Skoči na vsebino

Od Kočevja do Broda na Kolpi


Jason

Priporočene objave

Živjo!

Se kaj vozite po tej cesti? Jaz se še nisem. Ja pa baje pravo dirkališče. Nekateri motoristi ta 40-kilometerski del prevozijo v sedmih minutah. Zračunal sem, da potem vozijo malo čez 340km/h. Če kdo ne verjame lahko pogleda v Današnje Delo (8.4.2002) na stran 8, članek Nismo "nastavljeni" na velike hitrosti.

Sicer je pa že en teden minilo od 1. aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se vozil samo z avtom. Poznam pa nekaj motoristov, ki so na tem odseku naredil totalke na motorju, oni pa so jih dobro odnesli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem dirkačem.....včeraj je bilo objavljeno,da bo PROVIDA harala tudi po tem cestnem odseku in to na motorju.Imajo "kao" neko akcijo za umiritev motoristov.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsem dirkačem.....včeraj je bilo objavljeno,da bo PROVIDA harala tudi po tem cestnem odseku in to na motorju.Imajo "kao" neko akcijo za umiritev motoristov.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

...ki bo trajala samo en teden...žal!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija umiritve bo ta teden v popolnosti uspela. Večina motociklov zelo umirjeno ždi v garažah

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsem dirkačem.....včeraj je bilo objavljeno,da bo PROVIDA harala tudi po tem cestnem odseku in to na motorju.Imajo "kao" neko akcijo za umiritev motoristov.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Akcija za umiritev... vsak v svoji glavi... drugace ne gre.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to piše v Delu je to spet ena izkrivljena resnica o motoristih, kot jih je bilo že veliko. Dam takoj tistemu za pijačo ki prevozi omenjeno cesto (prevozil enkrat pred dvema tednoma), ki naj bi bila dolga 40 km v manj kot 15 minutah. Kolega ima na ljubljanski obvoznici 32km za en krog čas dobrih 9 minut povprečna hitrost 200km/h s FZR 1000. Če se mu ne umakneš te prehiti po levem odstavnem pasu, kar je tudi za mene malo too much pri 200+

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Akcija umiritve bo ta teden v popolnosti uspela. Večina motociklov zelo umirjeno ždi v garažah

Brrrm

ja ta teden jim bo res uspelo..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hanzi:

Kolega ima na ljubljanski obvoznici 32km za en krog čas dobrih 9 minut povprečna hitrost 200km/h s FZR 1000. Če se mu ne umakneš te prehiti po levem odstavnem pasu, kar je tudi za mene malo too much pri 200+

Pa kdaj to delajo? A ponoč ko ni prometa ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte si film Black Princa. Fura okol Pariza na polno v najvecji guzvi. Zgleda kr "nevarno" ko prileti 200+ km/h med dva sleparja, al pa ko se kdo vkljucuje zraven na obvoznico. Tam se vidi kako to naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sam lani se jih je nekaj ubilo na tej cesti(in to domačih fantov).Ta cesta je že kar dost prometna,predvsem v letnem času,ko se usujejo iz Lublane proti morju.Pelte se raje od Kočevja proti Dvoru je lepša cesta full ovinkasta,pregledna predvsem pa manj prometna,pazte le mimo naselij,da ti kdo ne porine avto na cesto izza kake bajte,drgač pa gasa.Asfalt je ko na Grobniku(no mal pretiravam),mmmmm,škoda da je dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa sam lani se jih je nekaj ubilo na tej cesti(in to domačih fantov).Ta cesta je že kar dost prometna,predvsem v letnem času,ko se usujejo iz Lublane proti morju.Pelte se raje od Kočevja proti Dvoru je lepša cesta full ovinkasta,pregledna predvsem pa manj prometna,pazte le mimo naselij,da ti kdo ne porine avto na cesto izza kake bajte,drgač pa gasa.Asfalt je ko na Grobniku(no mal pretiravam),mmmmm,škoda da je dež.

Ja jaz sem to cesto Kočevje-Dvor razglasila za svojo najljubšo. Ravno iz razlogov, ki jih je naštel billy. Edin dva ovinka me še mal zaj...

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: . Če se mu ne umakneš te prehiti po levem odstavnem pasu, kar je tudi za mene malo too much pri 200+

Če se ti to zdi too much pol ti naj jest opišem lanski dogodek ko je v času motozbora nekje na primorskem ta kratko potegnilo kar nekaj motoristov,čeprav se mi je številka zdela hudo majhna glede na videno.

Šli smo proti primorski in na Brezovici kjer je mercator se v T križišču ustavimo ker je bila pač rdeča luč.Ko stojimo pa slišim za mano nek piskajoč zvok nakar v momentu mimo mene z dvema športakoma priletita dve kamikazi(mislim da je bila CBR sam nisem zihr) po pločniku z brzino okoli 100km/h in fok čez rdečo dol z pločnika ter naprej.Men ni bilo prav nič jasno.

Ko nas nekaj km naprej dohitijo "satanovi bratje" so se ob njihovih prehitevanjih avtomobili in tovornjaki z nasprotnega pasu umikali dol s ceste drugače bi na cca 3km vsaj petkrat počilo.Jaz osebno si kaj takega ne bi upal niti z kamionom.

Pol se pa še kdo vpraša zakaj ta akcija, rečem lahko le edino prav. Samo problem je ker bodo raje mene pojahali ker bom brzino prekoračil za 10km/h!!!

Shit happens, unfortunely all the time!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Če se mu ne umakneš te prehiti po levem odstavnem pasu....

Hanzi, a ma ta tip tudi krila, da te lahko prehiti po LEVEM odstavnem pasu?! Ce bi bil desni, bi se nekako slo... ehehehe...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta cesta je super ampak ker zivim kar dalec stran se po njej peljem samo parkrat na leto. sicer mi ni jasni tisti cas iz clanka v delu ampak se ne bom spuscal v debato (sem 99% da to ni mogoce). je pa na cesti enih par zahrbtnih ovinkov ki so bolj spolzki in zaprti kot ostali kar tudi pojasni da se jih je lani tam par ubilo. lepa cesta ampak ni dirkalisce glih zaradi tega ker ne mores dobro poznati vsakega ovinka.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Predvsem je pa asfalt za bogove na tej cesti!

Lojzi ma vas rad

hvala Lojzi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...Če se mu ne umakneš te prehiti po levem odstavnem pasu....

Hanzi, a ma ta tip tudi krila, da te lahko prehiti po LEVEM odstavnem pasu?! Ce bi bil desni, bi se nekako slo... ehehehe...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Doživel kot sopotnik in nebi rad več kot sopotnik mogoče kdaj ko se mi odtrga kot voznik. Je pa dejansko prostora vsaj 1,5 m ampak brzina je le brzina.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre stisneš se med "Bando" (betonska obraja na obvoznici) in nasprotnika (avto), .... riskantno samo, ko se mudi ata p'r 80-ih se pa ne umakne, ...hja life sucks pa gassssssa!

(što ne ubija to jaca, ...ItaQ)

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!