo dobr pol nardit več kategorij- od 50 ccm do ..., da bi lahk vsi tekmoval. Samo kraj je treba zrihtat pa bo !  :OK:

za dirke kontaktiraj osebo po imenu "gidl" na tem forumu ... on ti bo tut motor predelau, če boš kej rabu ... pa vse o enduru ti lahk razloži in pove ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, ce hoces vozit motocross potem kupi kroslo. Za tvoja leta bo 80ccm ravno prav.

Sj bi če bi imel še kj dnarja .) :D Pa za začetek tko al tko ne bi skakov 15 m, z mojmu sedanjemu se pa da tud kr dost za začetek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti mas kavcke bliz, sam je bl za kros k so sam skoki, pa bolj mejhno je, gmajne je pa dost okoli jesenic  :naughty:

Iz kje pa si, da poznaš ta kraj ? :eek: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sj midva sva se vidla sam sm šele zj pršu na forum, zato pa prej nism vedu kdo si :slap: . Glede rampe. Tm gradijo tud en most pa ne smem dol :fight2: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sj midva sva se vidla sam sm šele zj pršu na forum, zato pa prej nism vedu kdo si  :slap: . Glede rampe. Tm gradijo tud en most pa ne smem dol  :fight2:  :)

pa ja ne rabis mosta z endurotom ali crosko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja ne rabis mosta z endurotom ali crosko 

Sj vem :D Sam ta steza je zdj ratala čist zapuščena, na njej so začel gradit, ne pustijo te do tja :cry: :fight2: :topic: <_< :( Gremo se zbrat tm pa protestirat, Boštjan P ti bi lahk šu zravn tut pa še ene zber pa gremo :topic: :topic: :P :)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vem  :D  Sam ta steza je zdj ratala čist zapuščena, na njej so začel gradit, ne pustijo te do tja  :cry:  :fight2:  :topic:  <_<  :( Gremo se zbrat tm pa protestirat, Boštjan P ti bi lahk šu zravn tut pa še ene zber pa gremo  :topic:  :topic:  :P  :)

Sm biv vceraj tm. Sej tisti most bodo kmal naredl pomoje, sam so polno peska, zemlje na progo zvozil (pomoj nalasc). men itq tista proga ni tolk vsec ker so preveliki skoki za mojo ubogo endurco, pa nobenega vzpona ni. za zmatrat se je pa dobra.....bila :) :angry2:

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobra je bla :cry: Jz sm bil tud včer tm pa je čist :BUA: Sam sj tvoja endurca bi že zdržala tiste skoke. Jz pa itk sam 2 metra skočm :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ja dobra je bla :cry: Jz sm bil tud včer tm pa je čist :BUA: Sam sj tvoja endurca bi že zdržala tiste skoke. Jz pa itk sam 2 metra skočm :blush:

o ker zirovnc je pa to govora mogoc pr tist na desn stran kse gre na jesenice ksn bl znan kraj plosm lepo lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bliz Jesenic, Koroške Bele. Če greš od Žirovnce prot Jesenicam pol iz glavne ceste zaviješ levo in greš po mal bl ozki cesti čez en most (bliz elektrarne) in po makadamu dol pod most in tm (ne morš zgrešit) je proga :OK: (lahk se pa pride tut iz Blejske Dobrave)

Popravljeno . Popravil danibmotocross&enduro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!